Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

tuffy

hm uopste nije rec o drugarima, jer sam stvarno nasla super ekipu (ljubim vas sve i mashem vam:) sa kojom se druzim i van faxa i na faxu ali sam fax je tako nekako ogavan... Npr uopste nisam imala taj osecaj dok sam isla u srednju. Iako sam mrzela profesore, ispitivanja, kontrolne i ostalo ali nekako mi nije depresivno bilo da idem svaki dan tamo. Mozda jer ima dosta zenturaca i sto je izolovan od ostalih faxova pa me to podosta iritira i sto imamo pauze od po 5 sati a nemas ni normalan kafic u blizini niti da vidis nekog drugog osim farmaceuta...

Al-Jasmina

 :happy: ja sam u svom stilu iskomentarisala,
kad se onomad aktiviralo kliziste iz faksa,
da to neko uslisuje kuknjavu farmaceuta zbog izolovanosti
pa fakultet lagano krece ka centru... :>

Meni se cini da bi bilo strava da smo blize Botanickoj basti... :cvet
ali dobro..ovako bar imamo prostora na bacanje


Adonis_Vernalis

Kliziste iza faksa (koje je seklo struju citavim regionima Srbije), nastalo je zbog tzv. "planiranja zemljista"... Ako niste primetili, tone zemljurine su nabacane unaokolo, mesecima se na tome radilo... Onda je pala kisa, a bandera se nasla na putu jednoj gomilici zemljice, i to je to... Znaci, nista od putovanja naseg faksa u krug dvojke... Ali, bice ovde reprezentativna Botanicka basta! Kolege botanicari imaju cak i njen projekat!

zoe

I ja volim fax. Toliko vremena se provodi tamo da moras da se sazivis...osecas se domace!

A mene sve potseca na Hari Potera... Vezbe kao Napitci kod Snejpa, kule kao Hogvorts, stepenice kao one pomerajuce u carobnjackoj skoli...  Jeste li primetili da kula A i kula B nemaju isti broj spratova? Zmija u podrumu prosle godine (o da li se to Voldemor vraca, ili je maskota Sliterina nekud zalutala?)... Jedna profesorka ima kabinet na spratu iznad poslednjeg sprata! To je bilo otkrice! A stepenice montazne, uzane (kao kad Hari ide na casove predskazanja, samo sto mi ne gledamo u solju...)... Basta svemu daje jos jednu dimenziju! A jeste li se nekad vozili onim liftom? Cisto zabave radi... Hm, i WC je Poterovski, sablazan... A i mi cemo jednog dana biti carobnjaci! Ej covece, lek! :)

Al-Jasmina

@Adonis Koliko sam ja shvatila, to je i bio razlog sto smo sada u Kumordazu  :confused:
             ali nesto im se ne da  :ohwell:
             sto je steta jer su puni ideja

           Mislim da bi mnogima fakultet bio drazi da je prostor iskorisceniji
RECIMO:
Postojanje te botanicke baste bi moglo da bude
i mesto gde mogu da dolaze i posetioci, druge skole, srednje , osnovne...

Fakultetski prostor moze da bude mesto za orgnizovanje zurki (kao sto je vec bilo...)
Samo sto bih ja volela da vidim zurku na krovu :happy:

i neko rece da se prefarbaju neki zidovi...
Evo ja bih volela da vidim poneki mural,
i da nije tapeta... :ohwell:
i znam da je fakutet akademska ustanova,
ali ima puno talentovanih akademaca na Akademiji za primenjene umetnosti...
a i van te iste :happy:

e bolje da stanem ovde..osecam u sebi bujanje nove teme
"Predlozi za sto potpuniju iskoriscenost fakulteta"
sta mislite o tome?

@Zoe E JESTEEEEEEEEEE,  :loptica
i zamisli kad bi stepeniste u kulama umesto oko betosnkog nosaca bilo oko gigantskog drveca...
vec imamo brsljan koji ovija gelendere u kuli B...
:cvet

Onda bismo spojili i Potera i Carobnu sumu i ko zna koji jos ne
MAGIJSKI momenat

Alnus Glutinosa

Quote from: zoe on 19-09-2006, 11:31:23
... Jedna profesorka ima kabinet na spratu iznad poslednjeg sprata! ...

e tamo je vec super! I ceo jedan zid je u staklu, pogled fenomenalan... i u tom kabinetu sam konacno nesto naucila i malo kasnije dobila jednu finu desetku!   :loptica

Masha

Da, da, i ja sam bila iznenadjena kada sam pocela da se penjem u kabinet profesorke o kojoj govorimo. I, Alnus,potpuno si u pravu, tu se da svasta nauciti. Pozz

zivanshe


pekmez

Quote from: zoe on 19-09-2006, 11:31:23
I ja volim fax. Toliko vremena se provodi tamo da moras da se sazivis...osecas se domace!

A mene sve potseca na Hari Potera... Vezbe kao Napitci kod Snejpa, kule kao Hogvorts, stepenice kao one pomerajuce u carobnjackoj skoli...  Jeste li primetili da kula A i kula B nemaju isti broj spratova? Zmija u podrumu prosle godine (o da li se to Voldemor vraca, ili je maskota Sliterina nekud zalutala?)... Jedna profesorka ima kabinet na spratu iznad poslednjeg sprata! To je bilo otkrice! A stepenice montazne, uzane (kao kad Hari ide na casove predskazanja, samo sto mi ne gledamo u solju...)... Basta svemu daje jos jednu dimenziju! A jeste li se nekad vozili onim liftom? Cisto zabave radi... Hm, i WC je Poterovski, sablazan... A i mi cemo jednog dana biti carobnjaci! Ej covece, lek! :)

Bas volis tog Harija. Ja nemam neki nelagodan osecaj ko neki ovde, samo ne volim nepostovanje studenata u vidu - sve se placa, monopol nad hranom, a 0 za studente, ocajan vc, male pauze, velike cene... a sto je ponekad smorno, pa meni se cini da je tako sada svugde.

Darker

Quote from: tuffy on 19-09-2006, 10:36:17
i sto imamo pauze od po 5 sati a nemas ni normalan kafic u blizini niti da vidis nekog drugog osim farmaceuta...
E, zato smo i odluèili otvoriti kafanu Bolonja!! Za sada samo u virtuelno izdanju, a jednog dana... :~ :~
Ma super je na¹ fax, ali mi malo deluje ve¹taèki :wink:

avgogh

jao, kad se setim mog prvog susreta sa faxom... 3. oktobar 2005... prvi dan "skole". jedva nadjoh fakultet, dete iz provincije doslo, selo u 25. i uputilo se u KUMODRAZ!!! (kakvo mu je ime, da se najezis) nit' znam gde idem, nit' kako, kuda... i kako izgleda taj fakultet, samo sa slike :) nisam licno isla da predam dokumenta za prijemni, i ostalo sta je trebalo oko upisa, pa mi je zato tek tada videla, u sta sam se upustila... izadjem iz busa, i krenem uzbrdo (kako su mi objasnili tokom voznje), kad imam sta da vidim... tj nista! utonula, draga nam zgrada, u maglu, trave nigde okolo, jesen, gola zemlja, sve vlazno, i sve belo... cardak ni na nebu ni na zemlji... retko koja dusa se pojavi, posto sam ja kao uzoran student poranila prvi dan, i bila sam gore pre osam, cini mi se, a predavanja pocinju u pola devet...
malo po malo, pocela sam dolaziti kasnije, nekad i posle podne, tako da se slika menjala, nije bilo vise one magle (valjda sto vise nikada tako rano nisam otisla na predavanja :) )
a, ljudi? domaca atmosfera... iz uzica nas 21 upisalo prvu godinu... mislim da smo posle beogradjana najbrojniji, s' tim sto se za razliku od njih skoro svi poznajemo :) a, onda upoznas i druge ljude... i sad mi je OK...  :>

zivanshe

jao, Uzichani, bash vas volim! :) mogli biste da upoznate nashu baku iz pekarice sa Shuljagom, da se sklopi neka poslovna saradnja na nashe najvece zadovoljstvo. :wink: NJAM!

vladimir

Mislim da je ipak najbolje na krovu faksa, a? :wink:

avgogh

Quote from: zivanshe on 19-09-2006, 18:12:37
jao, Uzichani, bash vas volim! :) mogli biste da upoznate nashu baku iz pekarice sa Shuljagom, da se sklopi neka poslovna saradnja na nashe najvece zadovoljstvo. :wink: NJAM!

nema problema... mada jednostavnije bi bilo da ja  "zabatalim" fakultet, i da sa bakicom pravim KOMPLET LEPINjE! njam... :)

AquArius

Shuljaga rules.
Znam neke ljude koji su nosili dobro zamotanu lepinju (da se ne 'oladi) nekim drugarima iz Bg-a.
Kad sam tamo ne propustam...

Elem, fax.
Za srce ti priraste.
Posle pet godina ili... takvo je drustvo.
Ili i jedno i drugo.

Ima mana, ima.
Ali, zamislite kako je onima sa PMF-a (recimo)...  :run