Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zmajic

Ma OK je to, uvek imas temu za pricu sa nekim ko ti je kompatibilan. Ali nekad ti nedostaje da sa nekim udjes u polemiku oko neke knjige, nekog desavanja.. Ma za mene je car kad mogu da cujem drugacije misljenje od mog (ali da je ispravno), da mi das svoje obrazlozenje i eventualno da tog nekog ubedis ako gresi! Razlikujemo se svi naravno, svako ima pravo na svoje misljenje...  :cvet

zoe

 :OFF ma bice da se pekmez zaljubio :cvet
mada to i nije off, nekome je prijatno na faxu! :wink:

Bred

#167
Pekmez, pise se ni sa kim a ne sa nikim. :wink:
Zasto su oni koji se guraju da sede u prvoj klupi streberi?
1.   Zato sto oni i samo oni moraju da stignu SVE da cuju, zapisu, zapamte, nauce itd ( kao da to ne mogu i iz drugog reda ali ne, mora da se bude PRVI! Mislite o tome. Evo da me kulg ne pretekne u razjasnjenju ive komicne situacije-oni moraju da sede u prvo jer imaju jaku svesnu ili nesvesnu zelju da budu prvi u svemu, ne samo na predavanjima, zbog toga i kazem da jesu streberi i da se u odsutnim trenucima nece libiti ni da gaze po drugima).
2.   Taman posla popricati sa nekim kolegom/ koleginicom za vreme petominutne pauze? NE NIKAKO! Galopom do profesora da pitaju neko glupo tj trivijalno pitanje samo da bi zapali za oko profanu ili  do kolege/koleginice koje su revnosno zapisivali SVAKU boziju rec koja je izasla iz usta profana cak i kad je profan uzdahnuo i izdahnuo , taman posla da se neka recica iz predavanja izostavi,qq.
3.   Psiholoski bih rekao da ti koji se tuku da bi seli u prvi red  imaju jaku zelju za exponiranjem. Ko razume razume, ne mogu sad da objasnjavam u sitna crevca.
Da li cete (streberi iz prvog reda) umreti ako propustite da zapisete jedno pa makar i celo predavanje ? Necete, jer je verovatno neko to zapisao pa mozete uzeti da kopirate.
Znam da ce se mnogi osecati prozvanim ovim mojim postom ( posto i jesu streberi :K) ali pisuci ovo sam imao na umu, pre svega „streber iz prvog reda“ iz moje generacije, pretpostavljam da ste vi mladji jos vece strebercine. :> :K :K

Darker

#168
Quote from: Bred on 07-10-2006, 13:08:46
Pekmez, pise se ni sa kim a ne sa nikim. :wink:
Zasto su oni koji se guraju da sede u prvoj klupi streberi?
1.   Zato sto oni i samo oni moraju da stignu SVE da cuju, zapisu, zapamte, nauce itd ( kao da to ne mogu i iz drugog reda ali ne, mora da se bude PRVI! Mislite o tome. Evo da me kulg ne pretekne u razjasnjenju ive komicne situacije-oni moraju da sede u prvo jer imaju jaku svesnu ili nesvesnu zelju da budu prvi u svemu, ne samo na predavanjima, zbog toga i kazem da jesu streberi i da se u odsutnim trenucima nece libiti ni da gaze po drugima).
2.   Taman posla popricati sa nekim kolegom/ koleginicom za vreme petominutne pauze? NE NIKAKO! Galopom do profesora da pitaju neko glupo tj trivijalno pitanje samo da bi zapali za oko profanu ili  do kolege/koleginice koje su revnosno zapisivali SVAKU boziju rec koja je izasla iz usta profana cak i kad je profan uzdahnuo i izdahnuo , taman posla da se neka recica iz predavanja izostavi,qq.
3.   Psiholoski bih rekao da ti koji se tuku da bi seli u prvi red  imaju jaku zelju za exponiranjem. Ko razume razume, ne mogu sad da objasnjavam u sitna crevca.
Da li cete (streberi iz prvog reda) umreti ako propustite da zapisete jedno pa makar i celo predavanje ? Necete, jer je verovatno neko to zapisao pa mozete uzeti da kapirate.
Znam da ce se mnogi osecati prozvanim ovim mojim postom ( posto i jesu streberi :K) ali pisajuci ovo sam imao na umu, pre svega „streber iz prvog reda“ iz moje generacije, pretpostavljam da ste vi mladji jos vece strebercine. :> :K :K

Bred ka¾e se pi¹uæi :wink: :wink:
hahahahhaha

A ¹to se ostalog tièe, svaka ti je zlatna :] :] :]

Bred, hahaha tek sad videh. hvala :)

vladimir

Sad shvatam potrebu za malim kursom gramatike za koji se Bred najvi¹e zala¾e! :lol: :lol: :lol: :lol:

cvjetic

ja se izvinjavam na svom rjecniku,gdine moderatoru,nisam htjela nikoga da uvrijedim,ali stojim iza svoga stava!nije bas zdravo biti toliki frik,znam da se sve moze umjereno raditi! :wink: :)

tuffy

#171
ma aj sto se guraju da sednu u prvi red i da sve zapisu nego sto posle nece da podele beleske sa nama ostalima : ( piz*e.... (hehe al ce se prozvani sad javiti : )))

zoe

@Bred i Darker
Puno pozdrava iz prvog reda od mene! Bez predrasuda, please! :cmok :cvet

A sto se mojih belezaka tice...mnogi su se druzili sa njima...

AquArius

Pricajte sta 'ocete o prvom redu, mislim da u istom u zivotu nisam sedela (racunamo li osnovnu?). Zato sam i ocoravila (mislite i o tome). A kako su godine isle, na sve se manje predavanja islo... Jbg, tak'a nam nafaka sto bi se reklo. Nekako smo poceli od nekog 5. do 10. reda, pa u nekoj doglednoj godini i izasli iz amfiteatra (to se, sad nece vise desavati... mozes da izostanes, ako dones pismenu potvrdu da si se iselio na Mars recimo).

Elem, da, prvi red - okreni, obrni uvek su njihove beleske te koje se jure (eventualno jos koji iza) i pored svih knjiga i pored sopstvenih beleski koje imas cak!
Tako da tukli se oni, ne tukli, tek to je pomalo za svakog od nas.
Razmislite samo iz cega ucite.

I just wanted to put some good word in, jer je zloglasno sve vec receno.

Darker

Quote from: zoe on 07-10-2006, 21:53:27
@Bred i Darker
Puno pozdrava iz prvog reda od mene! Bez predrasuda, please! :cmok :cvet

A sto se mojih belezaka tice...mnogi su se druzili sa njima...
To je skroz taèno :cvet
A ne brini se, tu smo mi da ti odstranimo virus prvog reda iz glave. Makar sedeo pred tebe sada n treæoj :> :>
P.S. a ujedno i  :OFF jel imaju MB i DF neka zajednièka predavanja na treæoj?

zoe

Imunologiju i biohemiju, zajedno. Ne brini Darker, napravicu ja strebera od tebe! :cvet Kad vec hoces u prvi red, jos manje posla...! :>

Darker

Buhahahahahahha, biv¹i ¹treberi se najte¾e vraæaju korenima :K :K :K :K

willie the scot


Bred


vladimir

 :OFF  Nemoj neko da mi dira Zoe, da mu ja ne bih skakao po lobanji  :OFF