Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zoe

Vladimir je oduvek bio najveci dzentlmen! :cvet :cmok

@ostali
Htedoh samo da poradim nesto na razbijanju predrasuda...ali dobro...

@Darker
Ocekivala sam da ces reci da ti nije bila namera da sedis pored mene u PRVOM redu! :> Izgleda da ce moja terapija biti uspesnija od tvoje! :> :cvet Jos kad koreni nisu pocupani....

Darker

Apsolutno mi je namera da sedim u PRVOM redu, da svima zgadim isti :K :K :K :K
A koreni su izgleda poèupani sa kosom(tj, oti¹li u kanalizaciju kada sam se o¹i¹ao :> :> :>)
Ali biæe mi prijatno, ne sumnjam :>

zoe

Meni jos prijatnije! Cuvacu ti mesto! :K

Bred

i vladimir je streber prvoredas :K

vladimir

Quote from: Bred on 08-10-2006, 12:37:17
i vladimir je streber prvoredas :K

Vladimir, za razliku od tebe, nije i¹ao na predavanja tokom fakulteta.Malo sam i¹ao na poèetku prvog semestra i to je bilo to od mene. :wink:

Al-Jasmina

He he, jel to znaci da ce neki Moderatori & Co. da se tiskaju u prvom redu na predavanjeima trece godine?

Darker

O da, ima da ih sve istisnem iz prvog reda, ne bi li mom du**tu bilo ugodnije :K :K :K

Bred


vladimir


zoe

Bogami Bred nesto mnogo protiv prve linije fronta... da ga je bas briga i da im sebicno ne zavidi ne bi se toliko uzbudjivao! :>

Kako D opusteno zeli ceo prvi red za sebe! Eto, to je za svaku pohvalu samo ces morati meni jedno mestasce ostaviti.... :wink: :>

sandric

Ma prvi red je bas bezveze,nekako je mnogo blizu....treci je mnogo bolji

Al-Jasmina

Sandric jeste u pravu.. ali tamo je jos ludje...


vladimir

Eto vam prilike da malo razbijete famu o ¹treberima u prvom redu...Ali, dostojno da reprezentujete kul imid¾ koji imate i kad sednete u prvi red... :twisted:

Al-Jasmina

...ako sednemo u prvi red :) mislim sednemo, ali po¾ivimo dovoljno dugo da se hvalimo?

zoe

Pa ja se vec hvalim! Buahahahaha :> Imam jednogodisnje iskustvo, cik nek me neko prestigne! (a imam i iskustvo od godinu dana gubljenja vida, krivljenja vrata itd.)