Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Smrda

ma nece da zaledi......zoe,nemoj se sekiras...nacicemo neka garazirana kola...
ai ako dodje do toga tu su nase krave da potegnu kad treba!!!!!
ma WTC za nizbrdo sam i predlozila....

zoe

ma nece kola da zalede al oce kumodraski drumovi...

ah te kravice, muuuuuu :>

Coolgemini

Ne znam da li sam pijan,ali vi bash cesto pominjete neke kravice na Kumodrazu...jel sam nesto nocas propustio?? :>(premda meni ovcice nisu isto sto i kravice... :K :K)

Darker

E juèe upoznah jednog frenkijevca, devojka u depresiji totalnoj, niti ¹ta zna, niti je èula za mentore, ima 13 ispita za uslov, MB je, iz Kg,ne snalazi se iè... Dodu¹e i ja sam bio sav zbunjen kad je poèeo fax, ali ona ga ba¹...

zoe

Jesi li to hteo reci...nije joj prijatno? Pa D, gledaj da vadis situaciju! samo nemoj da se zbunis :>  ...davno je fax poceo :>

Smrda

Quote from: Coolgemini on 11-10-2006, 22:39:30
Ne znam da li sam pijan,ali vi bash cesto pominjete neke kravice na Kumodrazu...jel sam nesto nocas propustio?? :>(premda meni ovcice nisu isto sto i kravice... :K :K)
ima svega coolg...ali kravice bolje zvuce!!!!!mala krava kumodraza....a ovce...pojam za sebe....


Al-Jasmina

Mi smo se jednom umalo isprevrtali u fici uz ono minijaturno brdasce,
uspon kojim ide 33ka ka faksu od Troske

Bilo nas je petoro unutra,
krov je bio izdubljen na spolja...
Led...
Ludnica i vriska kad smo poceli da proklizavamo...

Izes zivot ako treba da ginemo ko pajaci iz cirkusa u minijaturnom autu!

Glasam za zicaru,
al nekako me strah da ce onaj gajtan na kom klizi
da pukne taman negde nad Banjicom :)


Adonis_Vernalis

Quote from: sandric on 11-10-2006, 21:33:35
I kad dodju ti hladniji dani,a vi poranite a smrzli ste se dok ste stigli do faxa i kad se nadisete svezeg vazduha odjednom se smorite jer na faxu u to doba ima jako malo ljudi pa mozete da cujete otkucaje sopstvenog srca....ima neke cudne romantike u svemu tome...

Ja nisam rodjen kao Fantom iz Kule B... to sam, u medjuvremenu, postao... I nadam se da cu ostati...

Inace, ne znam da li je trac ili istina, ali mislim da je istina, pa da vam samo napomenem... Mislim da ce vam voda na usta krenuti kada budete culi GDE je sve nas faks mogao da bude sazidan... Prva lokacija: ona ledina preko puta Sajma, preko reke, na NBg-u, tamo gde se danas ponosno siri najveca evropska favela Cigana... Druga lokacija: mesto gde se danas nalazi Ambasada Rusije (nekad SSSR)... Da nastavim, ili da lakonski zakljucim da nas je sve zajedno Tito zeznuo?

Posto faks necemo mrdnuti sa Kumodraza (ne zaboravite, u Kumodrazu je rodjen Vojvoda Stepa Stepanovic, a ovo selo je nekada Beogradjanima sluzilo kao zbeg, tokom kojekakvih bombardovanja... ili izvor svezeg mleka, putera i jaja... ne zaboravite, Kumodraz je svega 30-tak metara nizi od Avale...), dzabe prica o lokaciji i lakrdije o skijanju, sankanju ili ovo-ono... Da li vam je prijatno na fakultetu, ili ne, ne zavisi samo od polozaja fakulteta, vec i od atmosfere na njemu. Polozaj je takav kakav jeste, a atmosferu stvaraju ljudi. Profana, asistenata i salterusa nema beskrajno mnogo... recimo da je odnos 1:10, aproksimativno... Ona brojka 10 (aproksimativno) odnosi se na vas...

Dakle, atmosferu stvarate VI, ne JA ili moje kolege...

Ja sam ionako Fantom iz Kule B i meni je lepo i ovako...

vladimir

A kad se smorite, svratite u akvarijum, tu je najbolja muzika.jedina mana je ¹to nema toèenja alkohola u vreme radnog vremena. :wink:

Coolgemini

Adonis,psihicku atmosferu smo stvarno apsolvirali na nasem faksu...zato u nedostatku iste,krenusmo u opis prijatnosti prirodne atmosfere...koja je definitvno bolja... :wink:

Adonis_Vernalis

Quote from: vladimir on 12-10-2006, 07:59:23
A kad se smorite, svratite u akvarijum, tu je najbolja muzika.jedina mana je ¹to nema toèenja alkohola u vreme radnog vremena. :wink:

To mora da se promeni, pod hitno!

Inace, ne dolazim... >:D

Milos82nbg

Quote from: vladimir on 12-10-2006, 07:59:23
A kad se smorite, svratite u akvarijum, tu je najbolja muzika.jedina mana je ¹to nema toèenja alkohola u vreme radnog vremena. :wink:
Gde je taj akvarijum, o kakvoj muzici pricate :`?

vladimir

Ko razume, shvatiæe. :wink:

@Adonis:onda nam ni¹ta ne preostaje nego undercover... :lol:

Smrda

ma kako sad undercover......pa imate bolonju ako nista drugo!!!!

AquArius

Akvarijum, ha?
Tako tepate cekmezetu svome ...
Vidjamo se tamo ondaK
mada sad dok je jos lepo vreme, napolju je vrh!
:loptica