Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Smrda

a da primenujemo temu u "da li vam je u akvarijumu prijatno?"xexexex

vladimir

Biæe smor tema onda, ja dosad nisam nai¹ao na nekog kome je bilo neprijatno tamo... :wink:

stef

 Steta sto nije bilo tog akvarijuma dok smo mi imali vezbe, Vladimire.Mada smo imali srece da imamoi\ normalan kafic neko vreme./Dok ga nisu srusili :police:

Smrda

koji je kafic to bio???pa jos i normalan??

vladimir

Bila je to kafana "Bigec" iliti "Kod Selimira" odmah preko puta samog ulaza u dvori¹te fakulteta... :ziveli

Smrda

iiiijaaaaooo...ala je vama bio merak dolaziti na brdo!!!! :> :> :> :>

vladimir

Bogami, tad sam se ba¹ radovao odlasku na faks... :ziveli
A i ekipa je bila neponovljiva, pozdrav za moje prijatelje! :ziveli

stef

 Pozdrav za tebe. Trebao si doci u Notingem. Bilo je bas dosta drustva sa faksa.

willie the scot

ne postoji bolje mesto za nas fakultet od ovog na kome jeste...
nedostatak birtije je druga stvar...birtije uvek niknu gde postoji potreba za njima.to govori o nama,zar ne?

avgogh

ma, kad bi bilo alkohola u "akvarijumu", ni bolonja mu ne bi bila ravna...

hulio_salinas

extra je na faxu... mi (brucosi) smo poceli da se extra druzimo, jer su pocele vezbe... sada licimo na neku vecu porodicu...

btw, na vezbama iz biologije je 20-tak devojaka i samo nas trojica muskih... bas je atmosfera LEPA!!!

lijepa bosanka

Quote from: vladimir on 12-10-2006, 19:32:20
Biæe smor tema onda, ja dosad nisam nai±ao na nekog kome je bilo neprijatno tamo... :wink:

Pa osim kad nas neki iskuliraju.... :> :wink:
A mi smo tako opu¹teni u akvarijumu....da nam alkohol i nije potreban.... :lol2:

vladimir

Quote from: stef on 13-10-2006, 10:45:26
Pozdrav za tebe. Trebao si doci u Notingem. Bilo je bas dosta drustva sa faksa.

Bio sam na Marakani u to vreme... :wink:

Darker

Quote from: stef on 12-10-2006, 19:49:03
Steta sto nije bilo tog akvarijuma dok smo mi imali vezbe, Vladimire.Mada smo imali srece da imamoi\ normalan kafic neko vreme./Dok ga nisu srusili :police:
Zato je i nastala Bolonja, kao duh predaka, ili kao poèetak inicijative za izgradnju dotiène :wink: :> :>
Od pona kreæem na fax. Potpuno novo dru¹tvo, kao da ponovo kreæem u prvu, videæemo da li sam ne¹to nauèio za ovih par godina :K :K :K

zoe

Само без треме Д! Ево бићу ти ментор! :> :cvet