Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vladimir

A ako ti i bude smor, zna¹ gde treba na svrati¹... O0

Bred

Imamo temu za caskanje. To je kafana. Ovde :pssst

Darker

elem, bejah danas na faxu polse godinu dana(na predavanju)... Moram priznati da sam se ludo zabavljao u prvom redu, samo ¹to sam umirao od blama kako neko iz stare garde proðe :stid: :stid:
Ali mislim da æu ostati tu :loptica :loptica
Jedino glupo je ¹to ne mogu da se za***am za svoj raèun i da dobacujem duhovitosti na koje se samo ja smejem, jer me onda svi(a pogotovo asistent koji sedi ispred mene) èudno gledaju :shock :shock :hm :K :K :K :K
Da, primetio sam jednu stvar koja mi opasno ide na ¾ivce... Uvodni èas. Predavanja nisu obavezna. Postoji i pauza na sredini predavanja(prièam o imunologiji, ali odnosi se na sve). Pa ako si veæ do¹ao, pa odsedi bre tih sat i po uvodnih, pa ne mora¹ vi¹e u ¾ivotu da se poajvi¹, ili barem izaði na toj pauzi posle 45 min, nemoj da svakih 5 sec neko otvara i zatvara vrata, silazi niz stepenice, bla bla... Ajde ¹to odvlaèite pa¾nju meni (koji se kao trudi ne¹to da èuje i skapira, ¹to mi je tu za razliku od farmaceutske i polazilo za okom i uvetom), nego odvlaèite pa¾nju i profesorki, tek onda ni¹ta ne razumem ¹ta prièa :F :F :F

zoe

хахахаха, Д почео си као хулио... :>

lijepa bosanka

D na imunologiji ces tesko moci da pratis,jer je uzasna guzva....a i mi jadni MB uvijek sjedimo po stepenicama ili klupama sa strane,jer DF imaju predavanja u dvojci prije imunologije i zauzmu sva mjesta.... :( :(

Darker

Pa zato se zgotivite sa nekim Df-ovcem da vam èuva mesto u prvom redu :K :K :K
Nebitno, ka¾em, ako vam se ne ide na predavanja nemojte da idete, ako vam se ide-sedite i slu¹ajte, as simple as that...
Da, stara je tradicija na ovom faxu da nas MB niko ne *** dva posto, ali bole nas... Mi smo diskriminisani :K :K

hulio_salinas

hej ***Zoe zasto me prozivas?!!!

ni malo nije prijatno to sto si napisala!  :!

vladimir

Verujem da se Zoe malo na¹alila i da je sve ovo bilo u pozitivnom kontekstu. :smile:  Dragi ste mi oboje, nemojte da se svadjate, ljubim vas ( u stvari, ljubim samo Zoe, ne moj se ljutiti, Hulio :K ).

Meni je i danas bilo prijatno na faksu, bitno je da se provodi vreme sa dragim ljudima...A ljudi sa kojima provodim vreme na faksu su mi ba¹, ba¹, ba¹ dragi!  :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet ( ovo je za ¾enski deo, mu¹ki: :ziveli )

stef

 Vladimire, nesto si se raznezio... :hm.

vladimir


lijepa bosanka

Pa nece valjda zoe i hulio kao darker i ja??!!! Nema teme u kojoj se ne pokacimo....a bas se vooooolimo...( :cmokza mog druga)

Hulio ne ljuti se....nije nista lose mislila.... :wink:

Coolgemini

Danas je bio opste konfuzan dan na Kumodrazu..U amfiteatru jedva mesta za sedenje...na svu srecu postoje stepenice i siromasne klupice :roll:
ljudi su bili skroz nervozni i sumorni...valjda zbog svih prethodnih ispitnih rokova koji su ubili svaku zelju za raspolozenjem...Predavanja srednje zalosna>ipak je 21.vek a pojedini i dalje koriste jedva vidljive folije sa ''lenjim'' oznakama..jer bolje za dvadeset godina naravno ne moze :roll:...Neki profesori se nimalo nisu trudili da malo zaintrigiraju predavanja,a prica se o principima interaktivne nastave...bolje ti dodje da lepo odspavash,a zaduzish nekog da te probudi na vreme :ninja:

hulio_salinas

***jani, ***LB ok... verujem da nije nista lose mislila... I'm OK...

poz!!!


Alnus Glutinosa

Moze li neko da mi kaze kolika je temperatura u amfiteatrima, da znam sta sutra da obucem...?   :)   :`? Ne mislim tacno, nego onako u cemu je prijatno sedeti- majica, dzemper, duks??  :hm

Vampire 666

majica i te carape sa slike ce ti biti dovoljne... :K