Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

u amf 1 je hladno... nije studeno, ali hladnoca prolazi kroz sve pore, tako da ti preporucujem neko cebe za tvoje noge!!! nemoj me ubiti.... malo se salim...

Alnus Glutinosa

Ljudi, stvarno vas pitam, ne ide mi se na predavanja, a jos treba da se kuvam ili smrzavam, jer vi necete da mi pomognete...   :'(  :'(  :'(

Odoh u potragu za novim avatarom  :run

hulio_salinas

ja sam ti pored shale i napisao kako je u amf1... aj kad nadjes novi avatar, vrati se da vidis sta sam napisao... stvarno nije neka milina od toplote...

Coolgemini

Alnus,u dvojci je neverovatna gasna komora...zagusljivo je i poprilicno toplo..nemoj se trontati,ali nemoj ni previshe opusteno da dolazish..znaci neki duks je sasvim ok :wink:
a sto se tice avatara,nemoj ga menjati cak ni u snu...sanjam tvoje noge :> :>heheheh

H5N1

Obuci se slojevito, danas i juce je bilo hladno ali je grejanje trebalo da proradi po podne

Alnus Glutinosa


nasty girl

u amfitetru 2 je mnogo vruce, moze cak da se nosi i majica kratki rukava.... :wink:

Quote from: vladimir on 17-10-2006, 16:15:48
Verujem da se Zoe malo na¹alila i da je sve ovo bilo u pozitivnom kontekstu. :smile:  Dragi ste mi oboje, nemojte da se svadjate, ljubim vas ( u stvari, ljubim samo Zoe, ne moj se ljutiti, Hulio :K ).

Meni je i danas bilo prijatno na faksu, bitno je da se provodi vreme sa dragim ljudima...A ljudi sa kojima provodim vreme na faksu su mi ba¹, ba¹, ba¹ dragi!  :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet ( ovo je za ¾enski deo, mu¹ki: :ziveli )


stvarno si se raznezio, a kako si poceo mi cemo se uobraziti..... :cmok :cmok :cmok :cvet :cvet :cvet :cvet

Al-Jasmina

Ja danas nisam usla na predavanje jer sam kasnila i bilo me je sramota da prekidam predavanje
i da kao izgubljeno planinsko goveche ulazim u amfiteatar (dakle bez reda i obzira)
remetim profesorski predavacki nastup,
maltretiram studente koji panicno hvataju beleske...

Juce mi je to isto ulazenje izgledalo tako ruzno...
narocito krdo koleginica koje su usle nakon 15 min od pocetka predavanja...
smucila bih se samoj sebi da sam usla!

Ali barem je nesto drugo bilo fino!
Druzenje sa kolegama  :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet
Vladimire, istinski si domacin covek :happy:
:Bog

fakultet je zaista multidimenzionalan... :)

spadalo

Eeee, kad smo vec kod romantike na faksu, imam obicaj da kazem da je na nasem faksu jedina lepa stvar ZALAZAK SUNCA- mozete ga posmatrati iz dvorista faksa,sa prve klupice desno!!! Zaista se pruza nevorovatan pogled!! Iskoristite ovu ranu jesen za malo romantike na faksu!!!
 
I jos malo "romantike"- neko sa foruma je atmosferu u amfiteatru na faksu uporedio sa gasnom komorom- nije daleko od istine! Zapravo spolja gledano faks odaje utisak neke KP ( kazneno popravne) institucije-neupuceni prolaznik bi mogao svasta da pomisli kada vidi dva psa, (vucjaka valjda) na samom ulazu u faks. Sreca na zgradi pise da se radi o obrazovnoj ustanovi!!! .grins.  P.S. Postavicu temu da vidim sta kolege misle o psima na fakuletu!!
           

AquArius

@Jani
mislim da nas je onaj post sve raznezio  :cvet

sandric

Sutra pocinju predavanja za 4 godinu...pisem utiske sutra

zoe

Хулио, немој да се љутиш! Волим мало да пецкам понекад! То је било мало на рачун твојих детаљних постова... па кад се Д издетаљисао...само сасм упоредила :> Ево цветић :cvet

Јани, љубим и ја тебе! :cmok :cvet

Иначе, мени данас на факсу би баш конфузно! Погледајте има ли вас на списку уписаних студената! :! Мене није било иако имам уредно печатиран индекс, иако сам вадила уверења 3 пута до сада, иако сам ја предавала индексе за нас 10, и нико од њих није имао проблема... Требало би да је сада све уреду...али данас на факултету ми баш и није било пријатно...

Adonis_Vernalis

I pored opste konfuzije, meni je bilo bas prijatno...

E, da... zaista bi trebalo da proverite da li vas ima na spiskovima...

hulio_salinas

ok ***Zoe

nema ljutnje...   :K

:cvet za tebe...

P.S. ne znam da li negde u pravilniku stoji koliko dugi postovi smeju biti.

sandric

Pocela su predavanja za 4 godinu...Prvo predavanje farmakologija,odlicno predavanje a nas u amfiteatru ko zutih mrava,ne moze da se prodje,za farmakologiju je amf1 prava stvar....drugo predavanje tehnologija ali to je bilo uvodno predavanje ....i onda 4 sata pauze do predavanja za vezbe iz tehnologije,a studenti umorni,pospani,gladni sa koncentracijom na minimumu.....stvarno nam je raspored predavanja uzasan,imamo uvek pauze po 3 sata....Ali sve u svemu ovo i nije bio tako los dan....