Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zivanshe

uuuf... ide mi voda na usta kad pomislim!!!
Avgogh, ja bih znala da cenim tvoju zrtvu, ali bolje je za tebe da mi skoknemo do uzica. :wink:

ma meni je fakultet kao neka banja: uopshte se chovek ne oseca kao da je u gradu (zato shto i nije), totalno se opustim, uzivam, josh kad je sunce, pa se sedi napolju, drushtvo... idila!! :)

dissolved girl

brrrr nas faks je cista jeeeezaaaa :H..uvek prazno,dosadno,ljudi mracni,namrgodjeni,isfolirani uzas...sama postajem depresivna kad pomislim na atmosferu koja vlada na nasem faksu..ne znam sta bih bez svojih drugara (i ja im maaaseeeem  :smile: ). sto rece neko,treba mi psihicka priprema kad treba da odem tamo...u kumodraz putujem samo kad bas bas bas moram i ne zadrzavam se mnogo da se ne bih previse ozracila...uh...

Al-Jasmina

Pa kazem ja...krov je leti resenje...i lepinje i rostilj..i muzika...
ko na Zlatiboru...visina i vetar  :happy:

avgogh

Vidim ja, vama se svidjaju cari Zlatiborskog okruga! Nema vama uzivanja,dok ne dodjete kod mene ;)

zoe

Auh ljudi, ogladneh od ove teme! Od sad, kad pomislim na fax ugledacu komplet lepinju! Auuuu, mnjammmm!

AquArius

jos ce nam fax postati republika. Uzicka.  :>  8)

zivanshe

savrshena asocijacija zoe! :wink:
ma ja sam ti na zlatiboru domaca; 101% zlatiborac! :>

mislim da masu ljudi vidimo onako kako na njih projektujemo svoje predstave o tome kakva je ta "vecina".
meni je vecina ljudi na faklutetu bash cool, bar ovi sa moje godine koje znam, a znam ih dosta. naravno, ima onih za koje smatram da su isfolirani, uobrazeni, blazirani (...), shto ne znachi da oni zaista jesu takvi, to je moje vidjenje, ali bar 80% ljudi je sjajno, raspolozeno, veselo, kad se vidimo siti se ismejemo... shta cesh bolje?? :) shta chini atmosferu ako ne to? :)

Adonis_Vernalis

Neko je pomenuo krov Fakulteta...

Izvinjavam se svima na off-u, ali moram... Bilo jednom bombardovanje. Naravno, mi smo morali da radimo kao da se nista ne desava. Radna obaveza, sta ces. JUL zaseo, pa vlada. Imali smo i dezurstva... Zene danju, muskarci nocu... Muskaraca na nasem fakultetu je vazda bilo malo, pa smo Dancho i ja dezurali 3-4 puta nedeljno... I bas nam se zadesilo da sa krova fakulteta, opremljeni baterijskim lampama i brojevima telefona vaznih institucija (u tom trenutku), imamo privilegiju da gledamo lupanje Kneza Milosa, brda Strazevica (tada su polupani i prozori na nasem faxu) i druge vratolomije...

Krov fakulteta krije mnoge tajne. Kao i podrum...

Lena

Kad veæ spomenuste podrum...ja imam lepe uspomene sa poèetka 2001. i hemijskih ve¾bi iz farmakognozije gde se do ve¾baonice dolazilo kroz podrumski lavirint hodnika.  :> Prvih nekoliko puta je bogami trebalo paziti na redosled skretanja da èovek ne bi zaglavio u æorsokaku...vrlo avanturistièki.  :lol:


tuffy

Ali meni nije jasno kako neko moze da kaze kako je su mu skoro svi kul kako se sa svima druzi kad 80% ljudi na faxu koje ja znam pricaju SAMO O FAXU I ISPITIMA! Ustvari mozda nekog zanimaju te price, ali mene one zrace i ne volim da pricam na te teme i zato mi je smor. Eto ima tu neka grupica ljudi koja je super(:*) a ostali svi smaraaajuuuuuuuu bwe!

vladimir

Ma, kad odes na faks, mozes da napravis avanturu kao u Indijana Dzonsu! :lol:
Imao sam puno lepih trenutaka na faksu sa mojim prijateljima, ali ipak sada samo odradjujem na faksu one poslove koje moram, a druzenje se odigrava van faksa.

zivanshe

imash izbor da budesh pasivan u razgovoru, i onda morash da slushash bzvz teme (o poslu, faksu, kafi, momcima, pmsu...)
ili mozesh ti da vodish diskusiju u nekom zanimljivijem smeru.
to je stvar izbora.
najlakshe je skrshtenih ruku reci: "bljak... ma jao, bljak..." :)

Coolgemini

Slazem se Zivanshe :cvet...Prijatno ce ti biti onoliko koliko ti to zelish...a motiv stvara delo,pa i zadovoljstvo :!...Zato ako neko krene o ispitima,ti na to:'' A vi to o malim jagnjicima caskate??'' :>

dissolved girl

pa ja stvarno ne znam o cemu bih pricala sa vecinom ljudi kad se u samom startu postave tako da im je samo i jedino faks bitan u zivotu (koga samim tim i nemaju)...

zivanshe

sjajno kod fakulteta jeste shto vrlo jednostavno mozesh da izbegnesh one ljude koji ti ne odgovaraju (za razliku od gimnazije). tako da ni ne morash da prichash s njima. :) "cao-cao", smeshak i gotovo. golem je nash fakultet, prostora ima za sve! :) ti ljudi koji mi nisu bitni, ne formiraju sliku fakluteta, niti kvare atmosferu koju mi pravimo.