Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas


Dukica

#316
NIje mi prijatno na fakultetu,jer mi je ili extremno hladno ili extremno vruce,a najgore od svega je to sto ne moze da se pusi u krugu od 200m(cak ni u pekarici). Bilo mi je prijatno,u drugoj godini kad sam po ceo dan bila na faxu i kad smo pili pivo na vezbama,sa sve asistentom( na svu srecu pa je otisao sa faxa) i kad se pusilo po faxu :K.

Al-Jasmina

Postavlja se pitanje finesa te zakonske odredbe...koja nekim studentima kvari boravak na fakultetu
(a nekoga moze kostati zdravlja budu li ove zime cupkali ispred faxa u mantilima da bi sebi priustili malo uzivanja)
Pusenje ne moze,
ali da li je i duvanje ondak dozvoljeno?  :wink:



:run

zivanshe

s druge strane, duvanski dim ostalim studentima kvari boravak na fakultetu, a SVE koshta zdravlja. :ohwell:
ne mogu svi da budu srecni.
pushenje, duvanje (...) - u lichnom prostoru po zelji korisnika, u zajednichkom - neutralno.
(ali to je za temu o pushenju, koja verovatno negde vec postoji)

lichno, ja sam odahnula otkad se kod nas na fakultetu pushi samo u wc-u.

Vampire 666

od kad su uveli zabranu pusenja (konachno) moze da se prijatno da se proseta holom...

zoe

И мени је драго што су увели ту забрану... Заиста је пријатније!

А на тему пушења: да пуши може свако, да не пуши не може! :hm

Al-Jasmina

Quote from: zivanshe on 04-11-2006, 18:08:19
s druge strane, duvanski dim ostalim studentima kvari boravak na fakultetu, a SVE koshta zdravlja. :ohwell:
ne mogu svi da budu srecni.

lichno, ja sam odahnula otkad se kod nas na fakultetu pushi samo u wc-u.


e jbg, ja naprotiv nisam... :confused:
uletim u wc i instant se nachadim :>

zivanshe

:>
to jeste... alter ego - prshuta.
k'o u gimnaziji... :lol:

tuffy

sta prcate vi ljudi? koliki hodnici jbt a vama da smeta dim od par pusaca... stvarno nista normalni...

Al-Jasmina

Quote from: tuffy on 05-11-2006, 13:06:08
sta prcate vi ljudi? koliki hodnici jbt a vama da smeta dim od par pusaca... stvarno nista normalni...
Ja ne prcam nista trenutno  :stid: i sram me izjeo zbog ove izjave ali curo dala si mi takav shlagvort da nem' reci!
:cvet

sem toga, nuzdu ne bih u hodniku da obavljam,
mislim da me vecina onih koji hodnicima tumaraju zdusno podrzavaju u tom naporu!  :K

Cuj, nije meni frka od dima ali da nije tako skucen prostor...onda mi ume zasmetati!

Jbg, nisam normalna... :ohwell:  :happy:

zoe

Јасмина :Bog :Bog :Bog
Буахахахахахахаха :lol: :lol: :lol:

stef

 Mi kao zdravstveni radnici treba da damo primer, a pusenjem na faksu, to sigurno necemo postici.A zna se koliko su cigare stetne i za pusace i za pasivne pusace!Treba da se ispostuju nepusaci...Ja sam bio pusac i znam da ljudi ne razmisljaju preterano o drugima. :angel:Sigurno da je bolje ovako! :police:

M^i^M^a

...meni vise smeta to sto je asortiman hrane na nasem fakultetu jako los..kod bakice ima par ok stvari ali i one su mi se brzo smucile jer ih jedem svaki dan :(

zivanshe

i hear you...
kao reshenje za taj problem, toplo preporuchujem menzu!!
(ako nisi na budzetu, napravi neku kombinaciju sa koleginicom/kolegom. :wink: )

Coolgemini

Quotekao reshenje za taj problem, toplo preporuchujem menzu!!
(ako nisi na budzetu, napravi neku kombinaciju sa koleginicom/kolegom.  )

Mislila si na hladnu preporuku?? :> :> :>....ne bih rekao da tvoja ''topla'' preporuka moze nekako ugrejati stomak :> :> :>ipak su to iluzije trenutno kako se divna jela postavljena na onim tanjirima slatko puse i dime.... :angel:....hmmm....a josh ako se nadje i neka koleginica u tom trenutku...di ces vece romantike????? :happy: