Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Dukica

 Nikotin je majka! :Bog
Valjda ste u pravu,sto se faxa tice... al kako izdrzavate u kafanama? gde sigurno provodite vise vremena nego na fakultetu..tu ste se napusili za citav zivot..vise nego sto cete na faxu ikada...al ajd... :OFF
neka vam bude..naci cu ja neke pusace da pricam sa njima... O0
vama nije prijatno od dima? a meni sto ne mogu vise ni kafu da popijem,ni u kaficu ni u pekari,a ispred faxa,stvarno ne zelim...
moram sedeti u kolima na parkingu..sto i nije tako lose,osim sto ne moze da nas stane vise od 5...
al ajd...valjda je u pravu onaj ko ne pusi!
a o duvanju necu ni da pricam.pa zasto bi neko duvao na fakultetu?!!!! :1 pa to je protiv povracanja..blagi antiemetik..sve za farmaciju... 

Al-Jasmina

Dukice, ja u kafanu vucem mali kanister sa kiseonikom :)

joke  :lol:

Dukica

hehe..neka,neka...na kraju krajeva,cemu ono silno bilje po fakultetu nego za vas nepusace?! :K
necu vise..obecavam...mada je nikotin majka!... :~

Al-Jasmina

To silno bilje je za sve nas... :happy:
da uzivamo i leèimo oèi posle predavanja,
mikroskopiranja i slièno...


Adonis_Vernalis

Ma, bez veze pisem ovde... nikotin, kofein i etanol su najbolja jedinjenja ikada smisljena... THC izostavljam, jer to je ispitno pitanje iz farmakognozije... :) Ali, hajde, nek ide... nek bude da profa lupeta... Sladje cete se smejati kada me budete videli u odelu, sa kravatom, kako kasnim na vezbe, diplomski ili nesto slicno... Na fakultetu je prijatno, zaista! Kako kome... meni jeste... ovde provodim vise vremena nego uz svoje dete, koje raste i koje ce postati covek pre nego sto dlanom o dlan... Naopako kad bi mi ovde bilo, povrh svega, i neprijatno!

ChE

Sa dimom ili bez opet je okruzenje bljak. Stvarno su mogli da odaberu neko naseljenije mesto za fax. Sva sreca pa imamo lepe koleginice! :)

willie the scot

smokers are chokers...sto bi reko mali flanders...
pusace u poseban chamber,pa neka se guse koliko hoce....bez uvrede profesore...
inace,nemam nista protiv sitnih poroka,a ni krupnih. :PI, :ziveli, :F

zoe

На факсу? Супер! Мада сам данас мртва уморна, али има тако супер људи тамо (препознаће се већ, да их не именујем)! :loptica

А никотин, кофеин и етанол? Па потоњи се може конзумирати и са блока :K, кофеин данас доказах (мурексидна, па KI  и HCl, и ето чоколадног талога, мада боље да сам покушала органолептички :>)...а никотин...па лепо рече willie...

Al-Jasmina

..ogladnim svaki put kad pored laboratorije prodjem...not!  :K

tuffy

E aj daj sta se folirate. Ne kazem ja da ne treba da se zabrani pusenje. Ako se svim fakultetima i ustanovama zabranjuje naravno da treba i na nasem ali to kao SMETA mi kad 2 coveka zapale cigaru na u celom bloku A ??? O kom skucenom prostoru vi govorite? Jel mi idemo na isti fakultet????

lijepa bosanka

#340
Ipak je ovdje rijec o sveukupnom utisku na fakultetu....a posto ste mi u poslednjih nekoliko postova poceli o pusenju...
Da se ne bi dalje islo u off...otvorite temu pusenje na faxu,da ili ne?? mada postoji tema Napusavanje

zivanshe

jao ljudi, danas je na faklutetu bilo savrsheno - ko je predavanja iz fiziologije proveo ispred ulaza, zna o chemu pricham. :wink:
onakvo sunce studenti ostalih fakulteta univerziteta u beogradu nikada nece videti iz svog smoga. :>

zoe, nije ti to kofein nego pentoksifilin... ali je tebi bilo bitno da shto pre zbrishesh u rachunarski centar pa nisi provalila. :lol: :K

Coolgemini

Pravo zborish Zivanshe....Beshe mi krivo samo sto ne ponesoh neku kremu za suncanje :> :>

zivanshe

i posle objasni roditeljima odakle ti tako lepa rumena boja obraza kad tvrdish da redovno posecujesh predavanja. :K :lol2:

Alnus Glutinosa

ja sam danas morala da slusam 20 zena koje komentarisu recepte na tabli...  :roll: ,al s jednog ramena mi se smesilo sunce, a sa drugog moje 'ludice" i preziveh to na najbolji moguci nacin!  :V
Zna ovaj fakultet da donese i dozu prijatnosti...  :/