Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Coolgemini

Quotei posle objasni roditeljima odakle ti tako lepa rumena boja obraza kad tvrdish da redovno posecujesh predavanja. 
Ma znaju oni da od ove godine su uveli predavanja u prirodi...ponekad pozele da mi prave drustvo :> :>
Necem vishe guram OFF  :K

stef

 Ja bas volim da dodem na faks... :run

Darker

Kad biste vi znali kakve se macanke skupljaju u rc-u, ne biste odlazili sa faxa... Uèio sam od najboljih :cvet :cvet
A i 'de æete boljeg macana od mene?? :K :K :K
A onaj ¹to radi sam mnom i nije ne¹to :K :K :K :K :K

hulio_salinas

pa zbog macana iz akvarijuma se verovatno skupljaju MACANKE...  :][ :][ :][

ali one su sve sa faxa tako da jednostavno mozes da sedis u hodniku i da paris oci... u stvari, to mogu oni koji ne idu na predavanja...

ti ne mozes...   :K :K :K

oh no... he is gonna kill me!!! killing me softly and painfuly   :roll:

Enea

...i te vezbe,i kolokvijumi..svaki put kao na ispit da idem..i kako onda da mi bude prijatno?ma ajde..nikad kraja svom tom forsiranju..preteruju,stvarno preteruju!!!

Kamicak

Poseban pozdrav koleginici,koja je na vezbama iz farmakologije pitala "sta bi bilo kada bismo coveku dali rakiju intravenski":)))))Ulepsala mi je dan (a i celoj grupi-sudeci po nastupajucoj smehoteci)..shiny happy people....:)

lijepa bosanka

Bila sam prije neki dan....idem i sutra da vidim da li mi je prijatno....
Posto obnavljam godinu,sad mi nedostaje fax....nedostaju mi i ti biseri pojedinih ljudi....

zoe

Quote from: hulio_salinas on 09-11-2006, 17:58:18
pa zbog macana iz akvarijuma se verovatno skupljaju MACANKE... :][ :][ :][

ali one su sve sa faxa tako da jednostavno mozes da sedis u hodniku i da paris oci... u stvari, to mogu oni koji ne idu na predavanja...

ti ne mozes... :K :K :K


Хулио, на предавањима је још и најбоље...а ствар није у квантитету него у квалитету! :>
Д се слаже, је ли тако?

Al-Jasmina

E meni bas fino na predavanjima,
:cvet :cvet :cvet :cvet :cvet
uhvatih ritam...
sto je najbitnije

hulio_salinas

Quote from: zoe on 09-11-2006, 21:25:39
Хулио, на предавањима је још и најбоље...а ствар није у квантитету него у квалитету! :>
Д се слаже, је ли тако?

:Bog :Bog :Bog

e pa da... zaboravio sam da dobar deo ne izlazi iz AMF, pa ih ne mozes videti u hodniku...

vladimir

Quote from: Kamicak on 09-11-2006, 19:50:54
Poseban pozdrav koleginici,koja je na vezbama iz farmakologije pitala "sta bi bilo kada bismo coveku dali rakiju intravenski":)))))Ulepsala mi je dan (a i celoj grupi-sudeci po nastupajucoj smehoteci)..shiny happy people....:)

Tako se mo¾e napiti sto ljudi od 1 deci vinjaka!!! (navijaèka fora)


Quote from: Darker on 09-11-2006, 17:47:17
Kad biste vi znali kakve se macanke skupljaju u rc-u, ne biste odlazili sa faxa... Uèio sam od najboljih :cvet :cvet

Pa poenta je da uèenik nadma¹i uèitelja. :wink:
Ponosim se tobom, samo mora to malo buènije i sa vi¹e alkohola. :happy:

Darker

Ko je pominjao tebe? hahahahahhahahahaha
prijatno mi je na faxu, sve mi je prijatnije-¹to manje uèim:-)

vladimir

Quote from: Darker on 11-11-2006, 11:34:58
Ko je pominjao tebe? hahahahahhahahahaha

:wink:


Ali, u svakom sluèaju, misli o ovome:
Quote from: vladimir on 11-11-2006, 08:37:38
samo mora to malo buènije i sa vi¹e alkohola. :happy:

O0

pipi_duga_carapa

Quote from: Al-JasminaPipi, a kakva atmosfera?..daj opisi to u temi "da li vam je prijatno na faksu",
pa da izdiskutujemo, ovde bi bio offtopic
pa ne znam ... ne znam ni sama tacno da opisem na sta sam mislila ... ali ni profesori ni sami studenti ne odaju taj utisak da mi pohadjamo nastavu na jednoj visoko obrazovnoj ustanovi ...
ja sam prvenstveno na to mislila ... jer ja obrazovanje vidim na jedan odredjeni nacin i izuzetno mi je bitno ... ('ajde proglesite me ortodoxnim streberom ako zelite ;p)
sto se tice one rasprave o streberima ... ako su streberi svi ljudi koji uce onda smo svi mi streberi ... a po mom misljenju streberi su oni ljudi koji konstatntno uce, a ne znaju sta ni zasto uce ... mogu oni da sede i u zadnjem redu i da pricaju na svim predavanjima, nema to nikakve veze ...

a sto se tice same atmosfere o kojoj svi vi ovde pricate ... atmosvera = drustvo ... tu ne mogu nista da kazem niti da se zalim ... jer bih ja najradije na faxu bila sa ljudima koje vec poznajem ... i koji su mi izuzetno dragi ... a ne sada kao da upoznajem neke nove ljude ... no, to je neka druga prica ... i licno moj 'problem', a ne problem samog fakulteta ...
tako da sve u svemu ja nisam sigurna sta radim na ovoj temi, jer svi vi pricate o necem sasvim drugom ;p


Quote from: BredBrucosi, imate svoju temu da iskazete misljenje o faxu, ova je za starije studente ;)
hehe vidi kako nas tera ;p

bla

Znao sam da je trebalo da upishem geografiju!