Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Pedja

Quote from: bla on 19-11-2006, 15:55:24
Znao sam da je trebalo da upishem geografiju!
:>

Duhovit mladic

Al-Jasmina

Quote from: pipi_duga_carapa on 12-11-2006, 21:59:20

a sto se tice same atmosfere o kojoj svi vi ovde pricate ... atmosvera = drustvo ... tu ne mogu nista da kazem niti da se zalim ... jer bih ja najradije na faxu bila sa ljudima koje vec poznajem ... i koji su mi izuzetno dragi ... a ne sada kao da upoznajem neke nove ljude ... no, to je neka druga prica ... i licno moj 'problem', a ne problem samog fakulteta ...
tako da sve u svemu ja nisam sigurna sta radim na ovoj temi, jer svi vi pricate o necem sasvim drugom ;p


Quote from: BredBrucosi, imate svoju temu da iskazete misljenje o faxu, ova je za starije studente ;)
hehe vidi kako nas tera ;p


Joj Pipi pa nije Bred to mislio kao iskljucivost..ali prosto prva godina i prvo vreme na faksu...dok bar malo ne provedes ne mozes sve ni da vidis, dozivis..pa da ti se iskristalise apsolutno misljenje za sve...
:happy:
Vi ste nase mladje kolege i nasi ste  :cvet
i mi zelimo da vam bude lepo,
ali sve je i onako subjektivan dozivljaj..
Moraces da otkrijes ono sto je lepo
i da se time ''hranis'' :happy:

pipi_duga_carapa

Quote from: Al-Jasmina on 20-11-2006, 21:03:50
Quote from: pipi_duga_carapa on 12-11-2006, 21:59:20

a sto se tice same atmosfere o kojoj svi vi ovde pricate ... atmosvera = drustvo ... tu ne mogu nista da kazem niti da se zalim ... jer bih ja najradije na faxu bila sa ljudima koje vec poznajem ... i koji su mi izuzetno dragi ... a ne sada kao da upoznajem neke nove ljude ... no, to je neka druga prica ... i licno moj 'problem', a ne problem samog fakulteta ...
tako da sve u svemu ja nisam sigurna sta radim na ovoj temi, jer svi vi pricate o necem sasvim drugom ;p


Quote from: BredBrucosi, imate svoju temu da iskazete misljenje o faxu, ova je za starije studente ;)
hehe vidi kako nas tera ;p


Joj Pipi pa nije Bred to mislio kao iskljucivost..ali prosto prva godina i prvo vreme na faksu...dok bar malo ne provedes ne mozes sve ni da vidis, dozivis..pa da ti se iskristalise apsolutno misljenje za sve...
:happy:
Vi ste nase mladje kolege i nasi ste :cvet
i mi zelimo da vam bude lepo,
ali sve je i onako subjektivan dozivljaj..
Moraces da otkrijes ono sto je lepo
i da se time ''hranis'' :happy:
m znam (; samo sam se salila (;


hehe hvala (: divna si (;
hvala na savetu (;
m nije da je meni lose, samo bih zelela da budem sa nekim ljudima na tom mestu ... no dobro ...
moze da bude fino - i jest' fino ... samo smo mi svi sada malo u frci ;p

DzOnY

Samo kad jedem! :K I to pecivo i jogurt ili...sendvic ili...pa vise nista drugo ni nemamo!I zato  :run sa faxa...

zivanshe


Al-Jasmina

Quote from: zivanshe on 13-12-2006, 16:31:47
svrati do menzice... :wink:

Menzice...
mojne ubijas prijatnost ove teme :>

Jednom davno sam nasla dlaku na dnu tanjira nekad punog pasulja...
Osvrnula sam se besno ka kuharicama i provalila cija je... :K
Tako se moja avantura sa menzom okoncala!
Od tad mi je za nijansu prijatnije na faxu

hulio_salinas

Jasmina
:F

ovde ima ljudi, koji se jos hrane u istoj MENZI!   :wink:
budi kolegijalna...   :K

Al-Jasmina

What can I say to make it better?

"Sto te ne ubije, verovatno ce te ojachati" :K

zivanshe

Quote from: Al-Jasmina on 14-12-2006, 11:05:08
"Sto te ne ubije, verovatno ce te ojachati" :K

istina. :) shta sam sve pojela, osecam se kao da mogu da pobedim Mariusa Pudzinovskog u prevrtanju traktorskih guma! :lol2: :K al shta mogu, volim nashu menzu; leeepe sam trenutke tu provela... :happy:
kol'ko ja znam (tj kolko sam vidjala kroz prozor), hrana nam se dovozi, tako da dlakavu kuvaricu ne mozesh da u'vatish na nashem fakultetu. :) (mada, ko bi nju 'vatao...) jedino ako je pre bio drugachiji sistem.
ovim zelim da skinem tu chupavu ljagu sa nashih teta. :) (koje su inache glavni akteri teme o menzi :> )
eto, dosta o tome,
ovo treba da bude lepa tema. :wink:


[izvin'te za offtopic!]

yeca


zoe

Одавно се каним да ово напишем, али све нешто не стижем...
На факултету је пријатно онолико колико се потрудимо да нам пријатно буде!

Сви се сећамо вежби из органске (ко их се још увек не сећа, сећаће их се :>), разних испарења, миомириса, запаљених крпа, експлодираних уљаних купатила :K итд. али и топлих савета :"Пијте, децо млеко!"

Е тако је zivanshe једном узела водено купатило, са шалтера тражила лед (иако није планирала да ради диазотацију), и у лед ставила тетрапаке "Кравице", поред поставила пластичне чаше и онда је позвала групу да се послужи уз паролу "Кад се заједно трујемо..."

zivanshe :] :Bog

stef

 :Bog :Bog :Bog Zivka, imas pice od mene (casu mleka).

mimil

Zivka...
:> :> :) :) :lol: :lol:

bravo za stefa...  :]  :Bog  :loptica

evo, mogu da preformulisem, neprijatno mi je faxu, uz izuzetke prijatnih trenutaka...

Wolf


zivanshe

:lol2:
jedinstvena prilika da yours truly upotrebi  :PI  :>


Quote from: zoe on 14-12-2006, 14:23:27
На факултету је пријатно онолико колико се потрудимо да нам пријатно буде!
:cvet