Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

Ma jok bre, saèuvaæe drveæe i ¹ume poskupljenjem prijava ispita, za¹to bi i jelku èuvali????

hulio_salinas

Brate mili, ona "jelka" je  :][
Trebalo je da stave kutijice lekova!   :>

Adonis_Vernalis

#407
Quote from: SPRING on 24-12-2006, 18:34:59
Opet imamo mrtvo drvo sa ukrasima u holu... Lepa im je namera, ali stvarno mislim da je trebalo da kupe jelku sa busenom i da je posle praznika zasade ispred faxa... :roll:

Eh, moja SPRING... uvenula bi, jadna... ta jelka, mislim... ma nije bitno...

Inace, ko sto sam davno rekao, meni je izuzetno prijatno na fakultetu... Ovolike sate provodim ovde pisuci, kuckajuci, radeci po laboratoriji, mrseci m*da... jos da mi je neprijatno, pa stvarno bih mogao da se obesim za plafonjeru...

U petak ce mi biti narocito prijatno... Dovescu svoga maloga potomka da primi paketic, da skine bradu Deda Mrazu (ko sto je uradio kad je imao samo 8 meseci... sva ostala deca se slikala s Deda Mrazom, a on je slikan kao Myth Buster, kako istome svlaci bradu)... Verovatno ce vec neko sranje da napravi do podne, a onda cu ga vezati za njegovo sediste u kolima i transportovati kuci, gde mu je i mesto... Ma, antipropaganda roditeljstva, to je taj moj mali... ako zelite decu, dodjite da ga vidite, pa vise necete zeleti decu... Ma, moj mali debeli, ugnjavicu ga cim dodjem kuci...

lycos

danas drugarica kaze,da je svako doneo po jedan ukras iz gajbe,jelka bi bila rich a ne..

Coolgemini

QuoteBrate mili, ona "jelka" je 
Trebalo je da stave kutijice lekova!   
Interesantno je da je jedne godine stvarno bila okicena kutijicama od lekova...bilo je nesto i ukrasa...Uzass... :Bog

hulio_salinas

Quote from: Adonis_Vernalis on 25-12-2006, 15:38:46
U petak ce mi biti narocito prijatno... Dovescu svoga maloga potomka da primi paketic, da skine bradu Deda Mrazu (ko sto je uradio kad je imao samo 8 meseci... sva ostala deca se slikala s Deda Mrazom, a on je slikan kao Myth Buster, kako istome svlaci bradu)... Verovatno ce vec neko sranje da napravi do podne, a onda cu ga vezati za njegovo sediste u kolima i transportovati kuci, gde mu je i mesto... Ma, antipropaganda roditeljstva, to je taj moj mali... ako zelite decu, dodjite da ga vidite, pa vise necete zeleti decu... Ma, moj mali debeli, ugnjavicu ga cim dodjem kuci...

Ovaj covek je :Bog :Bog :Bog   :K

============

Bilo mi je "interesantno" danas na faxu...  :>
Dva i po sata cekanja u redu za jednu jedinu bednu ocenu...  :][
i na kraju kratko: "Dovidjenja..."

zabica

kada dodje to malo cudo(viste) znam da ce mi biti prijatno na fakultetu   :lol:

danas, totalno waste of time! :ninja:

stef

 Bolje da se koleginice preruse u seksi Mrazice, nego da se kiti jelka. :twisted:

zabica

danas veoma prijatan dan na faxu!!!
pili smo sokice i drugovi su svirali gitaru a drugarice su pevale :K
bilo je supersuper :V

zivanshe

aa, to ste bili vi!! :> :)
da su zice nameshtene za levu ruku, pa da vam se pridruzim... :wink:

zabica

Quote from: zivanshe on 27-12-2006, 16:58:53
aa, to ste bili vi!! :> :)
da su zice nameshtene za levu ruku, pa da vam se pridruzim... :wink:

pa trebalo je da nam se pridruzis, bilo je super, a to za levoruke, ma lako cemo  :K

zivanshe


hulio_salinas

Quote from: zabica on 27-12-2006, 13:26:20
danas veoma prijatan dan na faxu!!!
pili smo sokice i drugovi su svirali gitaru a drugarice su pevale :K
bilo je supersuper :V

cuj ti ovo! SOKICE?
ahahahaha... koga ti lazes, majke ti?  :K :K :K :K

zabica

bez prozivanja molim!
:F

jos dva dana prijatnosti/neprijatnosti u 2006.  :K

Alnus Glutinosa

aha...
sada barem znam posle koga je ostao onaj njakVi, koji me je mamio posle 6 sati zatocenosti na trecem spratu kule B...
  :F