Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pig_am_am

ja ne znam kako mi je,znacu od septembra kad upisem cetvrtu i upoznam sve nove ljude,jer su moji vrsnjaci apsolventi  :(

lycos

sada mi i nije toilko odbojan, valjda jer dugo nisam dolazio na predavanja..

mina-L

I meni je fax katastrofa,mrtvo more!Dodjem,odradim vezbe i jedva cekam da "smugnem"!

Enea

meni nije.. da mogu svaki dan bih bila na faxu... to se neshto, ma ne znam shta dogodilo po odvezbanoj poslednjoj vezbi na petoj...

Sole

#514
meni je bas lepo, da ne ureknem!
svidja mi se, posebno zadnjih recimo, mesec dana, nekako mi je znatno opustenije, a to mi mnogo znaci!  :~
smeh, smeh i samo smeh!!! :116: :siza: :116: :siza: :siza:

dok je tako i dok ima ok ljudi, bice i prijatno na faxu! ;-)

mushu

Kako koji period, al sve ukupno lepo je...ljudi koje sam upoznala me nekad stvarno oduseve...

2fast


wolfeitzckie

 Осећам се нелагодно ко крме у Техерану.

lycos

juce sam proveo 6-7 ,a danas 4 sata na faxu..sada mi treba mala pauza..

pig_am_am


igrackica

Sve bolje i bolje, samo da mi i peta bude ovakva jos cu i kukati sto vise necu ici na fax!

yeca

Pa nije mi neprijatno, samo ponekad malo vruæe  :shock

zoe

Фали ми фали Кумодраж! Ко ће до октобра сачекати... уф... да опет улетимо у вежбаонице!

Волим да носим бели мантил.
И да ставим оловке у онај џепић горе.
И да потрпам све остале потрепшитне у остале џепове.
И да тако комплетна нешто мућкам и бућкам, или се шетам ходницима и удишем онај специфични мирис што лебди у ваздуху, или да испијам кафу на дрвеним клупама испред факса...
И да се уморна и задовољна враћам у реални свет двадесетпетицом која полази са перона 9 и 3/4.

:happy:

Bred


philoserbiana

све ми је пријатније...познајем више људи но икада...имам нове другарице које упознах на хору... :cvet