Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

pig_am_am

специфични мирис што лебди у ваздуху
he he he pa to sam ja.
razlika izmedju farmaceuta i narkomana?
to vam je isto ko ono kad covek koji ima ogromnu zelju da kasapi ljude postane hirurg. he he he bez ljutnje nisam zlonamerna.
meni fakultet nedostaje najvise zbog biljki. one su najprijatnija bica u kumodrzu. cak asociraju na neki dusevni mir...bas kao u dusevnoj ustanovi...
salim se,salim se ja sam dobra dusa. nisam valjda off topic? a? nemojte tako.
he he

zabica

meni mnogo prija sto ne moram tamo da idem svaki dan sada...organizujem se super!
ah, ali prva godina je bila super, psihicki usponi i paaadovi, svega je bilo! :cvet

shiky

Quote from: zabica on 16-06-2007, 21:28:09
meni mnogo prija sto ne moram tamo da idem svaki dan sada...organizujem se super!
ah, ali prva godina je bila super, psihicki usponi i paaadovi, svega je bilo! :cvet

A i ako mi je prijatno,to je zbog svih tih pozitivnih ljudi na nasem faxu!Stvarno svi ljudi su mi skroz cool!!!Pocevsi od tebe Zabice :cvet

pig_am_am

danas mi je bilo prijatno. malo sam se uzentala na salteru,ali sem toga je sve bilo kul.
vise imam tremu kad idem na salter,nego na ispit...

hulio_salinas

Ovih dana je bas prijatno - SPASAVAJ SE KO MOZE!

+1000oC

zabica

Juce su mi se popeli na vrh...onoga sto nemam!
I necu vise otici sem jedan dan na ispit sto moram!  :ball2:

MiKy

jako prija onaj sauna efekat(ili efekat staklene baste)....jos kad se popnes na neki od spratova istopis se  :K ..ipak je zimi prijatnije

hulio_salinas

Ne znam.. Ja sam samo pokusao da se popnem na jedan od spratova, a kada sam primetio da mi se patika zalepila za stepenik, izuo sam se i vratio kuci... mrsaviji.

benefit


Loptica

Auu ljudi,pa zar je toliko strasno? Preplasicete me da na kraju necu ni otici na ispit!  :>

josefina87

Quote from: Loptica on 26-06-2007, 17:51:31
Auu ljudi,pa zar je toliko strasno? Preplasicete me da na kraju necu ni otici na ispit!  :>
hihi..ja nisam i¹la--hm..od nedelje..od ispita do ispita..
hvala bogu ostao je jo¹ jedan :V :V
u¾eleæu se do tada,pa æe mi biti lepo :K

lycos

Quote from: hulio_salinas on 26-06-2007, 12:57:55
a kada sam primetio da mi se patika zalepila za stepenik
:pljes: 
bio sam, i mnooogo je toplo.. a kada nakon toga zavrsis u punoj 33_ci..pozelis da se nikada ne vratis na kumodraz..

Bred

aha, toplo je cak i 9h ujutru... :wall:

Duke

Danas je malo zahladilo, sreca...

Ipak mi cak i ovo kuvanje vise odgovara od ostre seoske zime gore...

pretprosle godine kad je uhvatio onaj mraz dva meseca... pa bas ne radi... pa peske od pere zdere... pa tako svaki dan ujutru (islo se na predavanja u prvoj godini)... pa se pomolis da ce u povratku raditi... pa onda nazad... peske opet...

to su bili dani!!!

philoserbiana

bila sam juce na fakultetu,slusala sam usmeni kod prof.agbabe,prijatno me je iznenadila.neverovatno.vidimo se u septembru,kumodraze moj