Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tuffy

Quote from: dissolved girl on 20-09-2006, 21:38:50
pa znas kako,to je kao kad bih pitala svoju babu da li je bila na egzitu - znam da nije bila,mozda je cula za egzit a i to sto je cula je da tamo idu samo narkomani i dileri i da se slusa neka 'cudna' muzika..

izabrala gledanje kroz prozor 8)

HAAHHAHAHAH : ) so true so true : ) vecina ljudi je cula samo za zurke koje organizuje fax...bljarh

tuffy

#61
Quote from: TIJANA82 on 20-09-2006, 17:27:36
nije nam prijatno na fakultetu! :(  uglavnom...   Tu si zato sto MORAS (ne bih o tome kako sam to sama birala), tj kada moras...

Koja pesimisticka konstatacija!   So me, a tuffi?


:lol: so u.... jbg tico kad nam je nesrecna sudbila da budemo farmaceuti : ))))

jeca87

Па, с обзиром да сам тамо била отприлике 6-7 пута, могу рећи да није лоше (у самој згради),
али она пустиња около убија расположење у сваком случају!
Како завидим онима који су на територији булевара и околине!   :ohwell:  :ohwell:  :ohwell:

Adonis_Vernalis

Juce livada, danas pustinja a sutra... suma lista, suma peva... Bice zasadjeno tu nekakvo zelenilo, ima projekat... :)

zivanshe

mmm, obozavam zivo, a zeleno (a nije zmija/zaba)... ja se prijavljujem da sadim! da se iskupim za onog jadnog ginka koj je ispustio dushu posle mog presadjivanja...

hehe, kakva ironija: morate poshteno da se namuchite i da se trudite, trudite, trudite da biste ispunili svoje nesrecne sudbine! :lol:

pekmez

Quote from: masha on 21-09-2006, 08:53:00
Ma uvek se moze pronaci neko sa kim mozete da nadjete zajednicki jezik i ko vam potpuno odgovara. A, inace, i mene smara to kada neko u busu pocne da davi od rane zore iskljucio o fakultetu, a ja jos pospana, ni jutarnju kafu nisam popila, cekam da se dogegam do faksa da je popijem i vratim se u zivot.

E kad vam zivot zavisi od kafe, ko od fiksa.


Quote from: dissolved girl on 20-09-2006, 21:38:50
pa znas kako,to je kao kad bih pitala svoju babu da li je bila na egzitu - znam da nije bila,mozda je cula za egzit a i to sto je cula je da tamo idu samo narkomani i dileri i da se slusa neka 'cudna' muzika..


:lol: aha sad ovde trebam i nesto pametno (smeh nije pametan) da dodam, a setio sam se: blablablablablablabla.

Adonis_Vernalis

Hej, imam ja teglu sa oko kilogram cistog kofeina... Caffeine, anyone? Za poneti... :)

pekmez

#67
neka, hvala, ostecuje mozak i kancerogeno je.  :)

avgogh

Ma, sta ne valja! Hocu ja! sutra ujutru dolazim na fax, nisam dugo bila. Neka me ceka pred ispit, al malo, otje srce da mi preskace, a i koncentracija ce mi opasti

sandric

Quote from: tuffy on 21-09-2006, 11:00:51
Quote from: TIJANA82 on 20-09-2006, 17:27:36
nije nam prijatno na fakultetu! :(  uglavnom...   Tu si zato sto MORAS (ne bih o tome kako sam to sama birala), tj kada moras...

Koja pesimisticka konstatacija!   So me, a tuffi?


:lol: so u.... jbg tico kad nam je nesrecna sudbila da budemo farmaceuti : ))))
O Boze,ljudi sta se toliko zalite...zar ste ocekivali da na faxu nadjete gomilu ortaka?Takav nam je fax,imamo puno vezbi i obaveza pa smo upuceni jedni na druge,jednostavno se treba prilagoditi svakom.Sa nekim pricati o faxu,sa nekim o nekim drugim stvarima i svi ce biti zadovoljni...Zar ne?

A da sto se exita tice,mislim da je svako na faxu cuo za to,da na kakav je to festival,kad se odrzava i ko nastupa...pa nisu nas fax upisali debili koji ne znaju nista...Sve su to buduci intelektualci...

dissolved girl

mi kao da ne idemo na isti fakultet :roll:...zalili smo se i kukali u prvoj godini,sad smo se vec navikli.
samo komentarisemo,relax

sandric

Pa i ja sam se zalila u prvoj godini,ali sada posle 3 godine sam toliko opustena da mi je sve to i simpaticno...

zivanshe


TweeTy

pa dobro..jese sve to,ali se meni cini da na je na nasem faksu mnogo gore nego na ostalima.Mozda je to zbog izolovanosti.Tipa padnes ispit, i hoces malo da iskuliras,ali nemas gde.Svuda oko tebe farmaceuti koji mnogo vole da vode podatke o tudjoj prolaznosti na ispitima!

mali off-cmok za ekipu

sandric

Ma tako je na svim fakultetima,samo mi provodimo vise vremena zajedno jer imamo vise vezbi....uvek je bilo i bice kolega kojima je tudji zivot sladji i koji znaju ocene drugih ljudi iako sa njima nisu progovorili tri reci...Takvi smo nazalost...ja samo mislim da se ne treba nervirati oko toga,gledaj sebe,budi fin i sve ce biti ok