Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dissolved girl

Quote from: pekmez on 22-09-2006, 23:30:17
sta nisam tacno razumeo?

nista.znam da se tweety nece ljutiti sto se mesam :wink:.ona je pricala o ljudima koji nemaju svoje zivote.

Quote from: mimil on 23-09-2006, 16:04:06
Netacno!
Mislim da je ta prica farmaceuti su visa klasa velika glupost! To je jos jedna generalizacija koja cini da posle ljudi imaju utisak kako su farmaceuti uobrazeni, neprijatni i sl. Tako je jer i pojedini profesori plasiraju takvu pricu, ekspicitno ili ne... Nije svaki student na nasem fakultetu strasno inteligentan, niti ima takve predmete koji ga oplemenjuju iz korena u odnosu na ostale... Sta bi onda trebalo da kazu oni koji studiraju umetnost, filozofiju, knjizevnost isl... Slazem se da nas fakultet pruza siroko obrazovanje, ali nista preterano u odnosu na druge fakultete beogradskog univerziteta.
Nemojmo da se lazemo, nisu svi farmaceuti bogom dani, vec se se od takvih prica dobar deo njih samo uobrazi. Izvinjavam se ako je ovo :OFF , ali od ove price mi se dize kosa na glavi...
I ne, ne volim vise da razgovaram sa ljudima s naseg fakulteta u odnosu na druge!!!

oooo da.

mimil

@dissolved girl
vec 3. put da smo se slozile  :cvet
ko kaze da se farmaceuti ne kapiraju :K

Darker

Moram priznati da otkad sam obnovio godinu mi je stvarno mnogo bilo prijatnije na faxu :K :K :K
Ljudi na svakoj godini(pogotovo meðu mlaðima) ima oko 300 ljudi. Ajde mi biohemièari smo recimo ogranièeni na 50-ak(a niko nam ne barni da se dru¾imo i sa farmaceutima) pa i meðu tih 50-ak probere¹ zanimljive i kvalitetne ljude, a ne meðu 300... Da li to govori o vama da ste vi nekvalitetni?(odnosi se na one koji se ¾ale da ne mogu da naðu normalne ljude na faxu). Razmislite o tome...

tuffy

Ovde ni jedna osoba nije rekla da NEMA DRUSTVO nego samo komentarisemo ljude sa faxa kako su uglavnom ustogljeni, izvestaceni i dosadni! Stvarno ne treba meni ni saveti kako ja da izbegavam smarace niti da mi neko trazi drugare. Znam ja dobro ko meni odgovara a ko ne, ja ovde samo KOMENTARISEM temu. Niti se zalim kao sto je neko odozgro rekao. To je moj utisak i to je to!

Al-Jasmina

Ljudi, ima nas na faksu koji se nikada necemo upoznati,
postojimo na istom prostoru ali u razlicito vreme  :K
a mozda smo se mogli sloziti ko slagalice ili braca rodjena
(http://nono9.us)


dissolved girl

Quote from: Darker on 24-09-2006, 11:27:29
Moram priznati da otkad sam obnovio godinu mi je stvarno mnogo bilo prijatnije na faxu :K :K :K
Ljudi na svakoj godini(pogotovo meðu mlaðima) ima oko 300 ljudi. Ajde mi biohemièari smo recimo ogranièeni na 50-ak(a niko nam ne barni da se dru¾imo i sa farmaceutima) pa i meðu tih 50-ak probere¹ zanimljive i kvalitetne ljude, a ne meðu 300... Da li to govori o vama da ste vi nekvalitetni?(odnosi se na one koji se ¾ale da ne mogu da naðu normalne ljude na faxu). Razmislite o tome...

mislim da smo svi probrali..niko od nas ne cuci sam na faksu,ne znam gde si to procitao...

johny cage

Kako su vam se dopala prva dva semestra, kakvo je drustvo, profesori, predmeti?
Sta vam se dopalo najvise, a sta biste rado zaboravili?

Darker

Pa ¹ta se onda koj moj ¾alite?? :hm :hm

dissolved girl

Quote from: Darker on 28-09-2006, 01:11:13
Pa ¹ta se onda koj moj ¾alite?? :hm :hm

maaaa forget it....

avgogh

Quote from: Al-Jasmina on 24-09-2006, 13:07:01
Ljudi, ima nas na faksu koji se nikada necemo upoznati,
postojimo na istom prostoru ali u razlicito vreme  :K
a mozda smo se mogli sloziti ko slagalice ili braca rodjena
(http://nono9.us)



joj dzasmina, svaka ti je k'o Njegoseva...

avgogh

ljudi su svoje utiske izneli uglavnom na temi Da li vam je prijatno na fakultetu

Skarlet

Ja bas mislim da je nas fax pozitivan. Druga je stvar to da li me mrzi da ustanem u 6 da bih dosla na vezbe. Pa sta da studiramo filozofiju? Mozda (ali samo mozda) bi nam ucenje "oplemenilo dusu", ali ona zgrada koja lici na autobusku stanicu verovatno ne bi.   

Darker

Quote from: dissolved girl on 28-09-2006, 01:34:50
Quote from: Darker on 28-09-2006, 01:11:13
Pa ¹ta se onda koj moj ¾alite?? :hm :hm

maaaa forget it....
©ta?? :K :K :K :K :K :K
hihihihihihihi, svi smo mi farmaceuti, malo opièeni :> :> :>

zmajic

Quote from: tuffy on 24-09-2006, 12:28:45
Ovde ni jedna osoba nije rekla da NEMA DRUSTVO nego samo komentarisemo ljude sa faxa kako su uglavnom ustogljeni, izvestaceni i dosadni! Stvarno ne treba meni ni saveti kako ja da izbegavam smarace niti da mi neko trazi drugare. Znam ja dobro ko meni odgovara a ko ne, ja ovde samo KOMENTARISEM temu. Niti se zalim kao sto je neko odozgro rekao. To je moj utisak i to je to!
Ma u poptunosti se slazem sa tobom i podrzavam te. Ja u zivotu nisam upoznala toliko snobova i istripovanih ljudi nego sto ih ima na nasem faxu! Naravno da se to ne odnosi na sve. Ima i normalnih sa kojima u pekarici, pred ispitni rok ne razgovaras o tome koliko si naucio i ne kukas kako ces pasti! Mada vecina takvih ljudi obnovi godinu, pa mi dodje da pauziram, cisto da izbegnem sve smarace i tripere!
Jbg izgleda da nam je to prof deformacija! :(

willie the scot

oprositicemo nam cistunstvo kao profesionalnu deformaciju...