Zaljubljenost. I za¹to prestaje.

Started by lijepa bosanka, 28-10-2006, 09:44:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Darker

Smrdo, zaljubljenost je prevrtljivo oseæanje... Lepo je, ali posle ostaje praznina... Ljubav rulz!!!

pexualis

ZALJUBLJENOST vremenom moze da splasne, i tako se obicno i desava, ljudi se jednostavno naviknu jedno na drugo, nema vise niceg novog, zanimljivog, sto bi ih odrzalo u tom zanesenom stanju. Ali, da bi veza pregrmela te teske trenutke, neophnodno je na vreme izgraditi izuzetne PRIJATELJSKE odnose u vezi, i na vreme tu zaljubljenost, pretociti u neraskidivo prijateljstvo, koje po meni, kada se odnosi na voljenu osobu, znaci isto sto i LJUBAV!

Maslacak

A zaljubljenost u ljubavi?
Ja ne znam za vas... ali ja za to znam...ili bar to tako definisem...
Znaci da, ona prva zaljubljenost prodje... ali svako malo, u nekim vremenskim intervalima osetim kao da sam se ponovo zaljubila u svog decka... i to traje neko (kratko) vreme, pa prodje, pa onda opet, pa sve tako...
to je bas slatko :happy:

sandric

©ta ubija ljubav? Samo jedno - zanemarivanje. Ne videti je kada stoji pred vama. Ne pomisliti na nju i kada su sitnice u pitanju. Izgovarati njeno ime a da ono ne odzvanja u va¹oj glavi.


upravo to....kad sve postane samo puka navika...nazalost ako to oseca samo jedna osoba,druga strana je nenormalno povredjena

Darker

Quote from: Maslacak on 21-11-2006, 00:58:31
A zaljubljenost u ljubavi?
Ja ne znam za vas... ali ja za to znam...ili bar to tako definisem...
Znaci da, ona prva zaljubljenost prodje... ali svako malo, u nekim vremenskim intervalima osetim kao da sam se ponovo zaljubila u svog decka... i to traje neko (kratko) vreme, pa prodje, pa onda opet, pa sve tako...
to je bas slatko :happy:
E da, totalno zaboravih na to :stid: Zanemarih devojku totalno :K :K :K :K Idem sad da se zaljubim, aj æao :run

pexualis

Tacno maslacak, postoji i to, ponovno zaljubljivanje u osobu sa kojom si vec u vezi, to su jako zanimljivi trenuci... :) Tada se valjda podsetis nekih njenih pozitivnih strana zbog kojih ste i toliko dugo u vezi...

AquArius

Quote from: Maslacak on 21-11-2006, 00:58:31
Znaci da, ona prva zaljubljenost prodje... ali svako malo, u nekim vremenskim intervalima osetim kao da sam se ponovo zaljubila u svog decka... i to traje neko (kratko) vreme, pa prodje, pa onda opet, pa sve tako...

Vidis, ja verujm da je to nista manje prava zaljubljenost,
i cini mi se da u njoj uzivas vise jer je potvrda "da vas nije napustilo".
Uglavnom, slozili smo se.
:happy:

Smrda

jao kapiram ja sve to sto vi kazete...
i ljubav rules...
ali ovo sto maslacak kaze....pa na to sam mislila....
malo,malo...pa ponovo leptirici...svesna sam ja da ne mogu da budu stalno...ja mislim da to i jeste jedina zaljubljenost....,alo se utisa, pa ponovo grakne..

Maslacak

Quote from: AquArius on 21-11-2006, 11:03:00
Vidis, ja verujm da je to nista manje prava zaljubljenost,
i cini mi se da u njoj uzivas vise jer je potvrda "da vas nije napustilo".

E pa da, upravo to! :happy:
bas smo se svi lepo slozili...

Smrda

hhehee...konacno... :wink: :wink:
za zaljubljenost!!! :ziveli :ziveli :ziveli

qwertz

I dosta vise ovakvih tekstova, napravismo od zaljubljenosti citavu nauku!! C c c   :hm

Darker

Quote from: Maslacak on 21-11-2006, 23:58:12
Quote from: AquArius on 21-11-2006, 11:03:00
Vidis, ja verujm da je to nista manje prava zaljubljenost,
i cini mi se da u njoj uzivas vise jer je potvrda "da vas nije napustilo".

E pa da, upravo to! :happy:
bas smo se svi lepo slozili...
jeeeeeeeeeee, ajde sada da se izgrlimo svi zaljubljeni, kao teletabisi:-)

Dukica

Quote from: Darker on 20-11-2006, 20:43:06
Smrdo, zaljubljenost je prevrtljivo oseæanje... Lepo je, ali posle ostaje praznina... Ljubav rulz!!!
Cenim i postujem i radim tako.

sandric

ljubav ume i da boli,zaljubljenost je uvek optimisticka....

hulio_salinas

zaljubljenost je slepilo... postavlja se jedno razumno pitanje: "Cemu?"   :K

ne dozvoljavam sebi vise takav luxuz...