Zaljubljenost. I za¹to prestaje.

Started by lijepa bosanka, 28-10-2006, 09:44:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stef

#30
 Pojavi se niotkuda.Moze da se potisne, ako imas dobru samokontrolu (Hulio srecno).Ali ako se pojavi i neces da nestane, jer je uzajamno, preci ce u ljubav, ali to nije bogom dano, i treba ulagati u to.Samo odluci sta hoces.

Smrda

Quote from: hulio_salinas on 23-11-2006, 22:39:27
zaljubljenost je slepilo... postavlja se jedno razumno pitanje: "Cemu?" :K

ne dozvoljavam sebi vise takav luxuz...
auuu...hulio,sto si na kraj srca?!?! :hm
Previse si se poistovetio sa Donom...hehe.. :wink:
saliu na stranu....mlad si da budes septik... :) ,a i dobices bore  :K
....slepilo?!?!?...a leptirici,lift u stomaku....ti bi sve to odbacio?!?!cccc.....

Coolgemini

Quote....slepilo?!?!?...a leptirici,lift u stomaku....ti bi sve to odbacio?!?!cccc.....
Pretpostavljam da je Hulio mislio na krakotrajnost tog osecanja i neraspolozivost dvoje ljudi da konkretizuju jedan ozbiljni odnos..Danas se ljudi sve vishe i vishe plashe zaljubljivanja,upravo zbog neujednacene ljubavi i mogucih patnji koje nastaju kada prestane zaljubljenost,a nastane period kada ljudi treba poptuno da promene pristup vezi i promene osecanje...To ti je fazon :''Zasto bi se ljudi zaljubljivali kad bi ubrzo mogli da pate??''. :hm.Znam da ovo nije optimizam,ali svakako jeste od mogucih situacija koje danas dominiraju medju mladima.. :roll:

hulio_salinas

Quote from: Coolgemini on 24-11-2006, 13:33:10
Pretpostavljam da je Hulio mislio na krakotrajnost tog osecanja i neraspolozivost dvoje ljudi da konkretizuju jedan ozbiljni odnos..Danas se ljudi sve vishe i vishe plashe zaljubljivanja,upravo zbog neujednacene ljubavi i mogucih patnji koje nastaju kada prestane zaljubljenost,a nastane period kada ljudi treba poptuno da promene pristup vezi i promene osecanje...To ti je fazon :''Zasto bi se ljudi zaljubljivali kad bi ubrzo mogli da pate??''. :hm.Znam da ovo nije optimizam,ali svakako jeste od mogucih situacija koje danas dominiraju medju mladima.. :roll:

pa ne mora da bude bas kratkotrajno... ali ovo ostalo je ok... nesto tako i ja mislim... od prilike...   :wink:

Quote from: smrda on 24-11-2006, 12:01:40
auuu...hulio,sto si na kraj srca?!?! :hm
Previse si se poistovetio sa Donom...hehe.. :wink:
saliu na stranu....mlad si da budes septik... :) ,a i dobices bore  :K
....slepilo?!?!?...a leptirici,lift u stomaku....ti bi sve to odbacio?!?!cccc.....

pa sve bih odbacio zato sto tada ne znam sta radim... gledam u neku tacku, a ta tacka mi se transformise u prelepu crnku sa izrazenim... cekaj!!! vidis o cemu ti pricam... hehe

Alnus Glutinosa

Imam ja pitanje- a zasto, ponekad, ne prestaje?? nisam ga videla mesecima, a i dalje sam luda...  :roll:  :]

hulio_salinas

***Alnus

he he.. zasto mislim da to nije zaljubljenost... mislim: sumnjam da zaljubljenost toliko traje..  :wink:

:cvet

Smrda

nemojte ponovo o trajanju zaljubljenosti...molim vas.... :)
@hulio...tacka po tacka...tackica....znas vec kako ide.... :K
ne vredi ti da bezis...sticice te ta crnka,pa makar u snovima... :wink: :cvet

dyki

Quote from: Darker on 20-11-2006, 20:43:06
Smrdo, zaljubljenost je prevrtljivo oseæanje... Lepo je, ali posle ostaje praznina... Ljubav rulz!!!

A ljubav traje vecno, a? Ili posle nje ne ostaje praznina? Jedino sto mogu da kazem je da mislim da zaljubljenost (a i ljubav donekle, bar sto se mene tice) prestaje prilikom relativno veceg razocarenja u doticnu osobu po sistemu sto vise letis - to nize padas! (relativno jer od osobe do osobe se razlikuje prag tolerancije) Naravno, ima jos dosta faktora koji uticu na to ali ovo je meni presudni :)

Smrda

poverenje rules!!!!
znaci nisam jedina koja veruje da zaljubljenost moze da traje....jupiii....hehehe

Darker

Dyki i Smrda, to su srca dva, ljubili se grlili sve do pola dva!!! :V :V :V :~ :~ :~ :~ :loptica :loptica :loptica :loptica
:K :K :K :K :K :K :K :K

Smrda

 :OFF :OFF :OFF
pa zar ja moram da nosim tablu..... :K :K

Darker

Tvoje no¹enje table je jedni off, jer prièamo o zaljubljenosti, a jedna je upravo na pomolu-taman da vidimo dokle æe da traje :wink: :wink: :K :K :K

Korisnicko Ime

Quote from: dyki on 25-11-2006, 22:52:46
Jedino sto mogu da kazem je da mislim da zaljubljenost (a i ljubav donekle, bar sto se mene tice) prestaje prilikom relativno veceg razocarenja u doticnu osobu po sistemu sto vise letis - to nize padas!

Mislim da je razocarenje samo kamen spoticanja... Naravno, kada se sapletes pocnes da padas... E sad, ako si stabilan, ostaces na nogama, a ako nisi zabosces glavu u blato.

Smrda

hheheh,kakav si ti diplomata D! :wink:...i opet ja zamorce...lepa se meni sudbina pise!!! :roll:
razocarenje-kamen spoticanja...ja bih pre rekla zid u koji udaris...bar je kod mene tako...i posle udarca...tesko da moze ponovo da se probudi slicno osecanje..
a sto se padanja tice...kad tad se ponovo podignes....

Darker

Da odogovrim na Dykijev post: lak¹e se razoèarati u nekoga u koga si zaljubljen nego u nekoga koga voli¹...
Kada si zaljubljen - idealizuje¹ neèije mane, a kada voli¹ - prihavta¹ ih i uèi¹ da i njih voli¹.
Ili:
zaljubljenost: voli¹ vrline
ljubav: voli¹ mane
Naravno, ne tako crno-belo...