Kako objasnjavate predskazanja u snovima?

Started by willie the scot, 28-06-2006, 12:01:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Baby Jane

#30
Da,u pitanju je kuca moje strine :cvet

Quote from: mina-L on 25-06-2007, 13:20:56
Ja sam sanjala malu maèku kako je ja dr¾im a ona mi zariva kand¾e,fuj! :hmm 

To se neko pravi da ti je prijatelj a nije :nene:

Bred

e onda ti se tamo desilo nesto toliko upecatljivo da ti je ostalo urezano u memoriji...

Baby Jane

Moze biti al ne znam sta :hmm...uglavnom su mi se tamo desavale bas lepe stvari :~ :~

Bred

mozda upravo zato... tamo se osecas sigurno...

Baby Jane


philoserbiana


Sole

ma Kleopatre, krunisane kraljice medju prorocima! sretnite se sa svojom sudbinom svakoga dana na farmaceuti.com u temi "Kako objasnjvate...?" :K

sta znaci kad sanjam da se smuvam tako s nekim dobrim drugom? :hmm

Bred

da zelis da se smuvas s njim. :wink:
napisah ti to vec.

Sole

ma, daleko bre bilo to! ne zelim to ni na javi, ama nimalo (ne znam jel' treba odvojeno ili ne)...
strasno!

shiky

Mozda se ti njemu svidjas?Mozda si pricala nesto sa njim na temu muvanja ili slicno...

sad mi je jasno zasto si pitala za nimalo :K

Sole

mozda, mozda, nikad se ne zna...
kazu ljudi da ne postoji musko-zensko prijateljstvo, ali ja u to bas ne verujem.
shiky,   :K

lycos


Sole

ma da!
znam ja da su to neke skrivene zelje...
samo cije...
moj problem je sto verujem u snove i sto se strasno cimam posle toga, bas uticu na mene, tako da cu verovatno nesto sad da umislim...

shiky

E da sam ja verovala u snove kud bi mi kraj bio!Ako je tako,onda ce Lycos da razvija biznis u Aleksandrovcu! :K :K :K :plez

Ivke

Ja mislim da svako zna da li treba da veruje svojim snovima...iz iskustva naravno...Ja obicno sanjam suprotno od onoga sto ce se desiti, mada ne bih mogla da kazem ni da je to pravilo...