©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

willie the scot

sta vam je najprivlacnije na osobi suprotnog pola?za mene je to zenski vrat i ramena...i miris koze...covece,kada biste znale ne bi se nikad prskale glupim parfemima...

Vampire 666


lijepa bosanka

Quote from: willie the scot on 24-06-2006, 17:52:52
sta vam je najprivlacnije na osobi suprotnog pola?za mene je to zenski vrat i ramena...i miris koze...covece,kada biste znale ne bi se nikad prskale glupim parfemima...

Hey...imamo ne¹to zajednièko...i ja volim svoja ramena :>.....tako volim da se poljubim u rame :embarrased:....¹ta æu kada nece niko...moram sama!!!!! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:  E èula sam to za miris ko¾e,mislim rekli su mi da mi miri¹e ko¾a... :>

Mene oèi obaraju s nogu.....to je prvo ¹to uoèim na mu¹karcu....zato ih uvijek gledam u oèi,jer mislim da one najvi¹e mogu da prika¾u neke osobine....¹to je meni definitivno najbitnije...da bar malo procijenim kakv je "u du¹i"...

trinity

Oci definitivno
Mada odlepim kad decko ima dobru ruku onako malo nabildovanu, ali ne puno, lepo izdefinisanu i jos ako ima lepe sake to mi je to :loptica :loptica :loptica
mada i butine su mi zanimljive...
Ma sve me privlaci, a narocito...

zoca

hajde i ja da se ukljucim...oci kada upoznam nekoga...a posle...ruke...volim da neko ima lepe sake...i naravno ledja...tj ramena...ako moze poveca...ne bih se bunila...mmmmmmmmm

Darker

Al sam se napalila, ba¹ sam se napalila :> :> :> :>
Meni najjaèa scena iz one parodije na Top Gun sa èarli ¹in-om(kad se veæ mackamo svaèim), kad joj prospe jaje na pupak, aono od njene vreline krene da se peèe :> :> :> :> Podseæa me na ove dane :> :> :>
A da ili iz napaljenih ulièara, kad joj sipa keèap na kurje oèi, buhahahahhahahahahha

AquArius

Oci, pogled, lice.

Shake i prsti.

Nos.

8)

Darker

E mnogo ste mi vi fine, a da se ne la¾emo da prvo snimite dupe svakom liku koji proðe? :> :> :> :>

AquArius

E to mi nikad nije bilo jasno  :roll:
Valjda cu u lice da ga ljubim, ne u dupe!

Darker

Ja bih mnoge ribe koje znam pre poljubio u dupe nego u lice :> :> :> :> :>
Dupe je moj favorit definitivno!!! :> :> :>

AquArius

Mogu misliti...

Lice je prava stvar  :wink:

Vampire 666

Quote from: Darker on 24-06-2006, 20:46:04
Ja bih mnoge ribe koje znam pre poljubio u dupe nego u lice :> :> :> :> :>
Dupe je moj favorit definitivno!!! :> :> :>


:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Al-Jasmina

#12
 :> e dobar si...

Hmmm mene jutros neki bumbar opalio u celo...
Toliko o sexu za danas!  :K

nasty girl

evo ja cu biti iskrena jedna od prvih stvari koje primetim je dupe... :K :K

pa onda oci...ali meni u sustini i nije bitan mnogo fizicki izgled...

Vampire 666