©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

"Mislim, sta ima tip da gleda tipa, pa jos da ga komentarise!?
Osim, ako nije sa "onu" stranu."

Da. Verovatno ovako vecina razmislja.
Ako i razmislja o tome.


Darker

Quote from: Jasmina on 18-08-2006, 19:42:21
Bwahahahaaha

nije sve tako crno belo,
eto na primer
ja primecujem i lepe zene  :>

Da. A jel zna¹ za¹to? rekao sam veæ u nekoj drugoj temi, da se ribe upravo i pirlitaju zbog drugih riba. Jer ako te neka riba primeti da si iza¹la sa, ne znam, nesreðenim noktima bez nedajbo¾e cirkonèiæa, znaj da si sebi potpisala smrtnu presudu u dru¹tvu, i da æe da to sazna ceo kraj, pre nego ¹to se vrati¹ kuæi( a iza¹la si recimo da baci¹ smeæe!)
Naravo, banalizujem do maximuma, ali tako je slikovitije...
sa druge strane, kada primi¹ kompliment od druge devojke, i to je maè sa dve o¹trice... Ili je la¾no iskrena, jer ti zavidi, ili je pak stvarno odu¹evljena, a to je onda iskrenije od komplimenta svakog mu¹karca( jer se mu¹ki komplimenti u osnovi baziraju na ¾elji da ¹to lak¹e da dopru do cilja... A znamo svi ¹ta je veèiti mu¹ki cilj...) Zato su ¾ene èesto mnogo interesantnije od mu¹karaca, sa njima uvek zabavno :~ :~ :~ :V :V :V
oprostiæe mi se na u¾asnom generalizovanju i banalizovanju, ali ja nisam ¾ena, nego poku¹avam da ka¾em su¹tinu :> :> :>

AquArius

Darkeru ovo je bilo "grozno" ogoljeno (posebno za muske)  :lol:  :lol:  :lol:
Nije lose, nije lose.

Al-Jasmina

Da, ali je GOLA istina...!!!!!

Uvek si u dilemi kad ti zensko da kompliment,
sem kada nisi iz raznih razloga!  :happy:

katarina

Rezerva je cudo u ljudskim odnosima....

Coolgemini

Ljubomora je vise izrazena medju devojkama,nego medju muskarcima...devojke uvek sa nekom rezervom stupaju u razgovor i vrlo ostro razmisljaju sta ce reci i kakvu ce kritiku uputiti svojoj drugarici..Ne zna se da li pricaju istinu ili laz,k'o sto rece Darker :K...manja ljubomora je medju nama muskarcima,osim kad neki nas mnogo dobar ortak smuva extra dobru ribu...Tada ni ja nisam bas ravnodusan :>...Najiskrenija razmena misljenja je izmedju momka i devojke,bez premca...Svako gura na svoju vodenicu O0

Al-Jasmina

mdaj, i vi muski ste mutivode medju sobom... :smile:
Tripovi i momenti na sve strane..samo vas gledam! :)

Coolgemini

 :> :>..Jasmina,pa to jedan vid diplomatije i strategije..To mogu samo muskarci... :K

Al-Jasmina


shmizla

e nije tacno to da su samo ribe takve kad dele komplimente...i vi ste isti... :wink:

Darker

Nije taèno, mi u 90 % sluèajeva la¾emo, jer kako pobogu dopreti do cilja, ako ¾eni ka¾e¹ da izgleda debelo u toj suknji??? To su bele la¾i, ona se onda oseti dobro, a kada se ona dobro oseæa- ti mo¾e¹ da ispuni¹ svoj cilj, pa se onda i ti tako oseti¹ - svima lepo! A ¾ena kad ti da kompliment, koji nije iskren, onda se iza toga krije 100 ðavola i tu ni¹ta dobro ne mo¾e da ispadne... kapi¹? :>

Al-Jasmina


Maslacak

Ja sam uvek imala problem da nadjem zensko drustvo koje mi odgovara...tako sam i zavrsila sa ukupno 4 drugarice... :K Apsolutno ne mogu da se izborim sa licemerjem, takmicenjem koja bolje izgleda, pricanjem o sminkanju i modi, i tom nekom sustinskom neiskrenoscu i zaviscu koja cesto (naravno, ne uvek) postoji medju devojkama...

Muskarci su zaista tu bolji...sve je (najcesce) nekako normalnije, jednostavnije i iskrenije. Manje uzdrzavanja i proracunatosti, a vise opustenosti i dobre zabave! :happy:

katarina

E u pravu si Maslacak... Ja sam se do sada bar tri puta razocarala u neke drugarice i izbacila ih iz svog zivota:( eh, kad ljudi nisu iskreni...tako ti je to!

AquArius

Quote from: Maslacak on 21-08-2006, 23:11:25
...sve je (najcesce) nekako normalnije, jednostavnije i iskrenije.

Pa jednostavnije sigurno jeste  :T

I ja lakse razgovaram sa muskima. I imam cini mi se vise drugara nego drugarica.
Ali sigurno vise prijateljica nego prijatelja.