©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Darker

Quote from: Dukica on 16-11-2006, 10:34:26
@Darker-
1.a zasto ne sme da se zapusti? zasto mora da je 24h dnevno prelepa?
ako je to cini zenstvenom,onda stvarno nisam razumela.

2.zasto ne bi bio domacica? sta je tu lose? ako ja mogu da vozim i radim svoj posao. otkad smo se vratili u "prvobitnu podelu rada"?jel si gay ako pomognes malo u kuci kevi ili zeni? onda sam i ja gay,jer sama sipam benzin na pumpi.   

3.dokle cemo pratiti desavanja u prirodi? jesmo deo prirode,al za neka stvari smo ponosni sto smo iznad prirode,a za neke ne(a najcesce je to odnos polova).opet se vracamo u prirodu?
Macanko, ja tebe uop¹te ne razumem, a kontam da ne mislimo toliko razlièito... Iz koje moje prièe izvlaèi¹ te zakljuèke, svega ti???
Kakva de¹avanja u prirodi?? Mo¾da sam malo glup danas, oprostiæe mi se, nadam se :cvet
1. Ko je rekao da mora 24 sata da bude sreðena? A prelepa mo¾e da bude 24 sata i bez sreðivanja, zavisi kakva je u glavu, kapi¹? :hm
2. Pa ja sam i rekao da je bolje ja da budem domaæica, a ona ljubavnica :K :K :K   Glogov kolac govori o savr¹enoj ¾eni... To je ideal, ne postoji :][

dyki

Quote from: Darker on 16-11-2006, 14:53:55

1. Ko je rekao da mora 24 sata da bude sreðena? A prelepa mo¾e da bude 24 sata i bez sreðivanja, zavisi kakva je u glavu, kapi¹? :hm


Pa retke su lepe u glavu bez sminke  :lol: :lol: :lol:

Darker

Macane, ok je  :OFF ako nastavi¹ da prièa¹ o temi :hm

SPRING

I ja odmah primetim kakve sake neko ima.... I zgrozim se kad vidim da neko gricka nokte.... :box

Smrda

uf....zanoktice....jaks!!!...a vidjam cesto...

Korisnicko Ime

Quote from: SPRING on 16-11-2006, 16:41:26
I ja odmah primetim kakve sake neko ima.... I zgrozim se kad vidim da neko gricka nokte.... :box

Hahahah, isto... Mada, ipak prvo primetim oci

Maslacak

dukice... mislim da si nesto pogresno shvatila, posto ni ja ne razumem sta te je toliko isprovociralo... :hm

Quote from: smrda on 16-11-2006, 11:22:05
@devojke nisam ja rekla da je izgled nebitan...ali da je manje vazan....u smislu da moze da bude lep kao apolon alic ako nema sta da kaze....dzabe..

nisam ja ni rekla da si rekla da je nebitan :> Vise sam se nadovezivala na devojku koja se "stidi" sto joj je izgled bitan..
nego, ja sam htela reci i to - kako ti sto su lepi kao apoloni, a nemaju sta da kazu - meni automatski vise nisu "lepi" jer ta neka spoljasnja lepota meni nisu prosto samo crte lica...npr, praznina najcesce bas izbija kroz takve ljude, pa me uopste ne mogu privuci...

Uf, a moj decko gricka zanoktice...sto me mnogo nervira...
jer jako volim lepe ruke i nokte...i svoje bas pazim :happy:

Al-Jasmina

Neko je na jednom forumu jednom odvalio "zajebljiv pogled ume da bude privlacan"
:>

Dukica

ma nije me nista posebno isprovociralo,osim toga sto ocigledno,nisam razumela sta je covek hteo da kaze.... objasnicete mi jednog dana,valjda...uz vops! :ziveli

Smrda

@maslacak :cvet
kako ja tebe razumem.....eh...dzabe mu lepota ako je tup.a jos gore ako je tup,a ne zna da je tup i glup,pa pametuje...ali to je vec off

Quote from: Al-Jasmina on 17-11-2006, 01:21:24
Neko je na jednom forumu jednom odvalio "zajebljiv pogled ume da bude privlacan"
:>

zajebljiv ili ti je*ozovan!!!  ..uf....
slazem se :)

Darker

Жена у средишту мушке пажње: Војин Ћетковић
Привлаче ме дискретне

Што је старији сматра да све мање зна о женама. Што их боље упознаје, све се више мисаоно заплиће. Поремећени модел вредности уз гласовиту медијску подршку који велича модел усамљености може да ствари додатне нејасноће. Међутим, постоји један критеријум на коме Војин Ћетковић инсистира.
– Оно по чему, у последње време, одвајам жене јесте агресивност коју исказују. Као особе привлаче ме оне које нису нападне, које и када су изнервиране не реагују као мушкарац. Можда је такав став одредило моје провинцијално васпитање, дух средине у којој сам растао. Жени не личи да буде агресивна, наметљива. Нисам мачо мушкарац, нити родни шовиниста. Немам ништа против полне равноправности. Напротив. Сматрам да жена мора да пронађе начин како да дође до онога што жели. У питању су средства којима се служи. Врло је важан прави тренутак када хоће нешто да саопшти. То је велики таленат. Нажалост, то се изгубило. Дошло је до замене теза. Жене носе маске. Уплашене су, а под утицајем медија почеле су да изговарају читаве реченице из америчких серија. И то оних које не одговарају нашем менталитету. Поистовећивање усамљених жена са онима са телевизијских екрана апсолутно ми је неприхватљиво. Зна се шта је успешна жена – остварено биће. Све остало су спољни, ефемерни ефекти – мисли глумац. Он прихвата тумачење да су кроз историју цивилизације управо оне држале нити у својим рукама.

– Одувек су вукле конце. У стању су од нечијег живота да начине пакао или дивоту. Нема средине. Све функционише по принципу „или-или”. Жене су импулсивније, имају јачи инстинкт за самоодржањем. У њима има нечег животињског, скоро анималног. Када се осећају угрожене постају агресивније од мушкараца. Нажалост, као последица времена и начина живота који живимо, сви смо подједнако угрожени – говори о преовлађујућој емотивној идеологији. Постоји ли универзални кључ за разумевање жена? Ко је на већим искушењима?

– Само неупућена особа може да каже да је ухватила суштину женског бића. Ако она воли некога, то је зато што се тако осећа, а не зато што је мушкарац тако одлучио, и обрнуто. Љубав није поседовање, да би тражили шифру томе – наглашава. Положај у коме су жене на вишој хијерархијској лествици, њега не узнемирава. Међутим, човек кога сматрају једним од најмаркантнијих појава домаћег глумишта види и извесне обрасце који се као императиви намећу модерној жени.

– Другачије се живи. Води се жестока борба за голи опстанак. Разумем младе девојке чију свест обликују електронски и други медији. Од када се роди, од ње се захтева да личи на Барбику. Све остало нема алтернативу. Пропада. Трага се за богатим мушкарцима, тежи модел живота који је таблоизиран. Суноврат вредности. А, иза свега крије се велики проблем. Страх да се неком поклоне емоције. Уплашеност од љубави. Из такве визуре, то може скупо да кошта – наглашава Војин Ћетковић.

Александра Марковић
[објављено: 19.11.2006.] Politika

Smrda

hehe...svidja mi se prva recenica....xexex
eh,da....
odbija me nos kod muskarca...ima jedan poseban oblik nosa koji mi se ne svidja i koji se do sad nije pokazao dobro(maltene,da ne ispadne da generalizujem,ali sve osobe sa takvim oblikom nosa koje ja znam su lose....)...
a privlaci me kad decko zna da igra...ne znam je li to ko spomenuo?

Dukica

ovaj text mi se vi¹e djasvi....al neæu da ga komentari¹em,da ne ispednem glupa,again :K :K
a ¹to se noseva tièe,ako ne¹to volim to je lep,pravilan i ¹picast,mu¹ki nos..mislim da je dovoljno samo da je nos lep na licu i to je veæ,pun pogodak...a da igra?!....uuuu.mora da bude D¾ontra da bi mi se svidelo....jer su ili kruti ili se mnogo lo¾e ili su kao kao od gume...   

Smrda

haha....
ma meni ne smeta ni kad ne znaju da djuskaju a trude se...to mi je simpa....bolje to nego da nece ni da pokusa...

AquArius

Quote from: Darker on 19-11-2006, 20:46:03
-Одувек су вукле конце.
-Када се осећају угрожене постају агресивније од мушкараца.
-Ако она воли некога, то је зато што се тако осећа, а не зато што је мушкарац тако одлучио, и обрнуто.
-Љубав није поседовање, да би тражили шифру томе – наглашава.

– Другачије се живи. Води се жестока борба за голи опстанак. Разумем младе девојке чију свест обликују електронски и други медији. Од када се роди, од ње се захтева да личи на Барбику. Све остало нема алтернативу. Пропада. Трага се за богатим мушкарцима, тежи модел живота који је таблоизиран. Суноврат вредности. А, иза свега крије се велики проблем. Страх да се неком поклоне емоције. Уплашеност од љубави. Из такве визуре, то може скупо да кошта – наглашава Војин Ћетковић.

Ovih izdvojena recenice - potpuno se slazem.
Zene vas biraju da ih birate.
Cak i kad mislite da nije tako.
To je umetnost. Svoje vrste.
:happy:

Ovo je vise za drugu temu, ali eto jos jednog razmisljanja.