©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

chicio

privlachi me suprotno spolovilo, a odbijaju iste sekundarne karakteristike, npr malje

Dukica

sto? malje su cool,toplije  :K
negde sam cula,kad smo vec kod Barbika,da kad bi zena imala proporcije te lutke,nikada ne bi dobila menstruaciju,a kad bi izgledala kao lutka iz izloga( opet proporcije) ne bi mogla da sedi,vec samo da lezi,jer ne bi imala snage! Zapanjujuce,zar ne? a kad vidis farmerke na onim "ofingerima od lutki",mislis i tebi ce tako da stoje,pa ih  kupis odmah.
mislim da su ova poredjenja radjena u okviru onih studija u MIlanu,za anoreskicne manekenke.. :cvet

Al-Jasmina

E pa na spanskoj nedelji mode je anoreksicnim manekenkama bilo zabranjeno ucesce.

Uostalom, uvek je lakse bilo devojkama srednje visine, onda je veci izbor
i to je ja mislim i privlacnije suprotnom polu nego da ih cura cmokne kad se sagne :)
iako je najvatreniji par koje znam u tom visinskom odnosu...  :K




Lepa ramena...
svidja :)

Maslacak

manekenke izgledaju odvratno, to se apsolutno slazem.
ali evo, npr, sta mene nervira: ja sam poprilicno mrsava, mada (mislim) ne premrsava, i umeju me iznervirati komentari tog tipa: u svim radnjama stvari za vesalice (a ja svoj broj uvek nalazim), neuhranjeno, nezdravo, anoreksicno, nema za sta da se uhvati, bre to je sve neplodno i slicno... ume da uvredi, zato sto ja ne vredjam punije osobe, a dozivela sam da me mnoge punije osobe prozivaju, kao u sali...
Od toga da je mrsavost ideal lepote dosli smo do toga da "u narodu" nas mrsave konstantno pljuju...

Ariel

To su samo zavidni i iskompleksirani ljudi, nemoj da te to pogaða. I usput nisi premr¹ava  :)

Maslacak

Thanks :cvet

Ajde momci, bas da vidimo... el volite mrsavije devojke, ili da ima za sta da se u'vati? :K
Ili je to manje-vise nebitno...kao sto sam ja uglavnom primetila (osim naravno, kad su drasticni slucajevi u pitanju)?

dyki

Sto se mene tice vise (bar na oko) volim visoke i "mrsavije" (ne bas manekenski anoreksicne, da se ogradim :) ), za dodir - nesto izmedju, ali nekako se uvek zakucam na one trece (da ne idemo u extrem trecih, ne bas toliko :) )
P.S. Maslacak, koliko sam primetio nisi mrsava, ali kao i kod "zena i po" tako i kod mrsavijih odeca moze mnogo toga da sakrije, odavno covek ne moze da veruje onom sto vidi, tako daaa... Moracu da ti verujem na rec :)

Dukica

Nisam htela da vredjam,ne znam ni ko ste ni kako izgledate,samo sam htela da napravim vezu izmedju toga sta nam stoji u izlogu i cime se igramo dok smo mali,tj.kakav  ideal nastaje. Svako bi trebalo da se dobro oseca u svojoj kozi i to je najbitinije. Ja sam uvek bila debalinjo,ne stoka,al uvek je bilo viska. Bio je i period kad sam imala mnogo malo kg,i nisam se dobro osecala. Takav zivot vodim da  mi je potrebna snaga a sa 55 kg je nemam. To ne znaci da je svako sa 55kg  anorexican,samo sam se ja tako osecala. Samo sam mogla da sedim i pusim,a kad sam htela da podignem mali stocic u sobi dok sam brislal prasinu,malko sam se zanesvestila. Sa tom kilazom nisam mogla ni da potrcim,ni da pevam duze od 30 min,al vazno je da se drugima svidelo. E,bas me zabole za to!
A to sto u "narodu" vise vole punije,to ne treba da te zanima.Isto tako mi se gadi stav-Snaga na usta ulazi! Mog druga su toliko gojili kao bebu da nije prohodao do 2 godine. Sad ima ravne tabane i mali je.Toliko o "narodu".
Niko ne vredja nikog,samo mi je bezveze sto ce i moja cerka ,jednog dana,biti okruzena mrsavim lutkama i manekenskim izgledom,a ne znam da li cu joj dobro objasniti da ne moraju svi takvi da budu i da to NIJE IDEALNO.
Ko vam je reako da je biti mrsav idealno? A ko je rekao da je biti njasvi idealno?
Opet ponavlajm,osecaj se dobro u svojoj kozi i imaj 30 ili 80 kg,i milina! :cvet
Bitno je samo biti NEOPTERECEN svojim izgledom,a telo ce se prilagoditi odredjenom nacinu zivota i na kraju i pokazati posledice istog. Ako si premrsava mozes imati prbl sa plodnoscu,a ako predebela sa dijabetesom ili necim drugim.
Dokle god se dobro osecam,necu menjati kilazu zbog neke lutke,novog modela suknji,helanki ili ne daj Boze,zato sto mi je neko drugi to rekao. :cvet

sandric

pa ja sam opterecena kilazom,mislim da sam se ugojila ...uvodim sebi sankcije

Darker

Quote from: Ariel on 21-11-2006, 00:31:59
To su samo zavidni i iskompleksirani ljudi, nemoj da te to pogaða. I usput nisi premr¹ava  :)
Taèno - ti si :K :K :K
E, ja sam se nekad lo¾io na anoreksiène, ono-ba¹ kost i ko¾a, haos, danas mi je mnogo lep¹e da se malo vidi guza, da ima za ¹ta da se uhvati :K
Sekundarne polne karakteristike i te fore... :angel:

Coolgemini

QuoteE, ja sam se nekad lo¾io na anoreksiène, ono-ba¹ kost i ko¾a, haos, danas mi je mnogo lep¹e da se malo vidi guza, da ima za ¹ta da se uhvati
Sekundarne polne karakteristike i te fore...
Ahahahaha...Ako jednog dana budem zavrsio u ludnici,to ce biti od tvojih komentara..uvek se smejem k'o debil kad ih citam :> :>
Maslacak,mislim da zaista nemash razloga da preispitujesh svoju konstituciju..Videli se,znash me znam te :K..Ako tebi odgovara takav izgled i ako si zadovoljna,mislim da niko ne moze to da komentarishe..Ljudi uvek preteruju...i pricaju cisto zbog dangubnih manira..Pitam se samo da li nekad razmisljaju kad nesto pricaju?? :hm...
Devojka je devojka...bez obzira na izgled...njena priroda i cud ostaje ista...Bila debela ili mrsava,srednja ili elegantno popunjena,njena sustina se ne menja...Ostaje na nama muskarcima da izaberemo svoj tip koji nam odgovara..Svakome odgovara nesto...Neko vishe gleda guzu,neko grudi,stomak,noge...neko oci i glavu.. :roll:...tesko je i nama ponekad da izaberemo,pogotovo kad zelimo da napravimo sklad izmedju fizickog i psihickog profila..
At any case,hteo sam reci,takva si kakva si....nekom Bogom data,nekom zlatna,nekom jedina,nekom prelepa....nekom bzv i neukusna...ali to su ipak stvari ukusa i potpuno bespotrebne i nebitne stvari...Treba ih zaboraviti :wink:

Dukica

Ja stvarno nisam mislila nikog da vredjam i ne znam u cemu je problem. Jel se na mene odnosi to da dangubim i nemam pametnija posla i da sam zavidna i da ne razmisljam? Ne vidim zasto se bilo ko uvredio.Svasta.
jel sam zavidna ako necu da imam 40 kg i ako treba da me je sramota toga kakva sam prirodno?jel treba da zavidim osobama koje hoce da promene licni opis zato sto je Tvigi u modi ili neka druga anorexicarka? e,onda jesam zavidna,dokona i iskomplexirana i drago mi je sto je tako!
@ Maslacak-
Malo pre sam videla tvoju sliku iz Korcagina!do sad nisam znala kako izgledas. odakle ti ideja da si premrsava?

Smrda

ma ne odnosi se na tebe,100 % sta ti je Dukice...samo diskutuju.... :wink:
nemoj se brigas..... :cvet
a ja koliko vidim ovi nasi forumaski macanosi sve nesto izokola...pa citajuci ovo dobih utisak da oni najvise cene pamet,sarm...
i po koji od njih sekundarne karakteristike.... :>
pitam se samo....kako ste to svi tako fini!??!? :wink:

hehehe

Al-Jasmina

Mislim da je najprivlacnije kad vas neko totalno voli onakvu kakva jeste
i to dokazuje... :)
a to je nesto najdirljivije sa cime se devojka srece na svom nimalo lakom putu odrastanja i probijanja kroz zivot!

Maslacak

@Dukica
Ne brini, apsolutno nisam mislila tebi nista da kazem, nego me je tvoj post samo podsetio na drugu stranu svega koja mi je znala ici na zivce :> Prosto, nervira me sto se silni ljubomorni ljudi, koji su optereceni svojom kilazom, istresaju na taj nacin na "nama"... kao da je time njima lakse i da se bolje osecaju u sopstvenoj kozi... pa zaboga, nisam im ja nista kriva! :K
Inace se apsolutno slazem sa tobom... najvaznije je biti neopterecen i osecati se dobro u sopstvenoj kozi :happy:

I sad ovde ispade da sam ja neka zabrinuta i iskopmleksirana... :K
Nije ljudi, samo sam rekla da me nervira sto se neki ljudi na taj nacin istresaju na meni. Nemam ni ideju da sam premrsava, ali me rodbina vec par godina smara da treba da dobijem baar 2 kile...bla bla..samo to za rodbinu nije nista cudno :)
Inace sam ja skroz zadovoljna sobom, i osecam se super sa sobom...blagoz mene :> :> :>