©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Coolgemini

QuoteJa stvarno nisam mislila nikog da vredjam i ne znam u cemu je problem. Jel se na mene odnosi to da dangubim i nemam pametnija posla i da sam zavidna i da ne razmisljam? Ne vidim zasto se bilo ko uvredio.Svasta.
jel sam zavidna ako necu da imam 40 kg i ako treba da me je sramota toga kakva sam prirodno?jel treba da zavidim osobama koje hoce da promene licni opis zato sto je Tvigi u modi ili neka druga anorexicarka? e,onda jesam zavidna,dokona i iskomplexirana i drago mi je sto je tako!
Dukice,naravno da se poruka i obracanje nije odnosilo na tebe..Poruka je bila generalne prirode o ljudima koji su skloni da donose sudove bez ikakvog opravdanja i prava i da time uticu na psihu drugih ljudi...Don't worry :wink:
Takva kakva si niko te ne moze promeniti...samo samu sebe mozesh promeniti :!..Ako dozvolish da te neko drugi menja,onda je to vec jedno drugo zabrinjavajuce pitanje...Al' da ne idem vishe u OFF :K

Dukica

ok,sorry na preosetljivosti... :cvet
nema tu "mi" i "Oni"...mi-debeli i oni-mrsavi....dokle god bude takve podele i dokle god se strpavas u bilo koju grupu,neces se dobro osecati u svojoj kozi....ja bas mislim da smo svi mi u istoj grupi,jer smo tu oko normalne kilaze(tj jos uvek svi imamo ITM u granicama normale)..preterivanje na bilo koju stranu ne podrzavam i to  ako je stimulisano spoljasnjim faktorima-medijima,modom ili nekom drugom gluposcu...
a sad dosta o kilazi,jer nikoga ne privlace mnogo mrsave i mnogo debele.......jel tako?! :~ 
     

AquArius

#197
Dosta o kilazi (i samo o kilazi)  :police:

Maslacak

Quote from: Dukica on 22-11-2006, 10:46:59
.dokle god bude takve podele i dokle god se strpavas u bilo koju grupu,neces se dobro osecati u svojoj kozi...

A ne...
Ja sebe strpavam u savrsene :> :> :>

Smrda

i opet skromno.... :>
maslacak...foliras se ti samo.. :wink: :wink:
privlaci me jak stisak ruke,a odbija mlak-da preebacim iz druge teme-podsetila sam se...sta ces..)
i uzasno me nervira kad neko gleda kroz mene dok mi se obraca
i ne volim muskarce koji pipkaju i mnogo gestikuliraju dok pricaju...
mislim da je to za sad...

Darker

Quote from: Maslacak on 23-11-2006, 01:44:32
A ne...
Ja sebe strpavam u savrsene :> :> :>
Ovo kao ja da sam rekao, mojne sad i replike da mi ma¾njava¹ :wink:
Quotei ne volim muskarce koji pipkaju
Pa obrati im pa¾nju da te ne pipkaju, bar dok ne ozvanièe vezu/aferu sa tobom :K
Elem, ¹to se tièe anoreksije, neka manekenka ¾ivela na soku od paradajza i jabukama mesec dana, istripovala da je Eva, ali ne be¹e ni Adama ni zmije, te je Svevi¹nji uze pod svoje skute... a ima¹e nekih 16 leta...
a ¹to se komentarisanja cica tièe, sedim ja na pla¾i letos i pored mene neki macanosi, i kako koja cica proðe-oni je komentari¹u:jao kakva je, ima tri kila vi¹e, uuuuu, a ova, ko iz dahova da je pobegla, e a ova je ba¹ strava, samo izgleda matora/mlada i tako do prekosutra, sanak laki mi remeti¹e, Suncem i morem izazvanim... A oba¹ka ¹to niko od njih ne bi smeo nijednoj od dotiènih da priðu, èak ni u vodi, pa ni kao fora, odletela nam lopta, sorry :K :K :][ :][

Dukica

Taman smo prestali na tu temu! :box
Zene su krive za to sve. Jednom mi je u kozmetickom salonu,cica sto radi pricala kakvih sve devojaka ima. Jedna je toliko odlepila da depilira "dlake " sa prstiju na ruci,svakih 2-3 nedelje. To samo zenetine mogu da urade. Kad bi jedan muskarac toliko ucinio da izmeni svoj licni opis zarad zene,i jos da to radi jednom mesecno?! Strasno...Al sve su to zene krive,jer navikavaju muskarce na ta sr...
i onda se jadnica,sredi,izdepilira,ne jede nista 2 meseca,srce sokove i zelenilo,skace na aerobiku i sve to da bi neki debil,pogledao pored nje i rekao,da to nije dovoljno. Zar nije cudno sve to? :hm
Nadam se da nisam otisla u off,jer ipak se na kraju sve svede na izgled. :roll:

Darker

Jepa, ali ostaje onaj znaèajan momenat da se ¾ene sreðuju zbog drugih ¾ena...

dyki

@Darker: cuti tu p... jedna! Ti nisi smeo ni da gledas zbog A, a ne daj Boze da komentarises, ne bi se izvukao nikad, nosio bi joj papuce mesec dana! A koliko se secam niti sam bio nesto ocajan da startujem sve redom, niti mi se cak ni Bananas-cica nije nesto svidela a vama je bila naj naj, tako da mene slobodno izbaci iz price!
e, da, posto se nesto smaram na faxu a ovde se seta nesto celavo, mislim da je zensko, da dodam da po meni devojka bez kose i nije bas devojka (da ne kazem nesto gore, uvredice se neko :) ) Elem, sto duza kosa to bolje :)

Darker

Duki, ja nemam potrebu da gledam druge ¾ene, kad pored sebe imam ¾enu svog ¾ivota :K :K :K :angel: :angel: :angel: :angel: :a :a :a :a :a
Da, kosa je definitvno ukras ¾ene(a i mu¹karca :wink: :K)

dyki

Dare, i ti i ja znamo da tvoja prethodna bljutavo-stereotipna izjava zvuci ubedljivo (a nije ni u pola istinita) koliko i reklame na teleshopu! Tako da, molim te, kao sto KI jednom rece: cutanje je zlato! :)
Da ne bih bio skroz off evo da kazem da su mi npr. pirsinzi u 99% slucajeva fuj! :)

Smrda

jaoooo D...pade prozivka,za sve pare!!! :> :> :>
ja volim isto kosu...
a sto se pipkanja tice,nisam mislila na vatanje....uf...samo mi izvlacis reci iz konteksta  :F :F :F...nego na ono gestikuliranje,bla,bla...ma valjda neko zna na sta mislim...
a sta fali pirsingu,retko cujem muskarca da mu se to ne svidja...
meni licno...pirsing na frajeru...pa moze da prodje samo obrva...
a na zeni....hmmm...obrva,pupak...i to je to...

AquArius

Macani, od sad te intimoS prozivke na pm

koma ste, ko ce ako ne svoj svome, a? :lol:

dyki

Quote from: smrda on 23-11-2006, 21:35:29
jaoooo D...pade prozivka,za sve pare!!! :> :> :>
ja volim isto kosu...
a sto se pipkanja tice,nisam mislila na vatanje....uf...samo mi izvlacis reci iz konteksta  :F :F :F...nego na ono gestikuliranje,bla,bla...ma valjda neko zna na sta mislim...
a sta fali pirsingu,retko cujem muskarca da mu se to ne svidja...
meni licno...pirsing na frajeru...pa moze da prodje samo obrva...
a na zeni....hmmm...obrva,pupak...i to je to...

A mislis na ono kad prica sa tobom pa te bocka u rame? :) pirsing ne volim jer stalno moras da pazis i nekako mi prljavo deluje, retko kad nekome lepo stoji... ali zato tetovaze.... rrrrrrrrrrrrrrrrr :)

@Aqua: sorry :cvet :)

AquArius

nista sorry!!  :F 
vracajte se na temu
  :>

A ima i tema o tetoviranju i pirsingu.
http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=2852.0