©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

cvjetic

osmijeh.....i pogled.....ali vise osmijeh,jos ako ima one rupice na obrazima kad se smije.....i te metafore,duhovitost iz koje izbija inteligencija...

crazy ball

oci i dubina u njegovom pogledu...osmeh koji obara sa nogu...kada neko ume da ucini da se osecam kao da su da poletim...
a onaj nadobudni stav-svu sam pamet sveta popio i sve se ribe loze na mene me izludjuje...
da,sad mi pade na pamet-zubi koji navijaju za partizan-nikako!!!

dyki

@SVI Ovo mu dodje kao javno izvinjenje za moj komentar "Mimilina shvatanja", to mi je u trenutku palo na pamet i zaista ne promisljeno sa moje strane! Jednostavno nam se bas i ne poklapaju misljenja a to nije dobar razlog sto sam to jako lose iskoristio... Tako da izvini Mimili! Treba me  :F, slazem se! :)  :cvet

Quote from: crazy ball on 26-11-2006, 00:49:13
oci i dubina u njegovom pogledu...osmeh koji obara sa nogu...kada neko ume da ucini da se osecam kao da su da poletim...
a onaj nadobudni stav-svu sam pamet sveta popio i sve se ribe loze na mene me izludjuje...
da,sad mi pade na pamet-zubi koji navijaju za partizan-nikako!!!

Hahahah, bravo! Inace pogled jeste bitan, mene "radi" toliko jak pogled da ne smem da ga uzvratim (steta sto se retko desava ali kad se desi - skroz me zbuni :) )

Darker

Quote from: mimil on 25-11-2006, 23:40:10
Quote from: dyki on 25-11-2006, 22:43:08
Secas li se kako si komentarisao onu moju drugaricu sa primenjenim Mimilinim shvatanjima?

kako, molim :`? kakva su to primenjena moja shvatanja :`? :! :! :!  :F

ne podnostim kod suprotnog ( a ni istog) pola nikakve vrste generalizacija  :box
jer inace imam veeeoooooma siroka shvatanja, pa me ova izjava bas pogodila...
necu da depiliram ruke ne da bih licila na pecinsku zenu, vec zato sto je totalno neprirodno drati se voskom po celom telu tako cesto, a nije ni zdravo... a na moj ukupan izgled realno utice 1,5% tj. nije vredno truda :!
o ukusima ne vredi raspravljati, ali da mi kazes da sam zatucana...  :/
smorismo s ovim dlakama i boga i narod...
hahahhaha, Dyki, sad si na****, moraæe¹ da se ¹lihta¹ opasno, ali dobro-ima¹ iskustva u tome :K :K :K :K :K
A za ¹minku si u pravu, ali neæu da komentari¹em da mo¾da ne bih uvredio neke ovde... Kao i za ¹i¹ke :wink:

Smrda

e...a je li neko obraca paznju na usi?!??
ja sam skoro primetila jedno jako veliko uvo...sa cudnom usnom resicom...i bas se setih ove teme....
i,da bas mi se nije svidelo to uvo.,...mada nisam nikad obracala ranije paznju...a nadam se da necu ni u buduce....heheh

Alnus Glutinosa

Jao, smrdo- usi! mnogo ih volim kod drugih...i uvek su mi lepe i interesantne :happy: verovatno zbog toga sto ja imam blago receno: ne lepe usi!
Tako, da mi to i nije neko merilo, sem kad se pojavi neki jos grdji slucaj od mog...  :roll:

Smrda

e pa ja sam videla grdniji slucaj od tvog...veeruj mi!!! :cvet
ovakve usi nema niko...tj,usne resice....
zato sam ih i pomenula..... :wink:

stef

 Ja ne obracam neku veliku paznju na njih, bar dok ne pocnem da ih ljubim.Osim ako nisu neke felericne koje bodu oci :shock.

Al-Jasmina

OHOHOHO sta bi radila da naletim na Mister Spoka?

C'okila bih mu shiljato ushe :>

Dukica

Moj decko ima dlake po usima! :K :K :K :K i to je navodno neki gen na Y hromozomu koji je nasledio od caleta,koji isto to ima. Ili bar kaze tako  :K :K! Bas je superiska,zajedno se depiliramo. Cak je isao i na trajnu (depilaciju,ne frizuru) ,al nista ne pomaze. Bas je slatko,decko mi je vilenjak! :K :K   

Korisnicko Ime

Quote from: Dukica on 27-11-2006, 08:54:54
Moj decko ima dlake po usima! :K :K :K :K i to je navodno neki gen na Y hromozomu koji je nasledio od caleta,koji isto to ima. Ili bar kaze tako  :K :K! Bas je superiska,zajedno se depiliramo. Cak je isao i na trajnu (depilaciju,ne frizuru) ,al nista ne pomaze. Bas je slatko,decko mi je vilenjak! :K :K   

:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog
Ti si lik!!!!
Ovaj post bi trebao da se izdvoji!

Smrda

eee...majke mi si car...
hehe...
zabavljas se sa vilenjakom!!!!
a zar niko ode ne voli kratku kosu na devojci?!?

Dukica

Pa da,Legolas zonfa! :K :K

Nego sto se kose tice,ja sam primetila da muskarci vise vole dugu kosu,sto neki i rekose ovde.I to,vise pustenu,nego vezanu.
Turci pogotovo,i ti ostali zeleni... :K :K :K :K :K :K :K

Kad smo kod Turaka,vecina onih savremenijih se brije ispod ruke! Hm... Sta cemo sad?! A svi koje sam pitala,su odgovorili da je razlog,higijena..Manje se znoje. Meni fino izgleda i mirise... :> :> :> :>

Al-Jasmina

Pozdravljam sve koji lepo mirisu...
i rado se okrenem na peti za nekim specijalno ugodnim parfemom :>

Dukice ti si ziva CARICA!
Post ti je za 10+

Smrda

brijanje.....ipoda pazuha...da,da....pa jos muski....jao pa ne znam....malo mi je cudno na prvi pogled...ali verujem da bih se navikla....jer ako je zbog higijene,onda znaci da se mora...a sto se mora...