©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Quote from: Al-Jasmina on 28-11-2006, 22:27:00
Pu Ibrahim iza Maslacka,
ne udaraj mi zazubice na te kratkokose sa lepim glavama kojima ti kechevi i dvice fantazija stoje... :)

:happy:
bese jednom prva ljubav... :K

dyki

@Maslacak: hehe, da te upoznam sa jednim mojim kolegom, nesto je visi od mene, crn, a ima dva nadimka: Connan i Poglavica (pa sad ti zakljuci zasto :) )

Darker

Zato ¹to lièi na ©varcenegera i Bika koji sedi? Ili ©varceneger glumi Bika Koji sedi u svom najnovijem filmu??
P.S. Konan je plav;-)

Kosa mi je jedan od bitnijih delova osobe suprtonog pola - valja ondak da se taj isti potencira ¹to je moguæe vi¹e... Mada, lepa devojka sa kratkom kosom je i dalje lepa, a ru¾na je ba¹ ru¾na... :-)

Dukica

Uuu,ja se bas lozim na dugu kosu kod tipova i to ranije k'o luda,sad manje. :>
I to ako je svetlija,to bolje!

Sad su mi super one frizurice,kao onaj nemacki pijanista Ricard Klajderman. :T :T :T :T :T :T

dyki

Quote from: Darker on 29-11-2006, 09:02:58
Zato ¹to lièi na ©varcenegera i Bika koji sedi? Ili ©varceneger glumi Bika Koji sedi u svom najnovijem filmu??
P.S. Konan je plav;-)

Kosa mi je jedan od bitnijih delova osobe suprtonog pola - valja ondak da se taj isti potencira ¹to je moguæe vi¹e... Mada, lepa devojka sa kratkom kosom je i dalje lepa, a ru¾na je ba¹ ru¾na... :-)
Od kad je Connan plav? Hi-men je plav, ne Connan! :) Htedoh reci ogroman je, ravna crna kosu zavezana u rep i lici na indijance... Boze, ko da se ja lozim na njega :)

Darker

Plav je od kad sam gledao ©varcenegera... Ili je smeð, meni to isto:-)
Mu¹karci sa dugom kosom... Kao Samson, sa maèem u ruci borim se, lalalallalalalalalala

dyki

Quote from: Darker on 29-11-2006, 13:31:00
Plav je od kad sam gledao ©varcenegera... Ili je smeð, meni to isto:-)
Mu¹karci sa dugom kosom... Kao Samson, sa maèem u ruci borim se, lalalallalalalalalala
Ne skapirah jel' to bila prozivka za dugokose ili...? I sam si imao dugu kosu macane, n'oubliez to... Ili ti je zao sto nisi imao i mac k'o Doca, a on je jos bio celav :) A Svarci... moguce da je bio smedj, ali original Connan je crn koliko se secam... Ali devojke sa dugom kosom, pa jos crnom... Rrrrrr :)

Smrda

opa...pa ovde je bilo i dugokosih mladica?!?
hehehe...

Maslacak

Nije valjda da nisi videla Darkera sa dugom kosom? :>
Eh, steta prosto, to je vredelo videti... ludo iskustvo...
iako je cinjenica da mu kratka bolje stoji :wink:

Quote from: dyki on 29-11-2006, 14:06:44
Ali devojke sa dugom kosom, pa jos crnom... Rrrrrr :)
Mortisha fazon, a? :K :K
Zanimljivo kako plavi momci cesto vole crnke i obrnuto...
Dare garant voli tootalne plavuste, jel tako? :>

Mene je prvo nerviralo sto muskarci potenciraju toliko to: duga kosa, "nemoj da se nono3s, moolim te!" i slicno... ali ukapirala sam, u pravu su...
simbol zenstvenosti, definitivno :happy:

dyki

pa dobro, ne mora bas Mortisha... ali ukapirala si sta hocu da kazem :)
Kapiram ja da devojke nervira duga kosa (zbog odrzavanja i svega sl.) ali ipak vredi (kad ja to ne moram da radim, zar ne :) )
BTW Darkerova devojka je smedje-plavkasta (mislim da si je videla jednom u Korcu) ali vidis, ni ja ne znam koje vise voli... Ja vise volim crnke, ali to opet ne znaci nista... Ne verujem da voli bas toootalne plavuse jer ih odmah smatra za sponzoruse (a znamo kakvo misljenje ima o njima:) )
Dare, prosvetli nas :)

Maslacak

Pa jeste, upoznala sam devojku...plavuskasta je... ali i ne mora devojka da odrazava ono sto generalno volis :>
Zapravo - jos jedan paradox - obicno bude obrnuto...
Moj decko npr, prema svim mojim "kriterijumima" fizicki i nije moj tip :K

Mene nije nervirala duga kosa zbog odrzavanja, vec jer volim malo da promenim...a kad god bi se vratila od frizera nastao bi totalni haos :> :> Iako nisam nikad imala totalno kratku kosu. Al ne vredi... a sad me i boli uvo za promene...zakljucih da mi je ovako najbolje :happy:

Smrda

@maslacak...
za te paradoxe si u pravu... :cvet
suprotnosti...
i definitivno se desi da ti se svidi neko ko nije tvoj tip....
@dyki...mortisha....hehe :>

Darker

QuoteMoj decko npr, prema svim mojim "kriterijumima" fizicki i nije moj tip krez
:] :] :], Rekoh da li da se javljam vi¹e ovde uop¹te...
Ali evo da odgovorim Dyki-ju, danas videh jednu fotku, pa da je podelim sa vama:

Mislim da bi KI trebalo da je zna bar iz prièe(spot Gangbangersa - Dominantna ¾enka... Pa nije da ne bih puzio, dok me ona bièuje :K :wink:)
Inaèe, postoje devojke koje su neverovatno sexy i za koje podivljam kad ih vidim :loptica :loptica :loptica A i devojke koje su tipa :Bog :Bog :Bog :Bog
Obe su moj tip, ali to apsolutno kod ula¾enja u vezu ne mora ni¹ta da znaèi... Odnosno, tvoj tip devojke je onaj u èiju spolja¹nost se zaljubi¹. A tvoja devojka je obièno ona èiji mozak zavoli¹... E sad ako se oba potrefe, to je idealno, ali onda je verovatno TI ne zaslu¾uje¹ :lol: :lol: :lol:

Smrda

".......Odnosno, tvoj tip devojke je onaj u èiju spolja¹nost se zaljubi¹. A tvoja devojka je obièno ona èiji mozak zavoli¹... E sad ako se oba potrefe, to je idealno......"
e za ovo ti svaka cast... :Bog

stef

@D, slazem se sa tobom.Ima nekih cura koje uopste nisu moj tip, ali jednostavno otkidam kad ih vidim.Kao da me nesto zove da ih zgrabim.