©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Quote from: Darker on 30-11-2006, 12:40:58
E sad ako se oba potrefe, to je idealno, ali onda je verovatno TI ne zaslu¾uje¹ :lol: :lol: :lol:

meni se svidja ovaj deo :lol:
Eto, kazem ja - plavusa! :K
jel ova spada u "divljam" tip, ili u "bog" tip? :>

Darker

U oba :K :K :K :K Lepo ka¾em da bih puzio :Bog :Bog
Ali, mislim da bi bilo previ¹e da volim i njen mozak... :run

hulio_salinas

Quote from: stef on 30-11-2006, 14:18:37
@D, slazem se sa tobom.Ima nekih cura koje uopste nisu moj tip, ali jednostavno otkidam kad ih vidim.Kao da me nesto zove da ih zgrabim.

zato brate, ne treba da razlikujes tipove (kao bata Hulio), pa odlepis za svakom (koja je opaka)...  8)

kako kaze Radovan III u nekom drugom kontekstu: "Ne pravim pitanje uopste..."   :Bog

Smrda

lele...pa ovde se sad postavlja i pitanje probirljivosti?!?!
ne pravis pitanje ili ..." daj sta das..."  :K :K :K ?

Maslacak

Quote from: hulio_salinas on 30-11-2006, 18:59:22
zato brate, ne treba da razlikujes tipove (kao bata Hulio), pa odlepis za svakom (koja je opaka)...  8)

pa valjda je tvoj tip cim mislis da je opaka :K

I meni se desava da mi je neki decko neverovatno sexy...onako za divljanje...cudno je to....jer uopste ne moraju biti neki lepotani (u klasicnom smislu), vec prosto...grrrr :> :> Lud neki naboj...

Al-Jasmina

Aha...slazem se s tobom.. moram sazeto...
nem vremena a rado bih sto smrdica kaze :palamudila :)

hulio_salinas

Ako nastavim ovu pricu, ide OFF PITANJE:

"Sta je tip muskarca ili zene?"

zanemarimo to...

========

Ja mislim da su "opake" mnoge devojke! Tj. devojke razlicitih TIPOVA...
Nije valjda devojka tvoj tip samo ako ti odgovara?! Ako jeste, onda sve ovo nema smisla...
Zato se i kaze: "Koji tip devojke ti odgovara?"
Dakle, postoje razliciti tipovi, a pojedinacno biramo svoj tip...
kacite sta zelim da kazem? Maslacak? Smrdo?

Maslacak

Ne ako ti odgovara, nego ako ti se svidja njen fizicki izgled.
To je D lepo definisao: tvoj tip devojke je onaj u ciju se spoljasnjost zaljubis :>

Razumem ja tebe skroz...zapravo sve zavisi kako definises "tip". Da, postoje razliciti tipovi devojaka, ali ako ti npr kazes da volis plavuse, pretpostavljam da ne mislis da totalno padas na bas sve plavuse? :K
Slicno, samo malo obrnuto...ako kazes da volis svaku koja je opaka...pazi, nijedna devojka nije svakom opaka (ili bar - prilicno su malobrojne)...uvek ce biti tpova koji ce lizati pod, dok ce drugi reci da nije nista posebno....
sto znaci da je ta vrsta "opakosti" konkretno te devojke tvoj tip :>
Osim toga, sad mi svi mozemo reci da ti volis "opake" devojke...dakle, to je tvoj tip :)
Ludilo :K

hulio_salinas

pa ne moze tako kao sto je D definisao... ne ide tako...
pazi:
Koji tip devojke volis?    -   postoji vise tipova devojaka i ti izaberes jedan
Koji je tvoj tip devojke? -   to znaci da postoji onoliko tipova devojaka, koliko ima muskaraca...
Ista rec (tip) se uzima i ovako i onako...

Sto se mene tice, ne pravim razliku izmedju TIPOVA DEVOJAKA.... ne razlikujem: crna, smedja, plava, ridja, itd...
Ali opet ne mogu devojke koje mi se svidjaju da stavim u jedan TIP... MOJ TIP... 

tesko mi je ovo da objasnim... valjda kacis...  :roll: 

Maslacak

Ma naravno da kacim.
Ali ti garantujem da bi mogao da nadjes neke zanimljive slicnosti izmedju vecine devojaka za koje si primetio da ti se svidjaju :> I to apsolutno ne mora da ima veze sa bojom kose... samo se svi uglavnom kacimo za to kao osnovu "tipovanja", jer je uocljivo :wink:

AquArius

E bas sam ja htela da iskuckam sve to vezano za tip (spoljasnji... unutrasnji...).
Citamo bre misli jedni drugima  :lol:

Ali, da, najvece ludilo je kad je tvoj tip inside and out  :a

Darker

To sam ja i rekao... a ovo parlanje o Tipovima, pre ide u filozofiju, ili u jezièke nedoumice, nego ovde...

stef

 Obozavam prirodne lepo negovane nokte! Po vratu kad ceskaju :angel:, ili na ledima kada ostavljaju tragove >:D.

Smrda

@HULIO... :Bog :Bog
ja te kacim skroz...ali postoji neki "sablon",da se ruzno izrazim...nesto sto trazis kod osobe...e sad da li je to spoljasnje ili unutrasnje...ponasanje,nestro trece,....pitanje je...ne bih bas tako olako nazvala to tipom licnosti...ali mislim da definitivno neke stvari te privuku,mozda upravo one koje nosis(ili trazis) u sebi...
recimo...volis opkae...mozda jer si suvise fin a hteo bi da budes malo los!! :K :K :K
tako da....ima tu i maslack pravo i ti...samo sto kaze D,mislim da se ne slazemo samo oko terminologije... :)

willie the scot

tipovi...hm...
neki ljudi nose ljudskost ociglednije i oni su svima privlacniji.