©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

katarina

Evo i ja da se prikljucim!
STEF, mislim da si sretao pogresne devojke na nasem faxu. Ja sam bas primetila da su ulickane!
Elem, muskarci....hmmm.....Ma prvo vidim telo, hod, ma mora da ima HARIZMU i smisao za humor... da bude cist. Zubi su mi jako bitni kod mog partnera, ako ne sijaju u mraku, nista onda:) salim se naravno, al mora da vodi racuna o higijeni usta!
Drugo, je sve ono sto su devojke vec nabrojale(visina, ruke, ledja, bilo bi dobro da ne bude preterano maljav:), oke...)... Hej, pa to je moj decko:) I`m sooo happy:)

Ksenija

ma ljudi ko primecuje detalje,kada se desi blic,kada se dva pogleda sretnu i pocne razmena energije..i hemija ili postoj i ili ne postoji...ako postoji ,pocinju da rade leptirici u stomaku i spetljas se skroz ,izbije osmeh na lice ...
ja ne volim  likove koji su ko slika lepi...obicno su prazni...muskarac mora da facinira da pleni harizmom ,pricom ,da taj moj pogled zadrzi i opija i dalje..ko hipnoza...ono sto neko nosi u sebi to je magija,a verujte ako vas opcini,tada su vam je sve njegovo lepo..mada ok slazem se tu ide i pristojan fizicki izgled...nista spektakularno...bar ja nemam zapisano i ako neko nema smedje nego plave oci taj ne moze da prodje(primera radi)..
slazem se ja da je lepo videti sve to sto ste nabrojali,ali savrsenstvo ne postoji...da mozete da ga sastavite takvog...al posto ne mozete...
najbitnije mi je da je neko pazljiv, nezan i iskren...+ harizma =premija

Bred

Quote from: sandric on 21-07-2006, 10:51:29
Pa ne bih rekla da se lozim na metrosexualce :run....Pod negovanim rukama podrazumevam ruke koje ne izgledaju kao da su kopale noktima...kapiras :loptica
Aha, e pa to je druga stvar. Licno se gadim kad vidim da muskarac ima bolje negovane ruke od svake devojke. :roll?
@aqua
Sto se tice “istoplonih” nek zaobidju ovu temu posto naslov nije adekvatno formulisan:K
Prvo sto meni pada u oci jeste STAV koji neka devojka ima (ili nema) znaci celokupno drzanje, da nije neka tunjava I da je zena od akcije 8) Onda dolazi lice, kosa (po mogucstvu plava) , fradja, ne preterano mrsava a ni devela, neka sredina I tako….
Nego dJevojke, da li vam se vise svidja kad je muskarac obrijan ispod pazuha ili kad nije?


BK

#33
KAD NIJE!!!!! Ali pod uslovom da zna da se obuce, da iz kuce ne izlazi u atlet majci ( i udje u bus i uhvati za gornju sipku), niti u majci bez rukava.... mada na trening svakako da ili na plazu - moze i bez majce. To je moje misljenje, ostalo mi je u secanju mog brata drug koji je (uklonio doticne dlacice) seo i podigao ruke iza glave... jos je krupan pa je tu velika povrsina i ne mozes da ne primetis da nema dlake...meni je bilo nekako gadno ne mogu objasniti zasto...ali jednostavo je tako :stid:. Ne kazem da su te dlake super, ali zato nismo majmuni   :~ :~ da se veremo po drvecu i da su nam ruke u vazduhu i da se gledamo ispod pazuha. Jednostavno i u busu imaju donje sipke...    :~ :~

sandric

Nemam nista protiv toga da se muskarac brije ispod pazuha....Na taj nacin se manje znoji i ne gnjezde mu se mikrobi u dlacicama.Pa kad to rade zene sto ne bi mogli i muskarci

shmizla

ja se potpuno slazem... meni je inace uzasno gadno kad vidim da se decko depilira... mislim da nikad ne bih mogla da budem sa takvom osobom..ja pored sebe hocu da imam pravu muskarcinu...  :>

Al-Jasmina

Zavisi od toga sta depilira.... :confused:
Mada sve je to ko u onoj narodnoj
Vid'la zaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu :>

SandraD.

meni nekako izgleda mnogo neuredno i ruzno kada vidim neobrijane dlake ispod pazuha.Ja prvo pocnem da posmatram nekoga od glave,i ako se tu i zaustavim,onda ostalo ne primecujem.Privuku me skladne i simetricne crte lica,ali najbitniji su mi pokreti tela i glas,nacin govora mi je jako vazan,on nekako odrazava covekov duh,kao i nacin izrazavanja...Spoljasnja slika samo je prvi stadijum i ona je svakako vazna,to ne mozemo osporiti.Lepota je relativna,a fizicki izgled,samo je jedan od njenih spoljasnjih elemenata.Meni su bitniji oni unutrasnji,jer inteligentan i duhom bogat covek za mene nikada ne moze biti ruzan!Ali da ne izlazim iz teme;svakako stoji da ce me na prvi pogled vise zainteresovati neko ko ima pravilne crte lica i privlacnu spoljasnjost,ali to je samo prvi pogled, nista vise.

lycos

sta reci_stef je sve potvrdio!gleda se cela figura..lice telo itd.ali je bitan i taj prvi kontakt!sta ces ako je npr.'mutava'..mozes da promenis pedeset tema u toku razgovora,sve ce propasti..

Bred

Na poèetku
   21.07.2006



Nije retka tema ¾enskih razmi¹ljanja - ¹ta je to ¹to privlaèi mu¹karce? ©ta je to èime ¾ena mo¾e osvojiti mu¹karca na samom poèetku zabavljanja? Velike grudi, plava kosa, miniæ? Treptanje okicama i izigravanje bespomoæne devojèice? Mo¾da da jednostavno budu alfa ¾enke i uzmu ono ¹to hoæe? Ne¹to èetvrto? Ukoliko i vi imate ovakvih pitanja, evo nekih caka koje i te kako deluju.

Jedan vam je od prvih izlazaka, oboje ste nervozni, jo¹ uvek se ne znate dobro i trudite se da se predstavite u najboljem moguæem svetlu. Verovali ili ne, ali u takvoj situaciji peh je ono ¹to mo¾e da "olabavi" atmosferu - recimo, desi vam se da prospete piæe ili da vam malo variva ispadne na zemlju. Znamo, u takvom trenutku ¾elite da "propadnete u zemlju" od blama, èvrsto uverene da æe vas on smatrati trapavu¹om, ali izuzev ako je opsesivni èistunac, njemu takva misao neæe biti ni na kraj pameti. Samo æe osetiti olak¹anje ¹to, eto, ni vi niste savr¹ene, pa æe se opustiti i jo¹ vi¹e u¾ivati u va¹em dru¹tvu.

On je napravio neki potez koji vama deluje luckasto ili neobièno? Normalna je reakcija da ga na to pogledate zbunjeno - iznenaðene ste, ne znate o èemu se radi. Meðutim, ako vam uspe da takav luckasti potez prokomentari¹ete kao simpatièan, voleæe vas zbog toga, jer æe oseæati da ga volite takvog kakav jeste.

Jedna od klasiènih situacija jeste da on na ulici vidi zgodnu devojku i refleksno se okrene za njom, a vi se narogu¹ite. Nemojte! Mo¾ete ga diskretno uhvatiti za ruku, i to æe mu prijati. Ako ste u stanju da to uradite bez sarkazma ili kiselog izraza lica, mo¾ete i prokomentarisati ne¹to kao: "Lepa je" - va¹a samouverenost æe ga odu¹eviti.

Ukratko, mali gestovi kojima æete opustiti situaciju, pokazati mu da vam se dopada takav kakav je, da se vi oseæate sigurno u sebe - to je ono ¹to æe veæinu mu¹karaca oboriti s nogu.
www.krstarica.com

AquArius

I to sto primecujes, zavisi svakako od toga koliko imas kontakta sa tom osobom!
Jedno je u prolazu, jedno je kad ga vidjas svaki dan.

Naravno da koliko muski gledaju zenske, toliko i zenske zagledaju momke, samo u vecem procentu suptilnije recimo.
Sta ce i gde da klikne, to je 2. prica.

@SandraD. daaaaa  :cmok  veoma je vazno i kako neko zvuci, kakvog je duha, da li s njim moze da se razgovara...


Bred

@jasmina
Nije to stvar snobizma I pracenja mode nego prakticnosti I higijene. Cinjenica je da bi se depilacijom manje mikroorganizama nakupljalo na dlacicama a time bi se I manje osecali, citaj smrdeli ispod pazuha. :> Pitao sam cas zene posto je I meni doskoro bilo odvratno kad vidim da se muskarac brije ispo pazuha, nekako mi je bilo pederski…
A primecujem I da su ovde misljenja podeljena…

Ksenija

ne smatram da je pederski ,cak je i pozeljno...zamislite vi ribu vasih snova sa busenom ispod ruke..vauuu kako je to sexy hehehhee
zasto bi za vas kriterijum bio drugaciji??! :roll:
za mene je to deo licne higijene..

takodje ne mogu da zamislim da se bilo gde zensko (a i musko) pojavi sa masnom kosom...komentar jedne starije koleginice kada smo mi sa prve godine tek krenuli na fax proslog oktobra je bio,sta se lickas pa ovde su sve same zene,za koga!?a pritom je na lickanje mislila na moju cistu isfeniranu kosu i uredno nalakirane nokte..
ako je za nekog lickanje biti cist i uredan,onda je ja nemam reci... :run

Al-Jasmina

Ma nisam ja protiv HIGIJENE  :)
Samo glasno razmisljam o tome kako mi se cini besmisleno
da musko krene da depilira noge,etc
jer to nije bezbolan proces a niko nece vrisnuti od gadjenja
ako ih vidi dlakave,
sto za dame ne vazi, jelte  :wink:

Ali pazuh
...leto je ...autobus :T bliski kontakt napacenih dusa
to je vec druga stvar  :>

Ksenija

hehhe a vi bi da ne boli hehheh pa lepota je bolna itekako..naravno da nisam za to da se muskarci depiliraju svuda gde i zene..pazuh ok,al noge nije potrebno..pa po necemu i treba da se razlikujemo...hehe
a ja kapiram da bi u autobusu stvarno bilo makar malo prijatnije kada bi se ljudi u globalu cesce tusirali i koristili neku kozmetiku...osnovnu..al sta ces.. :roll: