©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Smrda

nisam bas sigurna da je u pitanju ljudskost...
ali lepo si to sklopio:)

hulio_salinas

Quote from: willie the scot on 01-12-2006, 22:43:18
tipovi...hm...
neki ljudi nose ljudskost ociglednije i oni su svima privlacniji.

ne bih se bas slozio... ne verujem da je ljudskost svima privlacnija... Danas, moras biti veliki gad da bi te neko postovao. Moras da imas sve kvalitete neljudskosti, da ne bi ispao ovca...

Smrda

ili biti opak...sto bi rekao jedan fini forumas :wink:

hulio_salinas

***smrdo zbog ovoga imas 5 bambija...

upravo mi je te rec nedostajala: "OPAK"...

Smrda

da,da...opak...."fina" osobina...samo ne znam sta nam je svima privlacno u tome...

hulio_salinas

mozda smo fini, pa se svi divimo OPAKIM osobama...volimo to sto su razliciti od nas... sto imaju hrabrosti i smelost da urade i kazu mnogo toga...   :wink:

Smrda

haha..
a znas kako ja to gledam...mada ima logike i u tome...
ja nekako mislim da u stvari trazim ono sto bih volela kod sebe da nadjem,bra u maloj meri...kapiras?
npr..ako mi se svidja opak,smeo...mozda je to zato sto trazim to u sebi...pa se nekao nadopunjavam..
ne znam ima li logike?!?!

hulio_salinas

naravno da ima tu logike... samo nema samokritike....   :K :K :K

Smrda

pa ja bas nisam samokriticna...to trazim kod drugih!! :K :K

Wolf

Quote from: smrda on 02-12-2006, 11:11:36
da,da...opak...."fina" osobina...samo ne znam sta nam je svima privlacno u tome...
zene su cudne po tom pitanju, npr. ja kad god sam se ponasao kao opaki skot, vise su me cenile...i imam masu drugova koji su to isto izjavili

Alnus Glutinosa

i vi (muskarci) ste isti...upravo prozivljavam to, pa mogu da tvrdim! :/

crazy ball

to nije stvar pola,jednostavno to je tako u ljudskoj rasi-kad god ti je nesto dostupno,dobro,super,bez problema...to je dosadno!
uvek je zanimljivije kada se malo pomucimo!zar ne?!
Quote from: Wolf on 02-12-2006, 13:43:03
Quote from: smrda on 02-12-2006, 11:11:36
da,da...opak...."fina" osobina...samo ne znam sta nam je svima privlacno u tome...
zene su cudne po tom pitanju, npr. ja kad god sam se ponasao kao opaki skot, vise su me cenile...i imam masu drugova koji su to isto izjavili
to je zato sto im nije sve na tanjiru,pa imaju za cime da jure!
Quote from: Alnus Glutinosa on 02-12-2006, 13:44:36
i vi (muskarci) ste isti...upravo prozivljavam to, pa mogu da tvrdim! :/
naravno da je i sa muskarcima isto,cak mi se cini da je to kod njih jos izrazenije!   :loptica

Smrda

ma ne mislim ja samo na ono "sto si gori prema njima oni/one su bolje prema tebi"...ni na "hard to get" taktiku....nego...ima necega u bas opakom ponasanju...privuce to hodanje po tankoj zici...madaq ne verujem da moze dugo da traje..

stef

 Smrdo, lepo sam ti danas rekao "bad girl" :F

Smrda

cccc....cuti tu ,mazo jedna!! :wink:
svako ima ponesto bad u sebi...samo je pitanje da li priznaje...hehehe :twisted: