©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

stef

 Ja sam puk'o...mene privlaci moje prase...ostalo me ne interesuje!

shumshi

Quote from: stef on 01-05-2007, 22:34:19
Ja sam puk'o...mene privlaci moje prase...ostalo me ne interesuje!

:pljes: :pljes: :pljes:
:Bog :Bog :Bog

i kod mene tako...samo ne stefovo prase nego moj andjeo...  :happy:

Al-Jasmina


Masha


Darker

Dirigenta privlaèi da ga oblaèe... Hmmmmmmm
mene privlaèi da me skidaju, hahahahhahaaha

dirigent

Darkeru to za oblacenje je navlakusa. Das im da se zanimaju (one to vole), a na kraju uvek ponestane garderobe za probanje , pa kad to shvate vec je kasno :)

katarina

Quote from: dirigent on 02-05-2007, 18:33:42
Darkeru to za oblacenje je navlakusa. Das im da se zanimaju (one to vole), a na kraju uvek ponestane garderobe za probanje , pa kad to shvate vec je kasno :)
Bas si nas navuk`o...

nego, ne rece nista za ogrlicu? Sta je, odakle je?

Shaft

Quote from: dirigent on 01-05-2007, 13:47:03
Dobro dame , ja cu da donesem na sledecu probu svih mojih 40-setak kosulja i 10-sakoa koje imam pa me vi oblacite po volji i kombinujte kako vam se svidja , meni je vazno da damama bude po volji i nista drugo :) :). Pantalona doduse imam nesto manje ali nece ni toga zafaliti.
Samo ne pomenuste ne znam dal da donosim leptir masne , kravate ili moju specijalnu koncertnu ogrlicu?
Najbolje dodji go pa neka te koleginice obuku , svuku , sta god ....xaxaxaxa
p.s Koga briga ??????????????????????????? :hmm :hmm :hmm :K :K
Nevezano za ovu pricu koju nisam mogao da ne prokomentarisem ( nista licno naravno ) , odbijaju ljubomora , neiskrenost , egoizam , sebicnost , posesivnost ...Mada , to je sve licne prirode jer bas te stvari,koje mene odbijaju , nekoga privlace ... Ima nas svakakvih , ono sto definitivno imponuje - privlaci jeste atraktivan look i duhovitost ( nesto pod obavezno ) , zatim sarmantnost , tolerancija ( ne volim one dzangrizave ),zenstvenost je mozda cak i nesto sto je presudno ...
p.s Lepo je kada zenska zna da se nosi i ponasa u drustvu   :a!!!!!! :plez :plez

Masha

Quote from: Shaft on 02-05-2007, 18:57:46
Quote from: dirigent on 01-05-2007, 13:47:03
Dobro dame , ja cu da donesem na sledecu probu svih mojih 40-setak kosulja i 10-sakoa koje imam pa me vi oblacite po volji i kombinujte kako vam se svidja , meni je vazno da damama bude po volji i nista drugo :) :). Pantalona doduse imam nesto manje ali nece ni toga zafaliti.
Samo ne pomenuste ne znam dal da donosim leptir masne , kravate ili moju specijalnu koncertnu ogrlicu?
Najbolje dodji go pa neka te koleginice obuku , svuku , sta god ....xaxaxaxa
p.s Koga briga ??????????????????????????? :hmm :hmm :hmm :K :K
Nevezano za ovu pricu koju nisam mogao da ne prokomentarisem ( nista licno naravno ) , odbijaju ljubomora , neiskrenost , egoizam , sebicnost , posesivnost ...Mada , to je sve licne prirode jer bas te stvari,koje mene odbijaju , nekoga privlace ... Ima nas svakakvih , ono sto definitivno imponuje - privlaci jeste atraktivan look i duhovitost ( nesto pod obavezno ) , zatim sarmantnost , tolerancija ( ne volim one dzangrizave ),zenstvenost je mozda cak i nesto sto je presudno ...
p.s Lepo je kada zenska zna da se nosi i ponasa u drustvu   :a!!!!!! :plez :plez
Ovo sto je Shaft rekao cu da potpisem (mislim na deo koji se ne odnosi na dirigenta  :>). Mislim da zena uvek treba da bude dama. To dama nosi mnogo stvari, ali jedino tako se postize efekat. Naravno, efekat ce biti postignut samo kod onih muskaraca koji to znaju da prepoznaju, sto je i dovoljno.

dirigent

Masha je u pravu zena uvejk treba da bude dama , i muskarac treba to da prepozna i primeti , ali uvek kad nekoj poljubim ruku ili otvorim vrata , ili me gleda kao da sam pao s Marsa   :hmm ili kao pokvarenog prevaranta  :luda

Al-Jasmina

Senor Dirigent,

Budite ljubazni pa razjasnite poreklo orglice
sto nas ocigledno zanima ali ne uspevamo da saznamo...
Buduci da nam je sve ostalo kristalno jasno i slazemo se
sve u kompletu sa Shaftovim komentarom
i Mashinom zavrsnicom uz masnicu :happy:

dirigent

kad vas bas toliko zanima ispricacu , ali ne zamerajte sto sam skrenuo s teme.

    Ogrlicu mi je kupila cura na letovanju u Kushadasiju.

    Medjutim ja sam se pogadjao za cenu. I uspeo sam sa 150 da spustim na 95 evra posle iscrpljujucih nadmudrivanja , od toga koliko to kosta u damasku, do razlike izmedju brzih i sporih kamila i kojesta vec...
     To mi je imidz , jer nema nijednog dirigenta sa takvim detaljem , pa me tako ljudi znaju (kad sam netalentovan a ono bar da imam ogrlicu ko svaka dobra kuca).

katarina

Jaaoo, kakva divna prica! Ja sam mislila da je usko povezana sa strukom. A jel je nosis samo na nastupima ili i na nekim drugim svecanostima?

dirigent

   :OFF     nije to stvar za ovu temu   :pst , ali mogao bi ti ispricati kad budemo otisli na  :ziveli   :smekerica:

katarina

na okupljanje?  :K Taman ces tamo moci svima da nam ispricas:)    :plez

:T
evo prestajem sa off-om   :wave: