©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

willie the scot

...stvar je principa,...muskarac se ne depilira zato sto smrdi,nego zato sto voli da je gladak...taj je jedan korak od furundzije.

stef

 Muskarac nema potrebe da se depilira, za nas postoji dobra stara masinica za nono3nje.Jako prakticna stvarcica, ne depiliras, a dlake budu uredne, ne kao stari busen.

AquArius

Stefe, pogledaj poruke (privatne)  :> Poz

sorry za off!

zoe

Eh, a mene osvaja inteligencija! Obozavam ljude koji se vesto igraju recima! Metafore, nadigravanje! Naravno, to nije prvo sto primetis kod frajera! Najvaznije je kako mu oci sevaju! A onda osmeh! Hod, boja glasa, miris koze! Visina se nekako podrazumeva...

Bred


Coolgemini

Hehehe...moram da priznam da si stvarno originalna Zoe... 8)...valjda te ceka neki takav princ... :lol2:
ja bih voleo da mi takva bude princeza.. :~ :~ :> :>

willie the scot

zene ne osvaja inteligencija,one samo misle da ih osvaja...isto kao sto muskarci misle da ih osvaja zenska lepota...zablude...oba pola privlaci ista stvar-samopouzdanje,i to pravo,a ne ona isfolirana drcnost...

zoe

Willie, zovi ti to kako hoces ali mislim da se razumemo!

Coolgemini, nije mi poenta da izmisljam toplu vodu! Najmanje sto trazim je nekakv princ! Heh, ustvari, trazim ja mnogo vise! :lol:

sandric

Zoe ja se slazem sa tobom.Mislim da je inteligencija veoma vazna...sta ce ti neki glupak koji ne zna da smisli prosto-prosirenu recenicu

Coolgemini

OOOKKKK....A sta ces vise od princa koji se kupa toplom vodom i kome cak koza mirise?? :> :> :>

zoe

Nekog celicnog kome ni hladna voda ne smeta! :wink:

Coolgemini

Hmmmm....supermen nije supermen ako ne vodi racuna o sebi i svom izgledu...badava mu celik :K

Bred


zoe


vladimir

Quote from: zoe on 26-07-2006, 23:34:34
Nekog celicnog kome ni hladna voda ne smeta! :wink:

To se dobro trenira u studentskim domovima posle devet uvece kad nam iskljuce toplu vodu! :K

Kod zene su , po meni , najbitnije oci i energija koja zraci iz njih.Po tome znam da li jeste ili nije vredna truda.U stvari, svaka je zena vredna truda, samo ja necu da se trudim oko svake.Moja devojka je mene "kupila" jednim svojim pogledom preko ramena... :wink: