©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Sole

e, tu si u pravu, kod mene je u pitanju boja kose...
taman pomislim da volim crne, a ono dopadne mi se plavkast neki!
e, kad neko dobro mirise, kako je to super!!!
samo da ne truje previse...
;-)

malena

E Sole u pravu si kad neko dobro mirise odusevim se,a sto se tice boje kose volim svetlije momke,bar je do sada tako bilo...Ali nikad se ne zna mozda naidje neki crni tip za kojim cu potpuno odlepiti...

shiky

Meni su se uglavnom svidjali smedji...ali mislim da to nikad ne znas,nije prioritet

Luximus

Mene privlace samo fine i kulturne djevojke...  :wink: Ne volim kad vidim da djevojka puno psuje i da pije puno piva.  :> Dobro, jedina djevojka kojoj extra stoji pivo u ruci, je moja koleginica Bozica!  :ziveli

2fast

za to ne postoje pravila, jednostavno nesto kod neke osobe moze da te uzasno nervira, a kod neke da ti je neodoljivo simpaticno... definitivno, ako postoji 'hemija', sve ostalo je na drugom mestu...

AquArius

a moze i da te neopisivo nervira,
pa da postane neodoljivo simpaticna ..
i sve to - u istoj osobi ..

al' to je verovatno za drugu temu

:wink:

Kamicak

Nije uzalud izrecena narodna mudrost "ko se bije,taj se voli".U danasnje vreme covek mora da pazi i koga bije :)

dirigent

Jedna starija zena koja je dugo u braku sa svojim muzem je rekla mojoj pijateljici. 

     Sve sto mi se u mladosti kod njega dopadalo , sad me sve to isto pod stare dane nervira!

Al-Jasmina

:trfr:
e ja sam duboko svesna toga- i zato savetujem okolo
da se upravo obrati paznja na mane
i ponovicu se, ali ko zna za cije dobro ovoga puta

lako je voleti vrline,
ali sa manama MORAMO ziveti, kada se na vrlinu naviknemo
inace zivot postaje "One more day, justa another day..till the end"
a to je tuzno, morate se sloziti!

Sole

jao, sto volim kad neko (ko se misli da krene u akciju...;-))ume da priredi neku sitnu paznju, neki gest, cisto da znas da mu je stalo do tebe, mene to totalno obara s' nogu!

mada, moze i da te prevari takva situacija, pa da pomislis svasta, a ono taj neko hteo samo da ispadne fin! to je pa bedak...

katarina

Mene privlace razvijene muske noge! Ma moze da ima ledja ko vrata...ako nema noge, nista mu ne vredi! Naravno nije presudno!

Baby Jane

 :hmm Kad neko ima interesantan i zagonetan pogled...i lepe,pune usne :smekerica: a po mogucnosti i crnu kosu i tamniji ten :~
A ne privlace me plavi momci sa plavim okama :nene:,ne znam zasto  :roll: :`?

josefina87

volim zagonetne mu¹karce,kada ima neki ¹mek i ostavlja taj,ne znam,tajanstveni ali privalèni utisak(ba¹ dobro doèaravam! :K )...jako me nervira kada me neko vuèe za nos,kada ne zna ¹ta hoæe od svog ¾ivota i kada jednostavno ni ja ne znam na èemu sam(to mi se jako èesto de¹ava),kada se igramo jesmo-nismo..grrrr!! :djavo

shiky

Da i ja ne volim te igrice,ali to samo ako ti je stvarno stalo do tog nekog,a on te zavlaci...u drugom slucaju ume da bude skroz slatko,kad nisi zaljubljen u tog nekog,a simpa ti je...Pa cela poenta je u tim igrama i igricama,da se malo pomucis,da te malo iznervira,da se potrudis da ga osvojis.. :smekerica:
Bilo bi ti bzvz kada bi sve dobijala na ruke,ne bi bilo interesantno :wink:

josefina87

ah,da..tu ima¹ pravo! :K u poèetku je to daje èar svemu.. :ljubav:
ali,nekako ako se odu¾i zna jakooooo da smori,pa ne¹to simpatièno predje u ne¹to  :namcor
ali to je verovatno za drugu temu! :wink: