©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

katarina

Jao procitala sam ga danas u Politici... ko da ga je pisao penzionisani bibliotekar!

dirigent

zene vole cvece . Uberi joj cvet kad se ne nada i sva ce se raspilaviti , prema tome Katarini prvi koji je sretne da joj pokloni cvet!

katarina

dddddddddddddd Pa sad ne mogu da se raspilavim, jer znam sta mi spremas!
Elem, ima vec neko ko mi bere cvece!

Roben

®ene gledaju oèi, a mu¹karci grudi

Proseèan Britanac provede oko ¹est meseci svog ¾ivota po¾udno posmatrajuæi ¾ene, navodi firma "Baj Speks For Les" koja se bavi prodajom naoèara.

Prema njihovim rezultatima posmatranja mu¹karaca i ¾ena prilikom kupovine, mu¹karac u proseku svaki dan posmatra osam ¾ena i svakoj 'posveti' dva minuta, posmatrajuæi prvo grudi, potom zadnjicu i noge.

Isti trend postoji i kod ¾ena, ali nije toliko izra¾en - ¾ena u proseku osmotri dva mu¹karca na dan, ¹to potraje po 90 sekundi.

®ene kod mu¹akarca prvo gledaju oèi, a zatim na brzinu osmotre zadnjicu.

(Tanjug)

Al-Jasmina

 :>

a zato zene optrcavaju oko muskaraca na ulici?


Malo oci pa trk da mu sagleda i guzu  :happy: :)):


Mislim da u razgovoru vazi ista stvar,
zena gleda u oci,
a musko sara...

Jedno mi nije jasno,
zar nije muskima glupo da u razgovoru s nekom devojkom koja
ih gleda u oci, vrlo nesuptilno gledaju u grudi?
:trfr:

zoe

Е збиља, јако ценим гледање у очи током разговора. Уствари, то је потпуно нормално. Али, шта би требало да значи кад неко с ким разговарате (на озбиљну тему!) окреће главу од вас за читавих 90 степени и гледа у непознату тачку?

Al-Jasmina

Da je nekulturni slepac,
jerbo si ti lepa djevojka  :smekerica:

Onda je i onaj sto gleda u grudi drazi sagovornik
jer ako nista, bar dobijas feed back na svoje prisustvo  :> :> :>

:116:

zoe

Quote from: Al-Jasmina on 25-08-2007, 14:54:47
Da je nekulturni slepac,
jerbo si ti lepa djevojka  :smekerica:

Хех, а ја мислила да уливам страхопоштовање па да зато не смије :hm :>

Al-Jasmina

 :cvet

pa valjda bi ondak nikom poniknuo
i na koleka pokleknuo
u crnu zemlju se zagledao?
:hmm

eh, ti viteski momenti, komplikovano se srame

zoe

Па знаш оно: неће у земљицу јер је свестан да је скроз очигледно шта би то значило, а овако "поглед у даљину" мож' да се протумачи и као поетска занесеност :>

Al-Jasmina

 :happy:

Ah, i to ume da bude privlacno...
svako malo pa neko padne na sarm zabludelog sina  :smekerica:

katarina

Muskarci koji gledaju u grudi dok im govoris su sexualno nezasiti, nekulturni i to rade nesvesno, sto je mozda i najgore od svega!
Ja se obicno napravim vrlo drska u toj situaciji, sagnem glavu ka dole i krenem da cistim majcu i da je zagledam pitajuci se naglas da li ja to imam neku fleku???  :roll:

FUJ!!! Sad mi je malo muka od takvih  :bljak: ...

dirigent

ja kad idem ulicom uvek snimim grudi svakom pripadniku zenske vrste od 8 do 88 godina , ali ne zato sto volim ili ne volim to nego jednostavno pogled mi pocinje odatle . Naravno ne buljim i ne smekam, to sve traje koliko treptaj oka , ali svaka je skenirana.
     Kad je razgovor u pitanju najbolje je kad se upoznajes inicijalno provokativno pogledati od glave do pete , da stavis do znanja svoju zainteresovanost , a posle ne saljes vise nikakve znake i pricas o svakodnevnim stvarima , pa ako bidne nesto onda ce da bidne .

zoe

Quote from: dirigent on 27-08-2007, 13:57:31
ja kad idem ulicom uvek snimim grudi svakom pripadniku zenske vrste od 8 do 88 godina , ali ne zato sto volim ili ne volim to nego jednostavno pogled mi pocinje odatle .

Је ли друже, колико си ти оно беше висок? :> :K :> :hmm

dirigent

haha kakva je sad to prozivka? Imam taman visinu koliko treba , ako impliciras da to sto radim cinim tako da se vidi i da je nepristojno. Samo sam hteo da kazem da je to podsvesno skoro kod svih muskaraca , i da vi to uopste ne mozete ni da primetite u tom osnovnom obliku , sem kad muskarac nema svesnu nameru