©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

katarina

Ma ne da je muvanje negooo.....ljudi predjite na PM, pravite zazubice nama koji su u duuugim vezama i vezicama:) muvanje je najsladje!

Elem, inteligencija-slazem se! Pridodacu i kreativnost!

Darker

QuoteMoja devojka je mene "kupila" jednim svojim pogledom preko ramena...
Matori, da ti ne znam ðevojku, sad bih te pitao tokom kog procesa je pao taj pogled preko ramena :twisted: :twisted: :twisted:
Ali ne sme jer æe biti :F :F :F
:> :> :> :>
Elem, kod moje devojke najvi¹e volim njen pazuh, otkad koristi onaj nivein sa sjajom! buhahahahahhahahahahahah :> :> :> :> :> :>
Mu¹karci da se briju ispod pazuha? :> :> :> :> da, ali u drugom ¾ivotu, kad budem ¾ena >:D >:D >:D
Ljudi ste èuli za genijalan izum protiv zdibanja pod pazuhom- sapun, voda, dezodorans???

Bred

Pobogu Darker, to je KRATKOTRAJNO resenje! Ali da ne idemo u offtopic…


zoe

Pa nije kratkotrajno ako upraznjavas to svaki dan! :K

Bred

Uf opet neki ironican komentar. Zar treba da obrazlazem u detalje? Probaj ti zoe da se operses samo sapunom, jurcas ceo dan po gradu na +40C i udjes u gradski prevoz a da se ne osecas ispod miske? Strasno...

vladimir

Bred,  :OFF!Tema je "©ta vam se SVIDJA kod suprotnog pola"... :K

zoe

Kad je prevoz u pitanju, zdibaces i sa dlakama i bez njih...nazalost...
A kad smo vec kod dlaka: ovde u Spaniji mnogi vole da budu "glatki" pa tako imaju i izdepilirane noge, grudi, ruke... Najstrasnije je kad te dlake pocnu da rastu...aaaa...fuj! Pritom to nisu nehi gej likovi (znam ih), vise kao metroseksualci.
Elem, Bred, bolje tus vise puta dnevno nego masinica npr. svaki ili svaki drugi dan! :wink:

Coolgemini

Ih bre Zoe..jel si ti otisla u Spaniju da gledas gradjevine i ornamente ili mozda zgodne,depilirane ugladjene Spance?? :> :>
C C C...a jos ih i poznajes.. :F... :K

pekmez

#68
neces smrdeti ako se kupas svaki dan, jel znoj ne smrdi nego bakterije na kozi.

Quote from: zoe on 26-07-2006, 20:59:50
Eh, a mene osvaja inteligencija! Obozavam ljude koji se vesto igraju recima! Metafore, nadigravanje! Naravno, to nije prvo sto primetis kod frajera! Najvaznije je kako mu oci sevaju! A onda osmeh! Hod, boja glasa, miris koze! Visina se nekako podrazumeva...

Quote from: zoe on 26-07-2006, 23:34:34
Nekog celicnog kome ni hladna voda ne smeta! :wink:

e sad si veæ u zabludi, kao oni na sms tvu: mo¾e neka sa velikim grudima, neki sa 20 cm, da kako da ne (ne odnosi se na mene).

zoe

Auuuu pekmez al me isproziva! Neka neka...

Al-Jasmina

Ma hajde, pa svi mi polazimo od nekih
hmm kolosalnih i u kamenu uklesanih kriterijuma  :)
ali kad hemija prostruji,
kriterijumi se bacaju iza ledja u beskraj  :>

Sve je to pesnicka priroda naseg naroda...
zoe nije uradila nista nalik na TV sms "spopadache"  :)

zoe


sesily

        oci,osmeh i ruke koje bude mastu...dupe da je sto manje...

Goku

Definitivno prvo fizionomija lica, a ako to prodje onda noge, struk... i tako redom  :>

Al-Jasmina

Quote from: sesily on 06-08-2006, 16:34:40
...dupe da je sto manje...

bwahahaha
cek cek, ti to za tipa govoris...?
ali nemoj bas ni to... greota je da ga stipnes i polomis prste na koske  :smile: