©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

nasty girl

Quote from: Jasmina on 07-08-2006, 10:48:23
Quote from: sesily on 06-08-2006, 16:34:40
...dupe da je sto manje...

bwahahaha
cek cek, ti to za tipa govoris...?
ali nemoj bas ni to... greota je da ga stipnes i polomis prste na koske :smile:

slazem se ,treba da ima nekako lepo i oblikovano dupe...

pekmez

#76
Quote from: Jasmina on 05-08-2006, 12:10:03
zoe nije uradila nista nalik na TV sms "spopadache" :)

pa nije uradila, kao oni, ali ima prestavu o suprotnom polu kao oni, i nije da sam je sad nesto uvredio, to je mnogo bezazlenije nego sto izgleda na forumu.

zoe

E blago tebi ako si me tako shvatio! Izgleda da se nisi pronasao u opisu pa se nasao izbedacen...

Maslacak

Nisi je uvredio (pretpostavljam), ali si je pootpuno pogresno shvatio... :K

Al-Jasmina

Pekmeze,
procitaj sta sam odgovorila Radetu
(muchenik mali, izbrisan njegov odgovor na sve to)
da se ja ne ponavljam...Blizanke to ne vole  :>

pekmez

Quote from: zoe on 07-08-2006, 16:53:36
E blago tebi ako si me tako shvatio! Izgleda da se nisi pronasao u opisu pa se nasao izbedacen...

sigurno nisam izbedacen sto nisam u tvom opisu, iz vise razloga, bio bih da si jedna devojka sto mozda i jesi, a i nemoguce je biti, kad taj tvoj ne postoji, jednostavno jedno s drugim ne ide, jer savrsenstvo ne postoji.

vladimir

Narode, da li ja to naslucujem neko malo prepucavanje, pocetak svadje ili mi se samo cini? :police:
Svadje iskljucivo preko PM-a, a ni tu vam nisu potrebne.Dodjite u Kafanu, tu je vrh za svadju i kafansku tucu, ovde ima tema koje se treba drzati... :angel:

Daklem, sta ono volite kod suprotnog pola? :>

Maslacak

#82
Quote from: pekmez on 08-08-2006, 19:04:22
sigurno nisam izbedacen sto nisam u tvom opisu, iz vise razloga, bio bih da si jedna devojka sto mozda i jesi, a i nemoguce je biti, kad taj tvoj ne postoji, jednostavno jedno s drugim ne ide, jer savrsenstvo ne postoji.

Sta...ne postoji inteligentan, a celican decko? Kako bre ne postoji...nesto si ti tu misunderstood... :K

Evo ja sam (tako neki kazu) inteligentna, obozavam te igrice recima i metafore, a dovoljno sam celicna da opusteno mogu da se kupam u ledenoj vodi... Usput, i lepo mirisem... Pa brate, ako postoji devojka, mora biti da postoji i decko! :lol:


Al-Jasmina

Evo recimo meni se svidja kad decko
nema kukove vece nego ramena,
i nema ramena kao stidno devojce :T



i kad nema noge kao Billy the Kid :>

vladimir

Quote from: Jasmina on 08-08-2006, 22:45:01
Evo recimo meni se svidja kad decko
nema kukove vece nego ramena,
i nema ramena kao stidno devojce :T



i kad nema noge kao Billy the Kid :>

:lol: :lol: :lol:

Quote from: Maslacak on 08-08-2006, 20:57:35
Quote from: pekmez on 08-08-2006, 19:04:22
sigurno nisam izbedacen sto nisam u tvom opisu, iz vise razloga, bio bih da si jedna devojka sto mozda i jesi, a i nemoguce je biti, kad taj tvoj ne postoji, jednostavno jedno s drugim ne ide, jer savrsenstvo ne postoji.

Sta...ne postoji inteligentan, a celican decko? Kako bre ne postoji...nesto si ti tu misunderstood... :K


Naravno da postojim!!! :V :V :V
Samo , u zadnje vreme je politika demokratije i trend proevropljavanja kod nas doneo sa sobom i posledice:sve vise je maminih i tatinih sinova koji ne smeju da se istusiraju hladnom vodom i ne znaju ni sebi rucak da spreme kad su gladni, a kamoli da pricam o tome da idu regularno u vojsku ili da se odvoje od mame i tate pre 30-te godine...  :confused:
Mozda deluje kao  :OFF , ali mi se cini da imam sve vise drugarica koje ne mogu da nadju pravog muskarca , ne samo zato sto su probirljive ( ili mi sto vredimo smo zauzeti  :happy: ) , vec zato sto je normalno da muskarac ima osobine muskarca-a ne zene , pa im je izbor jaaaako suzen!
Mislite o tome...

zoe

Maslacak, Vladimire, svakome po cvetic od mene! :cvet :cvet

A sve mi se cini da Pekmez namerno provocira pa ja digla ruke od objasnjavanja.

Naravno da neko nije izbirac ako trazi ono sto zasluzuje! :wink:

vladimir

Quote from: zoe on 09-08-2006, 09:14:03
Naravno da neko nije izbirac ako trazi ono sto zasluzuje! :wink:

Ko nije za sebe, nije ni za druge!Prema svecu i tropar! :K
Zoe, najbitnije je da znas sta hoces , a sta neces od muskaraca.Sta ko misli o tome-neka misli, tvoje je da uzivas! :~

Al-Jasmina

True...
treba znati sta hoces i STA NECES!!!!!!!

Stednja je u modi,
pa ti sebe postedis nekih gluposti  :wink:


sesily

             tek sad videh...mmmm.zanimljivo al ipak dupe sto manje da bar nesto imam dosta vece.ha,ha

pekmez