©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Masha

Ukusi su razliciti i svako treba da nosi ono sto mu stoji. Evo, ja vise volim belo zlato jer mi bolje stoji, ali nemam nista protiv zutog zlata i ne smeta mi kad vidim da nekome bas pristaje.

Mili


qwertz

Ja ne volim nikakav nakit, niti ga nosim! Pa cak ni sat! Na devojci mi se moze svideti neki diskretan lanac ali, volim da vidim na ruci neki ogroman prsten . . . Eto 

Al-Jasmina

Quote from: Mili on 09-05-2007, 20:42:50
Ja otkidam na pirsing u obrvi :! :! :!  :smekerica:  :K

Znam neke koji otkidaju na otkinut pirsing na obrvi..tj DOOBAR oziljak :smekerica:

meni su simpa neki oziljci...ako su onako malo opasni na izgled
ali malo..cisto da ukazu na ranjivost :happy:

josefina87

Quote from: Mili on 09-05-2007, 20:42:50
Ja otkidam na pirsing u obrvi :! :! :!  :smekerica:  :K

he,he..mili nisam ni morala da èitam ko je napisao ovo.. :K
jako je simpa ako osoba zna da nosi! O0

Darker


Mili

Quote from: Al-Jasmina on 09-05-2007, 21:29:41
Quote from: Mili on 09-05-2007, 20:42:50
Ja otkidam na pirsing u obrvi :! :! :!  :smekerica:  :K

Znam neke koji otkidaju na otkinut pirsing na obrvi..tj DOOBAR oziljak :smekerica:



A ja znam SAVR©ENOG deèka koji je iz nekog razloga izvukao svoj pirsing iz obrve, pa sad ima samo sexy o¾iljke... :smekerica:


shumshi

[off] ih...sto volim kada znam o kome se radi...  :loptica [/off] 

shiky

E pa jeste fora kako kome sta stoji,i kako se sa tim nosi...i meni pirsing moze na nekome da se svidi,dok je drugima :run
Npr ja i pirsing :bljak:
Totalno ne ide...
Inace ja mnogo volim kada ima neceg u ocima,nesto...pa jos i lep osmeh :smekerica:
I mislim da je jako lepo kada se neko smeje ocima,ako znate na sta mislim....e da,i volim kada ima cvrst stisak ruke prilikom rukovanja,a ne onako mlitavo,samo da ti pruzi ruku da je prihvatis :gay:

Pedja

У праву си Шики за стисак,мени је стисак руке значи колико је неком драго што те види.  :friend:

Шта мислиш што мене боли рука  :luda

lycos

u knjjzi 'govor tela' pominje se stisak kao bitan faktor!

Darker

e ja mislim da smo o stisku veæ naveliko i na¹iroko èantrali...

Al-Jasmina


Pedja

Привлаче ме њене очи. Значи толико волим лепе очи...  :help2:

malena

Pedja u pravu si oci ostavljaju tako jak utisak,jos ako su plave... :smekerica: Mada  i tamne mogu biti prelepe... :smekerica: