©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Sole

ma oci samo neka se smeju sto neko rece, da odaju toplinu, neznost, a u isto vreme i snagu, pa neka budu bilo koje boje, mada su mi lepse tamnije, onako kestenjaste...
ruke, of course! jako bitne!
jos ako stoji neki dobar sat, mmm...

Pedja

#451
Quote from: josefina87 on 12-05-2007, 11:07:43
a posle ide i sve ono drugo ¹to dolazi iznutra! :a

:bljak:



Pedja
druze prijatelju korisnice nas
pa nemoj jedan smajli odgovara foruma ti

:>
AquA

Sole

strasno je bitan prvi utisak, a jos bitnije to da li uglavnom gresite kada je on u pitanju.
jer, prvi utisak cesto moze da zavara...
ako se neko postavi lose ili stidljivo prvi put, to moze snazno da deluje na suprotnu stranu.
posebno je glupo folirati se pred nekim, jao kako me to nervira! umisljanje, ustezanje i slicno, maske i tako to, skroz nepotrebne stvari!
iskrenost na 1. mestu i opustencija!!!

htedoh reci, moze neko da bude kao Apolon, ne vredi mu nista ako ne zna da se ponasa!

shiky

Licno ne znam tacno da definisem zasto mi se neko svidja,ipak nije toliko stvar u izgledu,vec u nekoj hemiji,jednostavno nesto te privuce kod nekog...

Sole

to je ok, ali prvo sto moras da vidis kod nekog je svakako ono spolja, ne vidis i ne kazes odmah, eno ga dobar i fin  decko, bas mi se svidja!
sve pocinje od spoljasnjosti, hteli mi to ili ne!

malena

Quote from: Sole on 12-05-2007, 11:19:12
ruke, of course! jako bitne!
jos ako stoji neki dobar sat, mmm...
E to uvek primetim,ne zbog marke sata ili tako nesto da ne bude da gledam coveka kroz cenu sata,ali ruke su mi jako bitne,i to da li nosi sat ili ne... Mnogo volim kad muskarac nosi sat ma koje marke bio ako se ukpama u njegov imidz... :smekerica:

shiky

Quote from: Sole on 12-05-2007, 15:42:57
to je ok, ali prvo sto moras da vidis kod nekog je svakako ono spolja, ne vidis i ne kazes odmah, eno ga dobar i fin  decko, bas mi se svidja!
sve pocinje od spoljasnjosti, hteli mi to ili ne!
Pa uvek te prvo ta spoljasnjost privuce,ali pokusavam da kazem da uvek ima neki fluid,tj neko moze da ti bude interesantan iako nije lep,ili da te uopste ne privlaci,a lep kao Apolon...

josefina87

Quote from: shiky on 12-05-2007, 19:02:12
Quote from: Sole on 12-05-2007, 15:42:57
to je ok, ali prvo sto moras da vidis kod nekog je svakako ono spolja, ne vidis i ne kazes odmah, eno ga dobar i fin  decko, bas mi se svidja!
sve pocinje od spoljasnjosti, hteli mi to ili ne!
Pa uvek te prvo ta spoljasnjost privuce,ali pokusavam da kazem da uvek ima neki fluid,tj neko moze da ti bude interesantan iako nije lep,ili da te uopste ne privlaci,a lep kao Apolon...

:pljes: :pljes:
neæu vi¹e da komentari¹em! :cvet

lane

Па, када Шики нешто закључи, онда ту нема шта да се дода... :wink: :cvet
Quote from: shiky on 12-05-2007, 19:02:12
Pa uvek te prvo ta spoljasnjost privuce,ali pokusavam da kazem da uvek ima neki fluid,tj neko moze da ti bude interesantan iako nije lep,ili da te uopste ne privlaci,a lep kao Apolon...
Управо то! Лепота нити је пресудна нити је довољна...
Ту мора да постоји нешто више... :ljubav:

AquArius

ako si supalj i prazan,
dzaba sto si "samo" lep.

I agree.

tarantulica


Al-Jasmina

Mirisi...
Ah da....
osecaj koze!

Vrlo bitno za privlachenje, svlachenje
ali i odbijanje!


Dodala bih i da maljavost mushkog pola ume da razlicito deluje
na zenski...
neke devojke vole-
neke ne vole
pa sad- sta vam se zalomi :trfr:

shiky

Da,i ume da bude cool i ona bradica od 2-3 dana,to mi se djasvi

Masha


shumshi

jesu lepe, slazem se...
ali na pristojnom odstojanju...  :happy:

imam osetljivo lice...  :H