©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Smrda

hehe...necu odgovoriti,aqua ce nas streljati...a ne bi da se zmaram jacima... :wink:
tetovaze...mmm...i ja volem,ali samo ako nisu stereotipne,mesti manje vise...ali slika mi je bitnija..
propustam sva preslisavanja azbuke,orlove,cvece(sem krina!),nozeve i bilo sta sto rice preko celih ledja... :)

dyki

da, da, naravno, neka umerena tetovaza, nikako velika! i naravno pricam za devojke :) nesto na ramenu, plecki ili dnu ledja...  :happy:
sta cu, aqua, ovo pripada i ovoj temi, a mnoooogo volem tatooe :) evo necu vise, obecavam :)

Korisnicko Ime

Get a room :K

Dyki, ima jos intrigantnih delova tela na kojima moze da stoji tatoo...

Al-Jasmina

Sve sto nekome stoji volim na tom nekome,
a ako ne ide..zna se!
brljava tetovaza ce me od decka odbiti do orbite Plutona...

aljkav, prljav, neuredan...iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, to nema sta ...

Uredan, ne patoloski..e to je nekako toplo slatko i sexi

Maslacak

#214
Quote from: smrda on 23-11-2006, 21:35:29
meni licno...pirsing na frajeru...pa moze da prodje samo obrva...
E da, i meni se obrva svidja... i to igla iskljucivo, alka nikako.. :>

Quote from: smrda on 23-11-2006, 07:10:10
maslacak...foliras se ti samo.. :wink: :wink:
:F :F
of course da se foliram :K
samo htedoh da objasnim ukratko (:K) da ja jesam zadovoljna sobom, i osecam se dobro u svojoj kozi...mislim, nije da neko moze da me ubedi u suprotno :>

A Dukice... te zene sto to rade od sebe, ne rade to ni zbog kakvog muskarca, jer muskarce zapravo uopste nije tesko zadovoljiti... to radi jer je ona iskompleksirana, jer joj fali nesto u glavi, jer misli da ceo svet gleda u njene dlake na prstima, i da ce je tako ljudi vise voleti, i da ce joj druge zene zavideti kako je lepaaa, i slicne stvari...
nije uopste problem u muskarcima, bar ja mislim :>
Muskarci od svega najmanje privlace iskompleksirane i preopterecene... Oni ce da komentarisu, i komentarisu, i svakom nadju neku manu, jer svi i imamo mane (i kao sto i mi devojke komentarisemo, i njima nalazimo mane), ali zato nas opet veoma vole...
i mi volimo njih :happy:

Quote from: Al-Jasmina on 23-11-2006, 22:26:28
Uredan, ne patoloski..e to je nekako toplo slatko i sexi
I agree :happy:

stef

 Cure treba da imaju dlake samo na glavi.
A ako se radi pravilno depilacija, dlake sve sporije i sporije, i sve manje i manje da rastu.Mozda se nekom ne svidi moje razmisljanje,ali tako je.Shvatam da vas boli, ali dosta kukanja vise!Raspali muskarca kad je koza mekana, glatka,svilenkasta, mirisljava...ummm  :T

Morpheus

Volim dugu kosu jer devojka bez kose nekako i nije devojka.Moze i neki sitan tatoo, i to nije lose.E, sad, sto se tice pirsinga na pupku,ako treba da razgrnem salo od stomaka da bih dosao do njega onda bolje i da ga nema-tad je stvarno odvratno.Ako devojka ima lep stomak, zasto da ne.Imam jednog ortaka koji se nenormalno lozi na pirsing na pupku- devojka moze i da nema jednu nogu al ako ima pirsing na pupku definitivno je njegov tip.Nenormalno,jel da?

AquArius

#217
Quote from: Morpheus on 24-11-2006, 00:04:00
Imam jednog ortaka koji se nenormalno lozi na pirsing na pupku- devojka moze i da nema jednu nogu al ako ima pirsing na pupku definitivno je njegov tip.Nenormalno,jel da?

Prava potvrda da o ukusima ne vredi raspravljati.
:)



Smrda

Quote from: Korisnicko Ime on 23-11-2006, 22:24:45
Get a room :K

Dyki, ima jos intrigantnih delova tela na kojima moze da stoji tatoo...
:F :F :F
ali slazem se sa tobom....clanak...uuu to mi je super...
Quote from: stef on 24-11-2006, 00:00:01
Cure treba da imaju dlake samo na glavi.
A ako se radi pravilno depilacija, dlake sve sporije i sporije, i sve manje i manje da rastu.Mozda se nekom ne svidi moje razmisljanje,ali tako je.Shvatam da vas boli, ali dosta kukanja vise!Raspali muskarca kad je koza mekana, glatka,svilenkasta, mirisljava...ummm :T
@maslacak....i also agree :cvet
...i da,
uzasno me odbija kad neko ima problem u stavu...ono,ja,ja,ja....kad cujem da neko toliko puta kaze ja....bas se zgrozim i produzim(ovo je primenjljivo na oba pola...)
ma ni na glavi joj ne trebaju!! :K :K

dyki

Jao, da, da, clanak! Zaboravih to mesto :) E, KI, a na koja druga si ti mislio? :)

Dukica

Quote from: Maslacak on 23-11-2006, 23:14:45
A Dukice... te zene sto to rade od sebe, ne rade to ni zbog kakvog muskarca, jer muskarce zapravo uopste nije tesko zadovoljiti... to radi jer je ona iskompleksirana, jer joj fali nesto u glavi, jer misli da ceo svet gleda u njene dlake na prstima, i da ce je tako ljudi vise voleti, i da ce joj druge zene zavideti kako je lepaaa, i slicne stvari...
nije uopste problem u muskarcima, bar ja mislim :>
Muskarci od svega najmanje privlace iskompleksirane i preopterecene... Oni ce da komentarisu, i komentarisu, i svakom nadju neku manu, jer svi i imamo mane (i kao sto i mi devojke komentarisemo, i njima nalazimo mane), ali zato nas opet veoma vole...
i mi volimo njih :happy:

Quote from: Al-Jasmina on 23-11-2006, 22:26:28
Uredan, ne patoloski..e to je nekako toplo slatko i sexi
I agree :happy:
pa da,i ja mislim da su zene za to krive.mada nisam primetila da komentarisem izgled muskarca,tipa-da li je obrijan,namirisan,mekan,ocesljan,onono3nih dlaka iz nosa i opranih zuba.
A Stef nesto ne vidim da se razumes u depilaciju.Jel si cuo nekad za problem urastanja dlaka usled ceste depilacije?nekima i od redovne,ne ceste.Al o tome na drugom mestu. Ako se lozis na depilaciju,onda moras imati razumevanja i za cireve i urasle dlake na preponama i nogama! :K :K :K :K


Pirsing mi je ok,samo dok me ne podseti na "urban-B92"-fazon.Tacnije nije mi ok,nego se mnogo lozim,al o tome sam u toj temi podosta pisala. :> :>

stef

@Dukica...A kako bi se i razumeo, imam samo dve sestre i kozmeticki salon.Nisam ni rekao da treba svaki dan da se depilra, treba da prode neko vreme, a i zavisi koji je tip koze( mojoj bivsoj vise ne rastu dlake na rukama ptimera radi). To se desava i muskarcima kada se brijaju,ali bez obzira na to verovatno vise volis da te ljubi frajer kada je obrijan.

Alnus Glutinosa

Mislim da urastanje dlaka ima vise veze sa kvalitetom dlake i koze nego sa ucestaloscu depilacije...bar iz licnog primera to prosudjujem...ja ruke bolesno cesto depiliram, jer mi se dlake na rukama uzasno gade i nema urastanja uopste, na nogama je situacija obrnuta  :`?  :roll:
ali sve ovo, nema nikakve veze sa temom...  :stid:

mimil

za razliku od Dukice uvek primetim da li je decko obrijan, njegove zube, lice, frizuru, da li je namirisan, ali najbitniji mi je pogled... on me najcesce privuce ili odbije...

sto se devojaka tice tacno je da se delimicno samo sredjuju zbog drugih devojaka, ali s obzirom na danasnje doba metroseksualaca i muskarci su poceli da uvidjaju neke stvari i naravno odmah poceli da preteruju... kad cujem neke tipove kako komentarisu svaki detalj na devojci, da ne kazem svaku dlaku, pitam se nisu li se previse "emancipovali" u tom smislu... i sta npr. fali devojci s dlakama na rukama, koje su nejcesce neprimetne... samo jos da pocnemo da se depiliramo ispod jezika...

@stef: imaju li clanice foruma neki popust kod tebe u salonu?  :K

Alnus Glutinosa

Quote from: mimil on 24-11-2006, 17:00:44
i sta npr. fali devojci s dlakama na rukama, koje su nejcesce neprimetne... samo jos da pocnemo da se depiliramo ispod jezika...
i da su neprimetne ( a primetne su, uvek) , osete se pod dlanom...grozne su!   :][