©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Mislim da je Wilie upravo ciljao na to da se taj neko ljudski iskaze...
u svoj svojoj prirodi, a to podrazumeva i Bad i Good...

Radim na prosirenju kapaciteta :)


Inace i meni su zanimljiviji pomalo OPAKI,
ali to je zato sto mi je privlacnija osoba koja ne miruje od nekog
ko je u fazonu "slezem ramenima na sve".
Nije mi privlacna osoba koja se miri sa svakom situacijom i na taj nacin ide niz dlaku celom gradu,
drzavi,
svetu... :>

Darker

Bunt! Antiprotivnost! Taj sam! I'm bad, baby, let me spank you!!
Sam opaque, a?

AquArius

E, a niko nije pomenuo visinu...
Recimo, uvek se uzima (zdravo za gotovo) da je momak visi, hvala Bogu, visoka smo nacija,
ali, svakakvih spojeva ima.

Ne bih volela da je moj decko nizi od mene, pa cak ni moje visine.
Cini mi se... moja visina puta 1.06, tako nekako neki naucnici rekose da je idealno :lol:  :a

Smrda

leeelee...pa kako bre visoka nacija...ja uvek na neke niske nailazim...zato valjda i ne gledam tu osobinu vise...
mozda sam ja pocela da slazem ramenima?!? :hm...a,pa da...zato i volim opake!! :K :K

Darker

E da, ja ne znam za¹to to toliko devojkama znaèi... Ako je lik vi¹i onda ste za¹tiæenije, ¹ta li??

hulio_salinas

Pa verovatno je tako ***D. Ali mislim da se mnogo varaju!!!   :K :K :K

Alnus Glutinosa

Kad me pitas sta mi se vise djasvi, odgovor je- da bude visok, visok... ali u praksi uvek neki mali, slatki...  :happy:

Smrda


Wolf

Quote from: Alnus Glutinosa on 03-12-2006, 11:53:21
Kad me pitas sta mi se vise djasvi, odgovor je- da bude visok, visok... ali u praksi uvek neki mali, slatki... :happy:
sitan, a dinamitan?

Alnus Glutinosa

Quote from: Wolf on 03-12-2006, 12:04:20
Quote from: Alnus Glutinosa on 03-12-2006, 11:53:21
Kad me pitas sta mi se vise djasvi, odgovor je- da bude visok, visok... ali u praksi uvek neki mali, slatki... :happy:
sitan, a dinamitan?

Da!  :loptica To je to!  :)

Dukica

Quote from: AquArius on 03-12-2006, 11:36:02
E, a niko nije pomenuo visinu...
Recimo, uvek se uzima (zdravo za gotovo) da je momak visi, hvala Bogu, visoka smo nacija,
ali, svakakvih spojeva ima.

Ne bih volela da je moj decko nizi od mene, pa cak ni moje visine.
Cini mi se... moja visina puta 1.06, tako nekako neki naucnici rekose da je idealno :lol:  :a

Eeee,nisam mogla i to da biram. Iste smo visine,sto znaci da ne smem da nosim stikle!
Al,znas kako se kaze-"otrov se cuva u malim bocicama".
Cak je i mrsaviji od mene!  :K :K :K :K :K
Al sve to mo's u vodu da bacis,kad smo zajedno 6 god.
I to nema nikakve veze sa dominantnoscu. Sprdamo se na tu temu-zovem ga Sabonis!


Al da ne bude da sam zastranila,visina je lepsa od nizine! :loptica


Al-Jasmina

Aqua,
ja uvek na visinu gledam, cak mi se cini da sam negde na pocetku,
pri ukljucivanju u ovu temu upravo to pomenula jer je meni to bitno...  :cvet
da je visok, jelte...
Ne bas da je bandera ali ono..znam donju granicu   :wink:

i da se zna
imam savrseno psiholosko opravdanje  :happy:

Ksenija

pa nekako se pri svim opisima namece lep ,visok,zgodan itd..ukusi su razliciti ,a i sve je to individualno i relativno..
relativno je sta znaci visok..za neku devojku od 160 cm  i neku od 180 cm pojam visok definitvno nije isti...
a o lepoti i da ne pricamo ...zato se i kaze da o ukusima ne treba raspravljati...da je drugacije bilo bi cupavo..

a sad malo van off-a..

mene licno privlaci neka suptilnost,prodoran pogled,odmerenost i kultura..
neki fizicki izgled nije odredjen  centimetrima visine i drugim parametima.bitno mi je da je taj neko prijatan i privlacan meni..nije mi bitno misljenje drugih...jedino sto mogu da izdvojim je da mi se uglavnom svidjaju muskarci tamnije kose..mada ne kazem da je pravilo..

a odbija me bezobrazluk i glupost na jednom mestu,nekultura i preterivanje u bilo kom pogledu...

stef

Ajde koje su vam donje granice...? Mislim na visinu... :K
Meni za devojke donje oko 165 a gornja 179 (mada sam imao i visu ali je bilo smesno posle nekog vremena).
Mada pupak na pupak uvek naide... :/, shala

SPRING

Meni visina definitivno nije bitna... Od mene su svi visi... :roll:

Visina muskarca nije presudan faktor za uspeh veze, moja drugarica je godinama u vezi sa deckom koji je iste visine kao i ona, ili cak mozda i malo nizi... I super im je  :cvet