©ta vas privlaèi, a ¹ta odbija kod suprotnog pola?

Started by willie the scot, 24-06-2006, 17:52:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Darker


Modesty Blaise

Za dobrim mirisom nachisto odlepim...mmm...a odbija me kad je neko neobrijan  :ohwell:

AquArius

Meni su uglavnom
pogled
i
osmejak
odradili svoje

Posle toga sam... 
:happy:  :hmm   :happy:

:lol:

zoe

Quote from: Darker on 28-01-2007, 08:56:05
Osmeh... Miris... UKUS!!!

Драган Николић кад изађе из тоалета... :K
(Знам да се понављам, али стварно не издржах да не прокоментаришем :run)


А ко помену боју гласа? Ајоооој, што неки људи добро звуче преко телефона, мммммм...

cvjetic

da,da,da....kako je dobro kad neko zvuci sexy preko telefona...a jos ako izgleda sexy i uzivo... mmmmmmmm.... :ljubav: :ljubav: :ljubav:

marijabgd88

eh... divno... ja lepo kazem... glas cuda cini, a najgore kad neko ima extra glas a kad ga upoznas... ajoooj....
ja zato i obozavam son konerija, ima onaj dubok glas sa skotskim naglaskom... a kolin farel ima irski... ah....

Darker

Privlaèi me kad mi neko PRIJA... Onda osetim izvesnu NAKLONOST... I to je to:-)

Roben

©ta one vide na njima ?

Nisu samo mu¹karci ti koji posmatraju, merkaju, "skidaju" pogledom... I ¾ene to rade, mada suptilnije i diskretnije.

Odelo ne èini èoveka, lepota nije najbitnija, bicepsi su u drugom planu... Pa niije ba¹ tako.

Put do neèijeg "dobrog srca i mudre glave" vodi preko estetske privlaènosti, tvrdio je Frojd, a dokazala je praksa. Da biste sa nekim stupili u kontakt mora neèim da vas privuèe - oèima, telom, naèinom na koji hoda...

®ene primeèuju sve i sva¹ta - od zuba i tena, preko no¾nih prstiju i jabuèice na vratu.

Ne uzdi¹u samo mu¹karci za lepim oèima veæ i ¾ene mogu patiti od nesanice zbog dva crna oka na mu¹karcu kojeg su nedavno upoznale. Lepa, negovana kosa je èesto presudna za zaljubljivanje, a nemalo ¾ena je "palo" na pune, senzualne mu¹ke usne.

©iroka ledja su svakako bitna, ne samo ¹to mu "dobro stoje" veæ i zato ¹to podsvesno asociraju na za¹titu i sigurnost koju takav mu¹karac mo¾e da pru¾i.

Isto va¾i i za razvijene ruke, "jake" noge, a o zadnjici i trbu¹njacima da ne govorimo.

Medjutim, sve to mo¾e pasti u vodu zbog neke sitnice o kojoj malo mu¹karaca razmi¹lja. Tako se iz ¾enskih usta mogu èuti sledeæe reèenice: "Kakve su mu to cipele", "©ta æe mu onaj prsten", "Izgu¾vane su mu pantalone i prljave patike"...

Verovali ili ne, ¾ene sve vide, a da se ne okreæu i ne dobacuju na ulici.

(Dragana Todoroviæ)

tarantulica

Quote from: Roben on 27-04-2007, 11:11:38

Verovali ili ne, ¾ene sve vide, a da se ne okreæu i ne dobacuju na ulici.


Umetnost... :smekerica:

malena

Jao u pravu si zene sve vide... Vidis ekstra tipa super izgleda,a kad pogledas njegove ruke,ja to uvek pogledam kad ono neuredni i ruzni i dugi nokti... Fuj to je tako odvratno,ali ne razumem za to tako malo vremena treba da se sredi,zar nije tako?

Darker

Hmmmmmmmmm, ¹ta ¾ene vide na nama? Pa, pretpostavljam, NAS!!! Pa ako im se ne svidi ta slika, ne svidimo im se ni mi, hahahahahhahahahaha

Kamicak

Sto zensko ima oko za detalj,pa to niko nema:) Sitnica odbija a jos manja privlaci i sve u krug :)

katarina

E ovo za izguzvane pantalone i prljave patike je istina! Ako ne ume sebe da sredi, ne ume nista! Al`, opet ako se pirlita u kupatilu duze od 15 minuta pred izlazak...ma i to je mnogo...joj to je tek strasno!

besno pile

ja stvarno ne primecujem, da li je neko izguzvan ili ne.mozda jer i ja cesto takva setam :hmm
ali,cipele,patike obavezno primetim.(i to ne samo na muskarcima)

Kamicak