Meridijan SuperLiga 2006/2007

Started by hulio_salinas, 19-09-2006, 11:27:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Veciti posle krize ulaze u derbi...
:box :box
Sta mislite? Kakve su sanse rivalima? Da li ce biti zainteresovanih navijaca za tekmu? Da li ce biti ispunjena trecina stadiona?  :/

Da li ce klubovi moliti navijace da dodju da im pruze podrsku? :Bog

avgogh

zvezda ce pobediti... mmm 2 - 0... ipak je ona u manjoj krizi od partizana  :wink:

hulio_salinas

Nadam se Zvezdinoj pobedi... ne mora bas 2-0, ali nije na odmet...
POMOZI BOZE!

nasty girl

navijam za partizan i volela bih da pobede...ali mislim da ce biti nereseno...

qwertz

Partizan pobedjuje!!! Vec je dogovoreno!!!

alex

500 din sever sramota besplatan ulaz cele sezone a onda dranje na derbiju pa milan je bio 800.Naravno pobedjuje zvezda

Alnus Glutinosa

Ne bi me cudilo da i jedni i drugi izlome svih 22 para nogu...Ali za Partizan navijam... :~

@qwertz
osh, na utakmicu??

qwertz

Nisam bas razmisljao o tome!! Ali mogli bismo? :shock

Darker

ja da se pitam, ne bih do¹ao da bodrim ni jedne ni druge. Ono je sramota kako igraju >:D >:D >:D .grins. .grins. .grins.

Zemunac

posto se vecina zadnjih derbija na jna zavrsilo 0-0  verovatno ce i tako sad biti!  i ocajnoj su formi i zvezda i partizan

hulio_salinas

Da l' neko zna koje su cene karata za tekmu?

salexandar16

Plaæaju pobedu Zeka i Bjeka. Dobija Partizan 100%

Dirk

vreme je da neki zna se koji su necu sad da ih imenujem prepoznace se sami konacno puknu jer dosta ih je pratila sreca , sudije i slucajni golovi nekih pojedinaca
Pa onaj perovic samo je u zivotu dao 2 gola i to oba Partizanu , pa onaj zigic u kupu na kvarnjaka, pa Ilievu kad su ponistili cist gol kao bio je u "nedozvoljenoj poziciji"...
a i posteno bi bilo posle toliko vremena

hulio_salinas

ma daj Dirk o èemu ti prièa¹... ®igiæ vas je samleo... Peroviæ je oba gola dao ¹mekerski... mo¾da ga je drugi malo "usr*o", ali i vi ste imali hiljade i hiljade sluèajnih golova... Za ofsajd Ilijeva moram da priznam gre¹ku sudije... Bio sam na toj tekmi i videlo se da nije bilo ofsajda, ali postoji problem: sudija koji je digao zastavicu (za ofsajd) je kasnio metar i po za poslednjim Zvezdinim igraèem, pa je iz njegovog ugla to bio ofsajd...

a bolje da ne prièam o blagonaklonosti sudija prema Partizanu...

salexandar16

Faul na 17 m se od utakmice Zvezda -Smederevo sudi kao penal! ©ta vi¹e reæi?!