Meridijan SuperLiga 2006/2007

Started by hulio_salinas, 19-09-2006, 11:27:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 15 Guests are viewing this topic.

nasty girl

dosta bre.... :police: :police: :police: :police:

Nemojte da mi dirate Dirka... :F :F :F :F :F :F :F

Vampire 666

Quote from: Dirk on 26-02-2007, 11:29:15
Mikele kako mozes da mi kazes da nemam mozga
Pa ja tebe necu da uvredim e u tome je razlika izmedju mene i vas

ti si svojom pojavom uvreda za sve studente farmaceutskog fakulteta u beogradu...

mikele

Quote from: Dirk on 26-02-2007, 11:29:15
Mikele kako mozes da mi kazes da nemam mozga
Pa ja tebe necu da uvredim e u tome je razlika izmedju mene i vas
Ок,Дирк извини што сам те увредио.Кајем се,искрено. :stid: :stid: :stid:
Али твоји постови говоре о теби јер оно што си написао о Смиљанићу,манекенкама,колима и тако даље,то не може свако да напише.Али нека људи који читају ове странице сами пресуде о томе.
Још једном опрости. :cvet :cvet :cvet

Phenomenon

#138
Ljudi, vi se svadjate oko jedne izjave....
Svadje na forumu = special olympics

Nema razloga za svadju, smirite se malo...

mikele

Ма Phenomenon само опуштено,није ово никаква свађа,ово је само једна од жучних расправа којих има доста на форуму. :wink: :wink:
Па зато и,ваљда,служи форум не? :hm :hm :hm
Поздрав :wave: :wave: :wave:

Dirk

Mikele Sve ti oprastam al iskreno
      Ja bas volim kad me dirate
Veliki pozdrav za Nasty girl
p.s. Vampiru mislio sam na vas sto ste pokusali da se nadmudrujete samnom a ne na sve studente farmaceutskog fakulteta al zbog lokni i tebi sve oprastam
Pozdrav za sve

Roben

волиш кад те дирају
а у предходном посту волиш кад ти га дирају
који си ти лик не могу да тражим онај смајли који се ваља од смеха :trfr:

nasty girl


hulio_salinas

Boze, svasta! Citam vase postove i ne mogu da verujem.

Prvo se najstrasnije raspravljate, a onda se svi volite! Ahahahahaha.   :K

Ni malo se ne slazem sa Phenomenonom i sa Dirkom, naravno.

Phenomenon, igram fudbal ceo zivot i veruj mi da su me kao klinca ucili fudbalskom ponasanju. Pre svega moras da postujes protivnike! Ako postujes sebe, moras i njih. Ti si sportista (pricam Smiljanicu, a ne tebi licno) i ne smes da se ponasas kao ulicar. Ponasanje Smiljanica je za svaku osudu. On se krece u krugovima u kojima se ne prasta njegovo ponasanje! Dok sam igrao fudbal, posle utakmica nikad nije bilo prozivki na racun protivnickih igraca. Sve sto se desava, desava se na terenu. Na terenu se gine, ore i ostavlja srce! A kada se utakmica zavrsi, dolazi do izrazaja fudbalski fair-play i domace vaspitanje.
Idiot (da ne kazem gospodin) Smiljanic je bruka za nas fudbal. Zbog takvih ljudi stojimo gde je jesmo i ne izlazimo iz gova*a.
Takav je i onaj retardirani Pantelic. Takve ljude treba proterati iz fudbala. Veruj mi, svadjao sam se sa celom tribinom dok je Pantelic igrao u Zvezdi. On postigne gol, svi ga hvale i velicaju a ja ga psujem iz sve snage. Nekoliko puta sam mogao da dobijem batine. Zamisli kad sam mu je*o sve po spisku kad je dao gol PSVu. Jednostavno nesto mora da se zna. Koliko god on dobro igrao na terenu, ne mogu ga ceniti jer nema Fudbalski moral i nacin izrazavanja. Pravi fudbaleri su dzentlmeni i zaljubljenici u sport. A ovi to sigurno nisu.

Dirk, no comment za tvoje izjave. Provaljujem da zelis samo da provociras, ali ne shvatam zasto. Dok sam citao ovu temu, u jednom trenutku sam pomislio da sam promasio forum. Ucinilo mi se da sam na nekom forumu za osnovce, koji se prepucavaju kao Heroesi i Erotica na Konjarniku. Jadno.

ALO, mi smo studenti!!!  :>

mikele

Хулио све си добро рекао,осим једног.
Није ово било никакво препуцавање,бар са моје стране не.Ја сам само покушавао да убедим људе(који неће да буду реални)да је Смиљанић поступио као најгори клошар,уличар.Али они се не дају убедити јер и не желе да буду убеђени.
Али прави господин Мирослав Ђукић им је све рекао(има изјава пар постова изнад) и што се мене тиче,ова расправа је завршена. :closed:
А за Марка Пантелића си у праву,он је једна класична паљевина као и овај мали Смиљанић.Мада овај Смиљанић неће тако далеко да догура.

Roben

само још нешто што сам видео на снимку меча
онај Сниљанић је доказао да му је место на јужној трибини а не на терену
извадио заставицу и бацио навијачима
узео бакљу од навијача то у свом животу нисам видео  :wall: :wall: :wall:

nasty girl


Roben

Peroviæ: Dajte mi ¹ansu u veznom redu
(http://nono9.us)
Marko Peroviæ, koji od poèetka proleænog dela sezone nije ni na klupi Crvene zvezde, smatra da ima kvalitet da zauzme mesto u srednjem redu ¹ampiona.

S obzirom na deficit igraèa koji mogu da odigraju na levoj strani terena i suspenziju Aleksandra Tri¹oviæa, Peroviæ bi u subotu protiv Banata mogao da se posle du¾eg vremena pojavi u sastavu - na poziciji koja mu nije draga.

"Za potrebe tima bih odigrao na svakoj poziciji, nije problem da stanem i na gol. Ali mislim da su svi videli da ne mogu u kontinuitetu da igram beka. Samo ¾elim da mi se pru¾i ¹ansa u veznom redu, na poziciji na kojoj sam se afirmisao u Zvezdi. Ljudi me otuda i znaju", ka¾e Peroviæ u razgovoru za "Sport".

On tvrdi da je fizièki potpuno spreman i da ima korektan odnos sa trenerom Du¹anom Bajeviæem, iako je na pripremama na Kipru odbio da igra levog beka.

"Zdrav sam i prav i ¾eljno i¹èekujem momenat povratka na teren. Po¹tujem saigraèe, ali smatram da i za mene ima mesta u ekipi. Bilo je i jaèe konkurencije, pa sam igrao. Sa ¹efom nemam nikakvih problema i ne verujem da mi je uzeo ne¹to za zlo".

Utisak koji je stekao gledajuæi sa tribina meèeve protiv Be¾anije i Partizana nije toliko lo¹.

"Slabo smo startovali u 2007, ali usudio bih se da ka¾em da nema govora o nekakvoj krizi. Na treninzima je veæ oèigledan pomak u odnosu na subotu", istièe Peroviæ.

(MONDO)

Phenomenon

OFF

@ Bred: Sad tek videh razlog zbog cega si mi editovao post. Nije mi bila namera nikoga da ismevam, samo sam hteo da smirim situaciju.

mikele

MSL: Partizan kroz u¹i, neredi u Zrenjaninu
(http://www.putfile.com/pic.php?img=4897851)

Fudbaleri Crvene zvezde zabele¾ili su prvu pobedu u proleænom delu prvenstva, savladav¹i u Zrenjaninu Banat sa 4:1 u 19. kolu Meridijan Superlige, ali je utakmicu u Zrenjaninu obele¾io sukob Delija i ®andarmerije, u kojima je najmanje jedna osoba te¾e povredjena.

Posle pobede u "veèitom derbiju", Partizan se na svom terenu muèio protiv Smedereva i na kraju pobedio 2:1, golom Marka Lomiæa u poslednjim trenucima meèa.

Utakmicu Banata i Crvene zvezde obele¾ili su ¾estoki sukobi navijaèa crveno-belih i policije na i izvan stadiona, zbog èega je prekid trajao 10-ak minuta. U neredima je te¾e povredjen jedan policajac, a lak¹te desetak navijaèa Crvene zvezde.

Sukobi su izbili nakon ¹to je grupa od oko 200 Delija koja je ostala izvan "Karadjordjevog parka", poku¹ala da udje na stadion. U tom trenutku policija se sukobila i sa Delijama koje su bile tribinama, kao i sa onima koji su ostali izvan stadiona.

U op¹toj tuèi zbog koje je utakmica prekinuta na desetak minuta, "sevali" su pendreci, a sa druge strane Delije su kao oru¾je koristile baklje, a stradala je i ograda oko terena. Istovremeno, fudbaleri Crvene zvezde poku¹ali su da smire svoje navijaèe, ali im to nije po¹lo za rukom.

Kada su u pitanju dogadjanja na terenu, aktuelni ¹ampion bodove je praktièno obezbedio veæ u prvom poluvremenu. Crveno-beli su u vodjstvo do¹li u 11. minutu preko Segunda Kastilja, koji je nakon centar¹uta Du¹ana Andjelkoviæa, glavom zatresao mre¾u.

Dvadeset minuta kasnije prednost gostiju duplirao je Du¹an Djokiæ, kada je posle ¹uta Igora Burzanoviæa, natrèao na odbijenu loptu i sa nekoliko postigao gol. Treæi pogodak za Crvenu zvezdu bio je delo Nenada Milija¹a u 63. minutu, kada je Zvezdin vezista sjajno realizovao slobodan udarac sa 16 metara.

Svojim drugim golom na meè u 66. minutu Segundo Kastiljo je povisio na 4:0, a konaèan rezultat postavio je Petkoviæ u 78. minutu.


Lomiæ probu¹io smederevski oklop

Za razliku od subotnjeg meèa kada su deklasirali veèitog rivala, fudbaleri Partizana su u subotu te¹kom mukom uspeli na svom terenu da savladaju Smederevo (2:1) pred vi¹e od 8.000 svojih navijaèa.

Smederevo je èak i imalo prednost na Topèiderskom brdu kada je u 71. minutu Vladimir Mudriniæ sjajnim udarcem sa vi¹e od 20 metara savladao Nemanju Jov¹iæa. Ipak, Partizan je samo nekoliko minuta kasnije izjednaèio preko Obiore Odite.

Potom je usledila potpuna opstrukcija igre fudbalera Smedereva, prenemaganje, odugovlaèenje, zbog èega je meè produ¾en za pet-¹est minuta. Upravo u poslednjim trenucima meèa Marko Lomiæ posti¾e gol iz slobodnog udarca sa 25 metara.

Golman Bajkoviæ, koji je na pozajmici iz Crvene zvezde, lo¹e je procenio ¹ut lopte, na op¹te odu¹evljenje navijaèa Partizana.

Partizan je bio bolji rival tokom svih 90 minuta, a o odnosu snaga na terenu govori i podatak da su crno-beli izveli èak 19 kornera.

Razlika izmedju "veèitih rivala" i nakon ovog kola ostala je ista - Crvena zvezda ima 45 bodova, a Partizan 36.

Kulski Hajduk deklasirao je Borac u Èaèku, pobediv¹i èak 3:0, Be¾anija je lako savladala Zemun 2:0, dok su u vojvodjanskom derbiju Vojvodina i Mladost iz Apatina igrali nere¹eno.

Rezultati 19. kola:

Borac Èaèak - Hajduk Kula 0:3 (0:0)
Radivojeviæ 65', Komazec 67', Davidov 75'

Partizan - Smederevo 2:1 (0:0)
Odita 78', Lomiæ 90' - Mudriniæ 72'

Be¾anija - Zemun 2:0 (1:0)
Vukajloviæ 9', Osmanoviæ 52'

Banat - Crvena Zvezda 1:4 (0:2)
Mikiæ 78' - Kastiljo 12', 65', Djokiæ 35', Milija¹ 64'

Vojvodina - Mladost Apatin 1:1 (0:1)
Sikimiæ 75' - Dragiæ 33'

Nedelja, 4. mart:
OFK Beograd - Vo¾dovac

Tabela:

1. Crvena Zvezda 19 14 3 2 34:13 (+21) 45 bodova
2. Partizan 19 11 3 5 29:18 (+11) 36
3. Mladost Apatin 19 8 7 4 18:11 (+7) 33
4. OFK Beograd 18 7 7 4 21:11 (+10) 28
5. Be¾anija 19 6 10 3 22:16 (+6) 28
6. Vojvodina 19 8 4 7 15:15 (-) 28
7. Hajduk Kula 19 9 1 9 17:19 (-2) 28
8. Banat 19 6 5 8 16:24 (-8) 23
9. Smederevo 19 5 7 7 15:18 (-3) 22
10. Borac Èaèak 19 5 5 9 10:16 (-6) 20
11. Vo¾dovac 18 4 5 9 14:23 (-9) 17
12. Zemun 19 0 3 16 5:32 (-27) 3

(MONDO)