Meridijan SuperLiga 2006/2007

Started by hulio_salinas, 19-09-2006, 11:27:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

haha... hvata¹ se samo za jedan detalj!!! ©ta dalje reæi?

ni¹ta drugo nisam ni oèekivao...

ali za¹to se prepucavati???

P.S. Pro¹li derbi: od nekoliko desetina faulova na Partizanovim igraèima, samo su dva postojala... Ovo ostalo se sluèajno dunulo kroz pi¹taljku...
P.P.S. Pro¹le sezone... Pobeda Partizana na Karaburmi pritv OFKe: no comment...
P.P.P.S. derbi na JNA pre nekoliko godina... 2:1 za Groblje... Gol Ke¾mana u 93. je bio regularan, ali ¹mekerska fora prilikom izvoðenja nepostojeæeg slobodnjaka...
itd...

Bio sam na tim utakmicama, pa sam slu¹ao ol*¹ kako priznaje da su imali sudiju, ali mi vi¹e sreæe...

Dirk

e ja  kad cujem takve gluposti i vredjanja smuci mi se sve
Pa ti nisi cak ni realan da priznas za Ilieva
Ja nikad ne bih mogao dase druzim sa takvima kao sto si ti

hulio_salinas

Quote from: Dirk on 22-09-2006, 11:23:13

Pa ti nisi cak ni realan da priznas za Ilieva


©ta to treba da znaèi?

Quote from: Dirk on 22-09-2006, 11:23:13

Ja nikad ne bih mogao dase druzim sa takvima kao sto si ti


No comment...

Kakve li nezrele predrasude...

salexandar16

Hulio,stvarno si nerealan....Prièa¹ kao da samo ti ide¹ na utakmice......
Utakmica traje 90 min + izgubljeno vreme koje nekada mo¾e da bude  i 10 minuta,iako 4. sudija poka¾e 3.Ali bitno je da Zvezda da gol....

nasty girl

#19
alo ljudi ja bih vas stvarno zamolila da malo spustite tenziju.... :wink: :wink: :wink: :wink:

"Grobari" na "veèitom derbiju"!

FK Partizan u predstojeæi "veèiti derbi" ulazi pojaèan podr¹kom navijaèa sa ju¾ne tribine - "Grobara" (tri najveæe grupe - "Grobari Beograd", "Grobari 1970" i "Ju¾ni Front"), koji su odluèili da privremeno "zamrznu" bojkot i bodre fudbalere protiv Crvene zvezde.
Predstavnici "Grobara" saop¹tili su svoju odluku novinarima u MPC i rekli da su "odluèili da pomognu klubu u jednoj od najte¾ih situacija u njegovoj istoriji". Uz predstavnike navijaèa prisustvovali su i igraèi "crno-belih" Albert Nað, Nemanja Rniæ, Ivica Kralj, Milan Smiljaniæ, Neboj¹a Marinkoviæ i Ivan Tomiæ.
Aleksandar Vasiæ (Grobari Jug): „Ovo je jedan od prelomnih trenutaka za na¹ klub i ¾elimo da mu pomognemo sada kada je najte¾e i odbranimo èast „grobarstva“. Zahtevamo da uprava kluba uputi javni poziv Radomiru Antiæu da zauzme mesto generalnog menad¾era kluba, jer je on èovek koji to svojim autoritetom i znanjem zaslu¾uje. Jasno ¾elimo da navijaèima, upravi, igraèima i svim ljubiteljima fudbala poruèimo - ako smo mi odluèili da pomognemo klubu, sada kada mu je najte¾e, isto to oèekujemo i od uprave koja ne zna da vodi Partizan stazom slave i uspeha, moraju da se odreknu liène sujete, priznaju gre¹ku, podnesu ostavke i predaju mesto boljima koji æe Partizan voditi srcem. Pitamo se za¹to u na¹em klubu nema mesta za jednog Antiæa, Jokanoviæa, Golca, Vukotiæa, Batu Mirkoviæa, Predraga Mijatoviæa. Za¹to neke druge klubove da èine boljim,a ne na¹?“ rekao je izmeðu ostalog Vasiæ.
Albert Nað (kapiten Partizana): „Bez navijaèa klub ne mo¾e da postoji, to je ono ¹to prièamo godinama. Mi bez njih nismo ni¹ta, oni bez nas takoðe ne mogu. Pozivam ponovo sve navijaèe da se konsoliduju, da naðu zajednièko re¹enje, isto tako pozivam i ljude iz uprave da konaèno sednu, sve mo¾e da se re¹i za stolom, razgovorom. Svi treba da stavimo prst na èelo i ka¾emo „¾ivi smo ljudi i gre¹imo, ali te gre¹ke mogu da se isprave...“
Bojkot Uprave i fudbalera na domaæem terenu "Grobari" æe nastaviti odmah posle 127. "veèitog derbija" sa istim zahtevima - da kompletna uprava napusti klub, ali i da novi menad¾er kluba bude Radomir Antiæ. Na gostovanjima navijaèi æe nastaviti da prate utakmice Partizana, ali æe transparenti i dalje biti naopaèke okrenuti.

hulio_salinas

Hey, Dirk, salexandar16 i svi ostali... U pravu ste... Potpuno ste u pravu... Pogre¹io sam...

FKCZ je najveæe lopovsko udru¾enje u Srbiji... Sve smo vam pokrali... Sudija je na¹ èovek, tj. sudija je pro¹ao na¹u sudijsku ¹kolu. Kupili smo sve titule i onu evropsku...

Izvinite, ali toliko ste jaki da moramo da se slu¾imo nedozvoljenim sredstvima... Sad sam prièao sa Piksijem i èovek mi je rekao:
"Hulio, ¹to se raspravlja¹? Ma mi smo ti najveæi lopovi na svetu! Nemoj to nikom da ka¾e¹!"

Izvinite ¹to sam bio zaslepljen... Sada vam priznajem... Vi ste najbolji na svetu!

:Bog

Èestitam vam na sutra¹njoj pobedi, po¹to nismo uspeli da potkupimo sudiju...

Vidimo se sutra na utakmici, da popijemo pivce mira... uz va¹u pobedu...

:ziveli

Volim vas, grobari...

salexandar16


hulio_salinas


salexandar16

Sve shvata¹ ozbiljno....Nemoj,jo¹  si mlad,zezaj se malo...

hulio_salinas

Pa zezam se... malo... kad stignem...
:wink:

salexandar16

Kao da studira¹ DIF....Sport,sport i sport....
Ovo je farmacija,zezanje,muækanje,me¹anje.....

hulio_salinas

aaa ovo je farmacija...
pa ¹to odmah niste rekli... a ja mislio... aaa...

sad mi je jasnije... hvala ti... poslu¹aæu te... èemu svaða i rivalstvo?

thanx

salexandar16

Pa da, sve æe ti biti jasnije od 1. oktobra...
P.S.Èini mi se da si ti pokrenuo ovu temu,pa ako je to svadja-ti si poceo da se svadjas!

hulio_salinas

zapoèeo sam temu, ali ne isvaðu...

Nisam mogao da ostanem hladan na Dirkovu provokaciju...

Posle mog odgovora sve je poèelo...

Samo sam pitao za va¹e mi¹ljenje prestojeæeg derbija, a ne za osvrt na ranije "kraðe" i "name¹tanja".

OK?

salexandar16

Onda shvata¹ da nisi dobro odgovorio...
Ne optereæuj se fudbalom...