Meridijan SuperLiga 2006/2007

Started by hulio_salinas, 19-09-2006, 11:27:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

steta sto sam puko silne pare za ADSL opremu, pa nemam 500 kinti za derbi...vredi videti jos jednu pobedu Zvezde na partizanom...a i sad ce biti zanimljivije...grobari su prekinuli bojkot...

Dirk

vidi ssd ovog sa ADSL?
Izuzev ovog nadarenog za pripovedanje,mislim ovog sa snegom na ovog sto prica nebuloze pojavljuje se ADSLmen to pohvali se da nisi kupio i novu metlu ili saksiju
postao si ko ove zene sa farmacije samo idu i hvale se nemogu vise da ih slusam
ej bre umesto da puknu oni pobede Smederevo pa ja neznam a one sezone sa Borcem do 100 min se igralo dok nisu dalo gol

Pedja

To vise nije derbi kada se ne secam kada su nas poslednji put pobedili.I ako nas pobede u bliskoj buducnosti bice ono u fazonu , jesam ti rekao da smo bolji.

Vampire 666

nesto su tihi ovi grobari...ko da se igra na Marakani...

hulio_salinas

Vratih se sa derbija... Tuga!

Partizan je bio bolji i odluèniji, ali nemoæan... Zvezda je uzela ono za ¹ta je i do¹la... Navijanje je pripalo delijama, kao i uvek u dosada¹njoj istoriji! Grobari kao da su jeli burek dok su gledali tekmu.

Èestitam igraèima Partizana na fer i korektnoj igri. Stvarno su bili bolji.

A crveno-belima:
"Svuda grmi okolo, na¹a pesma ponovo... Sve je pijano, sve je gotovo... Na¹a Zvezda prva ponovo..."

Veliki pozdrav pomoænom igraèu Partizana u ¾utom dresu, sa svoja dva drugara (koji dr¾e zastavice).

hulio_salinas

Kakvi su vam utisci sa dana¹njeg derbija... Molim vas bez ¾ara i svaaðe... Samo mirno i stalo¾eno...

©to se mene tièe:

Partizan je bio bolji tim. Imao vi¹e ¹ansi i blagu pomoæ sudije (70% : 30%). Nije imao sreæe. Stekao se utisak da Zvezda nije ni ¾elela vi¹e. Igrala je vi¹e ispred svog gola, bez ¾elje za nekim bespotrebnim dokazivanjem.

Navijaèi Crvene Zvezde: odlièni. Raduje me ¹to grobari ovog puta nisu bojkotovali derbi, jer se makar malo oseæao derbi i na tribinama. Oseæa se da su dugo pauzirali... Oseæa se da nisu ukomponovani.

Ne ¾elim nikoga da uvredim ovim, samo sam napisao ono ¹to sam video...

qwertz

Hulio, bio sam na derbiju, ali preko puta tebe!!  :V  Odlicna atmosfera na jugu i solidan broj gledaoca, oko 17000!! Partizan je bio mnogo bolji!!  Odlicno je bilo sudjenje!! Znas kad gledas utakmicu, a sudiju ne primetis!! To je ono pravo!! Ali rezultat je dobar!! Mislim posle necije pobede uvek je bilo incidenata posle utakmice!! Ovako nikom nista, svi zadovoljni!! A da gledali smo mnogo los fudbal!! :-(

Vampire 666

slusao sam radio prenos i opasno se smorio...a derbi koji mene smori je BAS dosadan....

hulio_salinas

qwertz, sve si dobro napisao, ali samo mora¹ priznati da je suðenje bilo odlièno za vas... Vi niste ni primetili sudiju, jer vam ni¹ta na¾ao nije uradio... Da li si primetio ljude sa istoka i zapada kako posle svakog faula nad vama, skaèu i psuju...

bio sam na istoku i mogu ti reæi da su i grobari oko mene priznali da je sudija ispod ¾utog imao i crno-beli dres... Ali nema veze... Derbi je pro¹ao... Mi smo zadovoljniji od vas i zbog toga nemamo pravo da se bunimo... Za nas je bolje nego za vas... Ovaj bod je veliki k'o kuæa...

salexandar16

Ko smo to  "mi",a ko "vi"?Jesi li ti igraè Partizana ili Zvezde? Tako sam prièao kad sam bio klinac....
Hulio,molim te,nemoj vi¹e da prièa¹ o sudijama,zar ne primeæuje¹ da preteruje¹? Glupo je prièati o sudijama i suðenju... Name¹taju se utkmice u Italiji, ¹ta misli¹ ¹ta je kod nas?! Poslednjih 15 godina sve je name¹teno!!!!Sve je stvar dogovora izmeðu Zvezde i Partizana!

hulio_salinas

#40
Ok... Salexandar16...

Ne mora¹ da me vreða¹! Hteo sam da sve mirno prièamo, ali ne mo¾e se sa svetom...

Darker

#41
Hulio, ni ti ne preteruj, niko te ne vreða??

Dread Lord

#42


U 12. kolu Meridian Super lige, 4. novembra se sastaju:

Banat - Borac
Partizan - Be¾anija
Vo¾dovac - Crvena zvezda
OFK Beograd - Zemun
Vojvodina - Hajduk
Mladost - Smederevo




Latinoviæ ka¾njavao

Disciplinski sudija Meridijan Superlige Srbije Nikola Latinoviæ kaznio je fudbalere zbog nesportskog pona¹anja na utakmici Vojvodine i Zemuna u 11. kolu nacionalnog prvenstva.

Bojan Æosiæ zbog iskljuèenja u 84. minutu duela neæe moæi da sledeæe tri utakmice nastupa za svoju ekipu, dok je golman Radovan Radakoviæ suspendovan sa jednog meèa, po¹to se po zavr¹etku duela verbalno sukobio sa sudijom Dejanom Filipoviæem.

Sudiji su o¹tro prigovorili i Èedomir Mijanoviæ, koji æe morati da plati novèanu kaznu od 20.000 dinara i Nemanja ©upiæ, koji æe "u kasu" Zajednice staviti 15.000 dinara.

Pokrenut je i disciplinski postupak protiv Milana Bogunoviæa, koji je æe do daljeg biti pod suspenzijom.

Vojvodina je utakmicu sa Zemunom dobila sa 2:1.

Izvor: B92-Sport (http://www.b92.net/sport)

hulio_salinas

Zvezda puce kao nista... (2:0)

ne znamsta se desava... katastrofa Bozija...

i moje Smederevo puklo... (3:0)

Sta je ovo danas? odose mi zivci na letovanje!!!   .grins. .grins. .grins.

Dread Lord

Ne znam.Rezultati su uvrnuti.Ne mogu da verujem da je Zvezda izgubila.