Meridijan SuperLiga 2006/2007

Started by hulio_salinas, 19-09-2006, 11:27:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

mikele

Хулио па шта ће сви они у Звезди ако не знају да играју? :shock
Па шта ће сви они, што у младој,што у А селекцију, ако су незналице?
Борбени су.Јесу.Али ево и ја ћу да будем борбен,дај и ја да играм за Звезду.Бићу толико пожртвован,да ћу трчати док не рикнем.И ја имам и жеље и воље и бићу борбен,али јбга не знам да играм.Мислим знам,али нисам за Звезду.Али бићу борбен,обећавам.
Сви ми хоћемо да се боримо па ипак не играмо за Звезду.Није поента у борбености,већ и знању. :nonono:
Е сада можда нису они криви,већ је крив онај што их је довео.Али то је нека друга прича.
Ја само хоћу да кажем да у дербију Звезда одавно није изгледала јаднија и беднија него на ова последња три.
И узећемо титулу,можда и дуплу круну,али горак укус остаје у устима.Нисмо надиграли Партизана ниједном ове сезоне,а играли смо до сада 4 утакмице.Чак шта више сваки пут смо били у подрђеном положају,а од тога 2 пута са играчем више.  :wall:
Ђуровском не замерам ништа,чак бих волео да он остане јер је човек проверени звездаш,а то нам сада треба.Али видело се да је играо само на резултат што је лако могло да му се обије о главу.Само га је срећа спасила у купу.

hulio_salinas

Mikele, preterujes. Mnogo si preuvelicao. Ne prihvatam ono sto si napisao za (ne)znanje i borbenost. Znas na sta sam mislio, a to sigurno nije ono na sta si ti odgovorio. Necemo tako.

Slazem se da Zvezda nikad nije bila jadnija u derbiju, ali ja govorim o malo blizoj proslosti. Od pocetka prolecnog dela prvenstva, Zvezda igra kao nikad u istoriji. Radujem se sto nisu muve bez glave, radujem se sto su svesni svoje nesvesti. Radujem se sto znaju da nisu nepobedivi i nedodirljivi.

Ako govorimo o tome kako je Zvezda NEKAD igrala, a kako sada igra - ovaj smile sve govori -  :wall:  I znam da se u tome slazemo. Ali, ponavljam, pricam u malo blizoj proslosti. Ok?

mikele

Ма знам да сам га претерао,али хоћу да ти кажем да није довољно бити само борбен.Мислим,ваљда се подразумева да се у вечитом дербију оставља срце на терен!!!Мене је заболело то што су Гробари кидали и на 4-2 за њих са жељом да нас понизе и напуне на нашем терену,а ми са играчем више(2 пута) се задовољавамо са 1-0.Треба увек да се кида.Па нису они ваљда толико бољи од нас да и са играчем мање могу да нас мељу???
А једино добро у свему овоме је то што су схватили да нису богом дана да стално побеђују и што морају добро да се помуче за сваку победу.Ту се слажем са тобом.

Roben

Mladost i Partizan igraju u petak

Utakmica 27. kola Meridijan Superlige izmedju apatinske Mladosti i Partizana biæe odigrana u petak, a ne kao ¹to je trebalo u subotu, saop¹teno je iz Fudbalskog saveza Srbije.

Na ovakav potez èelnici nacionalne federacije odluèili su se iz bezbednosnih razloga, jer u subotu æe u "kom¹ijskoj" Kuli, ekipi Hajduka gostovati Crvena zvezda.

Utakmica izmedju Mladost i Partizana igraæe se od 17 èasova, najverovatnije uz direktan televizijski prenos na RTS-u.

(MONDO)

hulio_salinas

Da li sam ja rekao da je dovoljno da samo budu borbeni? Celu tu pricu o borbenosti sam pokrenuo zbog svoje (licne) istorije/proslosti. Treneri su nam stalno pricali:
"Ako ti ne ide, ako ti nije dan, ako se ne mozes sastaviti sa loptom - bori se. Za to ti ne treba dobar dan. Treba ti samo zelja da pokazes sebi i ekipi da zelis da pomognes. Najlakse je boriti se. Uvek mozes da opravdas slabu igru s loptom, ali nikako ne mozes da opravdas to sto se nisi borio."
Zato sam ja poceo celu tu pricu. Nije mi zao ni kada ekipa izgubi, ako se prethodno borila. I onaj poraz od 2:4 bih lakse prezalio da su se umisljene zvezdice borile. Da su bilo sta uradili sto ce spreciti katastrofu. A oni nista... E zato ih sada branim, jer su se borili.

Grobari su i pri rezultatu 2:4 kidali, jer su bili puni snage, elana, zelje za pobedom. Pruzila im se prilika da NAPOKON pobede najljuceg rivala. A Zvezdasi se ne zadovoljavaju sa 1:0, nego oni ne mogu vise. Ne znam kako da vam priblizim sta znaci nemati snagu na utakmici. To je najveca kocnica. Mozes da zelis koliko god hoces da igras, ali ako nemas snage u nogama i plucima - dzabe ti sve. Zato ih moras razumeti. Znas ono kad glava hoce, a dusa (pluca) nece. Jednostavno ne mozes. Kada nemas snage, nemas ni koncentracije. A onda padas u ponor.

Nisu Grobari toliko dobri, nego su Zvezdasi toliko losi, da mogu biti samleveni i sa igracem vise. Kad kazem losi, ne mislim da ne znaju nista o fudbalu, nego trenutno im lose ide iz vise razloga: trener(i), snaga, psiholoski momenat, slabo prvenstvo... bla bla.

Phenomenon

@ hulio: Nismo 2 pasa sastavili a da nismo vratili loptu u zadnju liniju ili dzignuli napred. Zrela igra nije braniti se sa igracem vise na svom terenu pa da igras i protiv Celzija, a ne protiv ekipe sastavljene od klinaca.

hulio_salinas

Phenomenon, niste na OVOM derbiju sastavili 2 pasa zbog drugacije koncepcije igre (Zvezdine). Kad je Zvezda stala u II poluvemenu i te kako ste povezali 3, cak i 4 pasa.  :>

Da li je zrelo napadati ekipu koja ima opasne i BRZE napadace, a da znas da nemas snage i da si spor do zla Boga?! Kakve veze ima gde se igra? Igra ne treba da se razlikuje u gostima i kod kuce. Razlikuje se samo boja dresova i broj navijaca. Drugacija igra u gostima i kod kuce je plod nekih totalnih gluposti. Podrzavam u kup sistemu, ali igrati ligu kod kuce i na strani na razlicit nacin je totalno besmisleno. To je "napravljeno" zbog pranja para. To su vec neke druge teme, pa da ne zalazim.. Trebalo bi ovo zavrsiti...

Phenomenon

Quote from: hulio_salinas on 24-04-2007, 15:42:03

Da li je zrelo napadati ekipu koja ima opasne i BRZE napadace, a da znas da nemas snage i da si spor do zla Boga?! Kakve veze ima gde se igra? Igra ne treba da se razlikuje u gostima i kod kuce. Razlikuje se samo boja dresova i broj navijaca. Drugacija igra u gostima i kod kuce je plod nekih totalnih gluposti. Podrzavam u kup sistemu, ali igrati ligu kod kuce i na strani na razlicit nacin je totalno besmisleno. To je "napravljeno" zbog pranja para. To su vec neke druge teme, pa da ne zalazim.. Trebalo bi ovo zavrsiti...

Ovo sa opasnim i brzim napadacima me je iskreno nasmejalo. Hulio, ne kaze se bezveze da je publika 12. igrac...

hulio_salinas

Phenomenon, nemoj me zezati...  :>

Za nase odbrambene je svaki (k'o Lazetic) BRZ i OPASAN. Seti se derbija 2:4.

:wave:

hulio_salinas

28. april 2007. | Izvor: B92 | MT
Pobeda Crvene zvezde u Kuli



Crvena zvezda je u petom kolu plej-ofa Meridijan Superlige pobedila Hajduk u Kuli sa 2:1 i time zadr¾ala prednost nad drugoplasiranim Partizanom od sedam bodova pet kola pre kraja prvenstva.

"Crveno-beli" su poveli u 12. minutu golom Milana Puroviæa, kome je to bio èetvrti pogodak na poslednje èetiri utakmice.

Domaæi su izjednaèili preko Aleksandra Davidova, ali je pobednièki gol za Zvezdu postigao Nenad Milija¹ u 56. minutu.

Zvezda je u dosada¹njem toku takmièenja osvojila 61 bod, sedam vi¹e od Partizana, koji je u Apatinu savladao Mladost sa 2:0.

Vojvodina je u Novom Sadu bila ubedljiva na utakmici sa Be¾anijom - 3:0 i od beogradske ekipe preuzela treæe mesto na tabeli sa 45 osvojenih bodova.

OFK Beograd je u plej-autu na Karaburmi savladao èaèanski Borac sa ubedljivih 4:1, iako su gosti prvi stigli do gola.

Banat je u Zrenjaninu savladao Smederevo sa minimalnih 1:0, dok je derbi zaèelja izmedju Zemuna i Vo¾dovca zavr¹en bez pobednika - 2:2.

Roben

на неколико последњих утакмица стрелци Пуровић и Милијаш а код Бајевића нису ни играли
играо онај ретардирани Ђокић

hulio_salinas

Istina. I ja to primetih.

Oduvek sam cenio Milijasa, ali nisu ga cenili treneri. Uvek je bio u drugom planu, a igra za "desetku".

Purovic je klasa za Djokica, koji ne zna 'di bije! Hvala Bogu, pa ga nema u ekipi.

mikele

Све то стоји.За Милијаша је требало увек да буде места,а ако се узме у обзир да су нам нападачи мрак,онда је и за Пуровића требало да буде места у првих 11.
Али у глобалу,игра је јако лоша,а о примљеном голу боље и да не причам.Плус што је Хајдук имао још пар 100% шанси,тако да је лако могло да буде нерешено.
Ма само нека се заврши ово првенство што пре. :wall:

Roben

гол Милијаша сам сад видео и стварно је леп :Bog :Bog :Bog :Bog
а примљени нећу да коментаришем стварно су слепци :wall: :wall: :wall:

Dirk