Meridijan SuperLiga 2006/2007

Started by hulio_salinas, 19-09-2006, 11:27:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

mikele

Quote from: Roben on 18-02-2007, 23:14:12
ово је стварно штета  :nonono:
Слажем се у потпуности.Младост је ове године била право освежење на прволигашкој сцени и стварно би ми било криво да иступе из лиге и да следеће године на њиховом месту дође нека ''Батајница''(још само они немају прволигаша,ужас) :wall: :wall: :wall:
Надам се да ће наћи неко решење,у супротном цела лига ће нам бити из БГ-а :wall: :wall: :wall:

hulio_salinas

Steta za Zvezdu.   :wall:

Jeste li culi onu teoriju zavere:
"Zvezda je namerno ( :shock ) propustila pobedu, jer je Partizan pobedio. Tako ce doci vise ljudi na Marakanu, jer sampionat postaje zanimljiv. ( :shock )"

Ahahahhahaha. Pao sam na du*e od smeha. Ahahahahaha. Kakva glupost...

Vampire 666

rakarima ni muvanja njihove drage uprave nece pomoci da ishta ovoje u fudbalu ove sezone, a kako je krenulo, njihovi navijachi ce uskoro promeniti klub za koji navijaju...

Dirk

1:1 a da ima pravde bilo bi 1:0 A i sta ima veze i onako je sve gotovo
"Rakari" pise u pravilima foruma bez vredjanja

mikele

Pomeren poèetak "veèitog derbija"

(http://nono9.us)
Derbi meè 18. kola Meridijan Superlige izmedju Crvene zvezde i Partizana, koji je na programu u subotu, 24. februara, neæe poèeti u 15.30 èasova, kako je prvobitno najavljeno, veæ pola sata kasnije, a do promene termina je do¹lo iz bezbednosnih razloga.

Domaæin veèitog derbija Crvena zvezda saop¹tila je da æe se ulaznice prodavati po ceni od 300 dinara za severnu i ju¾nu tribinu, 800 za istoènu i 1.000 dinara za zapadnu tribinu.

(MONDO, foto: MN Press)
Ево информације за све заинтересоване,а таквих вероватно има.
А метеролози кажу да ће и време бити сунчано,тако да... :V :V :V :V

Roben

тако да микеле и ја идемо да гледамо пуњење Краља биће петарда  :V :V :V

hulio_salinas

I ja idem, naravno. Ne volim pred derbi da ista pricam. Proslih 6 godina nista nisam pricao, pa smo se proslavili. Nadam se da sve biti kako treba da bude.

:Bog

mikele

Quote from: Roben on 20-02-2007, 00:39:35
тако да микеле и ја идемо да гледамо пуњење Краља биће петарда  :V :V :V
Ово нам не одговара јер ако будемо ишли,нећемо стићи на тренинг,а о остали вероватно неће доћи на тренинг због дербија. :hm :hm :hm
Што га нису померили за недељу :loptica :loptica :loptica

Roben

померићемо тренинг за 18:30h нема никог после нас
надам се да се слажеш  :hmm

Dirk

Bice 0:2 dosta netreba vise
Ko zna koliko bi bilo da u prvenstvu nije privilegovana petokraka 0:5 Sta mislite a Robi care?

Pedja

Quote from: Dirk on 20-02-2007, 18:19:27
Bice 0:2 dosta netreba vise
Ko zna koliko bi bilo da u prvenstvu nije privilegovana petokraka 0:5 Sta mislite a Robi care?
:shock

mikele

Van Gal i re¾iser Bob Rafelson sti¾u na derbi
(http://www.putfile.com/pic.php?img=4841731)

Beogradski navijaèi u subotu æe biti svedoci jo¹ jednog, 128. "veèitog derbija", koji je po mi¹ljenju mnogih, jedina dobra stvar preostala u srpskom fudbalu. Kao i svaki put do sada, svoj dolazak na meè Crvene zvezde i Partizana najavile su mnoge poznate liènosti.

Najvi¹e pa¾nje svakako bi trebalo da privuèe dolazak trenera holandskog AZ Alkmara i biv¹eg stratega Barselone Luisa van Gala, koji bi mo¾da mogao i da "snimi" neke srpske fudbalere kao eventualna pojaèanja za njegovu ekipu.

Da i umetnici vole fudbal, potvrdjuje i primer amerièkog re¾isera Boba Rafelsona, koji se proslavio filmom "Po¹tar uvek zvoni dva puta". On æe prvo u petak otvoriti 35. FEST, a potom æe u subotu gledati "veèiti derbi".

Od poznatih domaæih liènosti, dolazak su najavili glumac Dragan Nikoliæ, re¾iser Goran Markoviæ i Momèilo Bajagiæ Bajaga. Zanimljivo je da se do sada niko od politièara jo¹ uvek niko nije javio za karte, ali, poznajuæi na¹u "elitu", neki od njih sigurno æe iskoristiti priliku da se slikaju i budu vidjeni na stadionu.

Prema informacijama iz Crvene zvezde, do petka ujutru prodato je oko 10.000 karata, organizatori oèekuju tri puta vi¹e gledalaca, a crveno-beli su najavili da æe anga¾ovati i 600 redara.

Meè poèinje u 16 èasova, kapije stadiona u Ljutice Bogdana biæe otvorene dva sata ranije, dok æe saobraæaj oko stadiona biti zatvoren od 15 èasova.

(MONDO)

Roben

Quote from: Dirk on 20-02-2007, 18:19:27
Bice 0:2 dosta netreba vise
Ko zna koliko bi bilo da u prvenstvu nije privilegovana petokraka 0:5 Sta mislite a Robi care?
мислим да ће те да победите али вероватно 2222 године и то ако вас пустимо мало да се радујете :plez :plez :plez

hulio_salinas

Uh. Sad sam prosao pored Marakane. Stoje milion i po pandura i zavode neki red, ali ne znam kome. Prave guzvu za dzabe. Jedu burek i piju jogurt i nerviraju prolaznike. Tipicno za pajkane.

Onda, mnogo ima klinaca (14,15,16,17 godina), odnosno mladih huligana. I ispred severa i ispred juga. Stoje u "garnizonima" i mrko gledaju prolaznike. Ne sklanjaju se kad neko hoce da prodje, nego traze carku, ne bi li svi povadili nozeve i iznabadali nekog normalnog coveka. Smucilo mi se sto sam prosao.

Vise od svih fudbalskih predstava volim derbi. Nikad nisam ni jedan propustio za zivota. Oduvek sam jedva cekao, ma kakva situacija na tabeli bila. Idem i danas. Ali sam razocaran stanjem stvari. Bas ne prija ni oku ni dusi. Umesto da budu kod kuce, da pomazu roditeljima, da uzivaju u porodicnom rucku, oni gluvare ispred stadiona. Puse cigare, brisu nos rukavima i pljuju po trotoaru. Strasno.

Huligani... Koga ce oni da biju? Sta oni dokazuju? Protiv koga se biju?

Tuzno.

Nece jos dugo dugo derbi biti praznik na ovim prostorima. Pre onog derbija, koji je prekinut zbog tuce, svaki derbi je bio pravi! A sad? Ljudi ne zele da ostanu bez glave ili bez delova tela...

:wall:

Roben

хулио кад почну да кажњавају хулигане онда неће трбати толика жандармерија
него направиш срање 5 год. затвора и доживотна забрана
ја сам на једном дербију пре годину дана морао да се склањам и од мурије и од дивљака који ни не гледају утакмицу већ дођу само да се бију
КАЗНА је мајка за све