Meridijan SuperLiga 2006/2007

Started by hulio_salinas, 19-09-2006, 11:27:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

Pa jeste. Ali kada ce sve to zaziveti. O tome se prica svake je*ene godine. Pred svaki derbi i posle svakog derbija se prica o tome kako Englezi to rade. Stalno se najavljuje dovodjenje novog zakona, novih propisa, novih bla bla bla. I nista!

Sve manje i manje ljudi dolazi na stadion. Plasim se da ce biti kasno, kada se pravi ljudi urazume. Izgleda da nekome odgovara ovo divljastvo i zato se nista ne cini povodom toga. Pa sta jos treba da se desi? Da neko pogine? Pa i toga je bilo! Ne znam sta ce biti povod za to! Da mi je znati...

darusaz

ФК "Партизан" је после 11 година однео сва три бода са комшијске "Маракане".

Коначан резултат ФК "Црвена звезда" - ФК "Партизан" 2:4 (0:1)

Гости су повели средином првог полувремена, поготком млађаног Михајлова, коме је ово уједно и првенац у црно-белом дресу. Изједначење домаћину доноси Кастиљо у 53 минуту. Па ипак "Партизан" је до 87. минута показао коме иду три бода са ове утакмице, док је Бурзановић умањио пораз, постигавши други гол за "Црвену звезду" у надокнадном времену.

nasty girl

Crvena Zvezda - Partizan 2 :4

o partizane
ti nepobediv si
o partizane
ceo moj zivot si
o partizane
na svetu najbolji si...

:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

darusaz

Quote from: hulio_salinas on 24-02-2007, 12:29:45
Pa jeste. Ali kada ce sve to zaziveti. O tome se prica svake je*ene godine. Pred svaki derbi i posle svakog derbija se prica o tome kako Englezi to rade. Stalno se najavljuje dovodjenje novog zakona, novih propisa, novih bla bla bla. I nista!

Sve manje i manje ljudi dolazi na stadion. Plasim se da ce biti kasno, kada se pravi ljudi urazume. Izgleda da nekome odgovara ovo divljastvo i zato se nista ne cini povodom toga. Pa sta jos treba da se desi? Da neko pogine? Pa i toga je bilo! Ne znam sta ce biti povod za to! Da mi je znati...

Хулио, закон је УСВОЈЕН. Али има један мали детаљ - НЕ ПРИМЕЊУЈЕ се. Односно примењен је до сада само на голману "Партизана". Ево гледам данас, ломе столице, пале бакље. И једно и друго је забрањено на спортским догађајима. МУП пословнично, као и увек, саопштава да снима утакмицу и гледаоце. А вечерас ће рећи да су привели 2-3 навијача. Е па док не буду сви похапшени и осуђени, нема напретка.

pop

Zao mi je sto nije pala 5arda u Randjelovicem golu. Redovno "imamo igru, a nemamo rezultat", 'fala Bogu pa se to sredilo. Sad se videlo sta znaci trener koji zna psihu mladih igraca.
Cim ne videh Robena na stadionu ili pred derbi, odma' smo dobili Zvezdu. Kad god sam ga video, ili je bilo 0:0 ili smo pukli. Chovek - baxuz  :K

willie the scot

da me je briga sad bih se nervirao :>

nasty girl

Quote from: pop on 24-02-2007, 17:32:57
Zao mi je sto nije pala 5arda u Randjelovicem golu. Redovno "imamo igru, a nemamo rezultat", 'fala Bogu pa se to sredilo. Sad se videlo sta znaci trener koji zna psihu mladih igraca.
Cim ne videh Robena na stadionu ili pred derbi, odma' smo dobili Zvezdu. Kad god sam ga video, ili je bilo 0:0 ili smo pukli. Chovek - baxuz  :K


da i on je sam rekao da kada ga god sretnes partizan izgubi...

dobro je da ga nisi sreo.... :plez :plez :plez :plez

Alnus Glutinosa

Quote from: willie the scot on 24-02-2007, 17:40:37
da me je briga sad bih se nervirao :>

posto me je briga...sada se radujem!  :loptica

Phenomenon

Ooooo, silovanjeeeee, silovanje.......


vuksa

kako bi rekao misa tumbas-patrzanova maskota.
ka*anje ka*anje ka*anjeeeee

Roben

Quote from: nasty girl on 24-02-2007, 17:48:33
Quote from: pop on 24-02-2007, 17:32:57
Zao mi je sto nije pala 5arda u Randjelovicem golu. Redovno "imamo igru, a nemamo rezultat", 'fala Bogu pa se to sredilo. Sad se videlo sta znaci trener koji zna psihu mladih igraca.
Cim ne videh Robena na stadionu ili pred derbi, odma' smo dobili Zvezdu. Kad god sam ga video, ili je bilo 0:0 ili smo pukli. Chovek - baxuz  :K

попе Краљ је задужен за петарде  :Bog :Bog :Bog
Ђукићу свака част а и играчима Партизана који су трчали као да су допинговани
за разлику од ових наших слепаца које сам ја отишо да гледам :wall: :wall: :wall:
нећу даље да коментаришем да се не нервирам  :wall: :wall: :wall:

Dirk

#101
Sta rece 2222 god aha
Ja sam lepo rekao da uz objektivno sudjenje vi nikad ne mozete da nas pobedite
Krali ste godinama, ponistavali golove Ilievu,davali golove iz ofsajda
Mi moramo da smo bolji 10:0 da bi bilo 4:2
Pozdrav svima a narocito Robenu2222 Robi car si

===========

Cigani klosari pijete i duvate na ulici
Pusicete k.... svima kada dodju Grobari
Ja sam morao ovo da napisem bilo je jace od mene
Ako morate obrisite

Roben

Quote from: Dirk on 24-02-2007, 19:31:33
Sta rece 2222 god aha
Ja sam lepo rekao da uz objektivno sudjenje vi nikad ne mozete da nas pobedite
Krali ste godinama, ponistavali golove Ilievu,davali golove iz ofsajda
Mi moramo da smo bolji 10:0 da bi bilo 4:2
Pozdrav svima a narocito Robenu2222 Robi car si
дирк можеш да славиш вечерас знам да је давно било па си заборавио  :plez :plez :plez
а и ја сам заборавио па ми сад мало  :bljak:
позззз за тебе ортак и весели се данас јер ко зна кад ћеш опет  :luda :luda :luda

Wolf


mikele

Како је Звезда играла,добро је и прошла. :ball2: :ball2: :ball2:
А Партизану свака част,одиграли су мушки и нападачки од првог до последњег минута,тако да су потпуно заслужено победили. :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes:
А не ови наши,као неке рибице,од самог почетка су играли на нулу.Ееееее зато су примили 4 комада.
Сада чак и дупла круна не може да опере ову срамоту од данас,тако да, што се мене тиче,ова сезона је за Звезду тотално неуспешна. :namcor :namcor :namcor :namcor