Meridijan SuperLiga 2006/2007

Started by hulio_salinas, 19-09-2006, 11:27:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

Roben

Немој сад да претерујеш изгубили смо и није сада смак света
Партизан ја данас могао да игра растерећено јер су изгубили све шансе за титулу и да су изгубили њима би било исто
Први дерби који сам гледао на ЈНА била је обрнута ситуација Партизан је доста бежао Звезди а ми их набили 3:0 тако да из тог растерећења долази добра игра
Видело се данас колику су жељу имали да победе па и сам интервју Смиљанића после утакмице је показао колико су се напалили да добију
То што су нас једном добили не значи ништа брине ме само мало Звездина игра али надам се да ће после овог дебакла мало охладити главе и схватити да нису непобедиви

mikele

Quote from: Roben on 24-02-2007, 22:53:54
То што су нас једном добили не значи ништа брине ме само мало Звездина игра али надам се да ће после овог дебакла мало охладити главе и схватити да нису непобедиви
Мало те брине Звездина игра?Малооооооооооооооо?
Да ли ти чујеш себе?Па Звезда целу сезону није одиграла две добре утакмице,а дали су силне паре на тзв. појачања.
А за прво место на табели могу да захвале Миодрагу Јешићу што је упропастио Партизан.Е зато је Звезда прва,а не зато што игра добро.

Roben

Које паре на појачања продају играче за 2-3 милиона а купују нове за 100 хиљада зато нам тако и иде
Нису играли добро али сети се која екипа је почела сезону а која игра сад

mikele

Какве везе има то која је екипа почела сезону?Имали су припреме од 2 пута по 20 дана током зиме.Што се нису уиграли?А кој су ку**ц онда ишли на припреме ако се нису уиграли? :hm :hm :hm
А што се пара тиче,100 хиљада је сасвим доста за наше услове.Успут,Аилтон је плаћен 300 хиљада,Кастиљо 150,а овај Бугарин исто око 150 хиљада.
А реци ти мени кога су гробари довели и за које паре?Па они све укупно нису потрошили 300 хиљада за целу екипу али су нас зато одрали данас као волове.
Не заборави да су и на прошлом дербију на ЈНА били 5 пута бољи,само их није хтео гол,тако да долазимо до закључка да су за много мање паре направили бољу и млађу екипу која ће наредних година да нас дере редовно.

Roben

тачно али они имају омладинску школу која је екстра за разлику од Звездине па форсирају те играче
а то што су били бољи и на ЈНА то је исто последица тога што смо ми играли на нулу као последњи дрипци али и њима тада није било свеједно па је било 0:0 схвати да је много лакше да играш кад немаш шта да изгубиш
то што су нас добили не значи да имају бољу екипу и они су освајали титуле предходних година а ми смо их драли ко волове у купусу

mikele

Ја ти само постављам просто питање:Наведи ми две утакмице да је Звезда ове сезоне одиграла добро?
Ето толико од мене,нећу да улазим у даљу полемику,а данас си на стадиону видео све што си требао да видиш,тако да ја нећу ништа да ти објашњавам.
Поздрав за :wave: :wave: :wave:

hulio_salinas

Auuu, al' ste se raspisali. Vidim da su se i Grobari digli posle toliko godina.
Ako ako. Zasluzili su. I bio je red.

================

Sramota je kako igraju igraci u Crveno Belim dresovima. Ocigledno je da igraci ne znaju cije boje brane, za koga igraju i sta se trazi od njih. Sramota je izneveriti sebe, upravu i NAVIJACE. Sramota je da najbolja ekipa na nasim prostorima igra, kao sto je juce igrala.

Umisljene Zvezdice juce nisu bile svesne gde su dosle i sta treba da rade. Oni juce nisu igrali. Vukli su se po terenu.

Svaka cast Burzanovicu, Kastilju i Gaju. Mada i oni su trube. Makar su se malo vise borili od ostalih lipicanera. A sta je sa Bajevicem? Ko njemu drma kavez? Da l' on zna kako se ekipa sprema za derbi. Pa to nije obicna utakmica. To je pitanje casti.

Sramota je kako je odigrao i kapiten Crvene Zvezde. Umesto da bude mentalno jak i psihicki stabilan i da povede ekipu u juris, on se utopio u masu. Nema te pokretacke snage. Posle primljenog gola, niko nije pokusao da da podrsku saigracima. Ni jednog nisam video da aplaudira saigracima i od istih zahteva da se uozbilje. Posle svakog gola Milovanovic ode do krivca gola i iskritikuje ga, umesto da vikne "AJMO BRE".

Ljudi, igrao sam fudbal ceo svoj zivot, i koliko god da sam gubio, nikad se nisam onako ponasao. Ponasali su se kao da ih je briga za sve. Nisu pretrcali vise nego sto pretrce na relaksacionom treningu.

Sreca sto je juce na Marakani gost bio Partizan, pa smo primili 4 komada. Sreca sto nije bio neki jak klub, koji bi nas oprao. Sreca da nismo igrali protiv nekog fudbalskog kluba, pa jedva bismo se iscupali. Sreca da i oni ne znaju, inace bi svasta bilo.

Najtuznije sto mozes cuti na stadionu, jeste: "Sreca da i oni nista ne znaju, inace..."

Tako da...

Tuga je da su ono nasa dva najbolja kluba. Najbolji klubovi u Srbiji. Pa zar oni ne treba da igraju najbolji fudbal? Fudbal nam se degradira zbog onakvog prisustva utakmici.

Tokom cele utakmice sam molio Boga da primimo 10 komada, pa da se uzmemo u pamet. Ali mnogo sam trazio. Jesmo mi slabi, ali ipak smo igrali protiv Partizana. Molio sam Boga da nas toliko uniste da ne mozemo peske da odemo kuci, ali to je izostalo.

Trener i igraci Crvene Zvezde ne zasluzuju nista drugo osim negativne kritike, grdnje i bejzbol palice.
Treba Delije da posete trening i da im objasne za koga igraju.

E pa, umisljene zvezdice, onako se ne moze. 60 godina se pravi ime od koga doslovce drhte svi u zemlji, a vi se ponasate kao idioti. Umesto da igrate da se trese zemlja, vi igrate da vam se tresu noge. Izneverili ste sebe! Izneverili ste navijace! Izneverili ste sve igrace, koji su tokom 60 godina krvarili u crveno-belom dresu!

Treba da vas je sramota.

Vampire 666

sve sto napisaste prethodno, manje vishe, stoji....ali....kako se napalio onaj pederko smiljanic na konferenciji za novinare!!!juce se ispilio i brblja onakve nebuloze u vrdja nesto sto je pet puta starije od njega...danashni fudbaleri ne shvataju da su zvezda i partizan mnogo vishe od trenutne selekcije fudbalera i uprave...to su institucije, a onakav govor pokazuje koliko se cene i klub i derbu...sramota za nas jadni fudbal...ponovo...






















btw... ipak cemo uzeti duplu krunu u ovoj trabant ligi...   :luda

darusaz

Умишљене "Звездине звезде" и "Партизанове бебе" су још једна пошаст нашег фудбала. Мисле играју за један од та два клуба, и да више ни не морају да се технички развијају, тренирају, да дају све од себе. Жалосно....

hulio_salinas

Kao sto rekoh: neki ljudi stvarno ne znaju gde se nalaze. Postoji hiljadu igraca, koji bi 3 puta preorali teren, samo da zaigraju za Zvezdu i Partizan. Ali ovi mamlazi to ne znaju. Sve su to poremecene vrednosti.

mikele

Quote from: Vampire 666 on 25-02-2007, 08:25:04
sve sto napisaste prethodno, manje vishe, stoji....ali....kako se napalio onaj pederko smiljanic na konferenciji za novinare!!!juce se ispilio i brblja onakve nebuloze u vrdja nesto sto je pet puta starije od njega...danashni fudbaleri ne shvataju da su zvezda i partizan mnogo vishe od trenutne selekcije fudbalera i uprave...to su institucije, a onakav govor pokazuje koliko se cene i klub i derbu...sramota za nas jadni fudbal...ponovo...
Јоооооооооооооој,што ме подсети на тог мајмуна. .grins. .grins. .grins.
Јуче сам пиздео док сам га слушао,а сад си ме опет подестио на то и опет пиздим. .grins. .grins. .grins.
Ја сам се највише изнервирао  када је рекао оном новинару ''Немој да ме прекидаш док ја причам'' и притом се као нешто мршти.Ееееј балавац један,он ће некога да ућуткује.Да сам ја био на месту ток новинара тако бих га набоо да не би могао да игра наредне 3 утакмице. :box :box :box :box

Pedja


Dirk

Vampiru pa kako te nije sramota da Smilanica nazivas pederkom
Pa on za razliku od tebe je vec uspeo u zivotu,gledaj sta ti vozis ako ista i vozis , vidi kakve su tvoje ribe bile a kakve su njegove manekenke a sto je najgore ti si intelektualac a on zavrsio osnovnu i tesko daa ces ikada ziveti kao on
Ako ti je za utehu niko od nas nece imati toliko para

Phenomenon

Ne znam sta da kazem. Bio sam mnogo skeptican kada je Djukic dosao. Znam ja da je to jos jedan ocajnicki potez uprave da ostane jos koju godinu, ali zato coveku skidam kapu. Uveo je na teren momke (klince) koji su spremni da grizu za Partizan. Jedina zamerka sto je Tomic igrao pre Zajica. Momci trce, igraju srcem. Jos samo da ova g*vna iz uprave odu, da se navijaci vrate na teren i mislim da uz pravo rukovodstvo Partizan moze polako da stvara tim za velika dela.

Nemojte, sad da me pogresno shvatite, nisam u fazonu dobili 1 derbi posle X godinu pa nerealno govorim. Nego samo ovi mladi igraci, treba da steknu neko iskustvo, da igraju par godina zajedno... i to je ono pravo.

mikele

Phenomenon слажем се са тобом да је Ђукић направио одличан посао са овим младим играчима и да је од њих направио екипу која ''гризе'',али ти млади играчи морају да воде рачуна и о свом понашању.Јер ако Смиљанић настави овако,неће далеко догурати,тј неће даље од Украјне. :nene: :nene: :nene:
Шта су требали звездини играчи после сваке утакмице у којој су добили Партизан у последњих 6 година да се издркавају и да провоцирају и прозивају све редом?Јел су то требали? :hm :hm :hm
Онакво понашање Смиљанића је за сваку осуду и сам Ђукић би требао да поведе мало рачуна о понашању појединих играча јер ако овако наставе...
Класичан балавац који нема појма о животу.Битно је да он изчупао обрве је**м га у уста балава