Meridijan SuperLiga 2006/2007

Started by hulio_salinas, 19-09-2006, 11:27:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 17 Guests are viewing this topic.

Wolf

Класичан балавац који нема појма о животу.Битно је да он изчупао обрве је**м га у уста балава
Hahaha...Ali da se slazem, slazem se.

Phenomenon

Smiljanic je to rekao, jer je jos bio pod utiskom sa tekme. On je jos klinac i on ne razmislja o svojim recima. Navijaci vole takve igrace.

mikele

Па и није он баш толики клинац,нема 16-17 година па да кажеш да не може да се контролише.Већ сада мора да размишља шта ће и како рећи.Шта би било када би се сви тако понашали?То би био прави распад.
Тако да нема оправдања за такво његово понашање. :nene: :nene: :nene:
А таквог играча могу да воле само они навијачи који немају мозга

Roben

Quote from: Dirk on 25-02-2007, 15:38:45
Vampiru pa kako te nije sramota da Smilanica nazivas pederkom
Pa on za razliku od tebe je vec uspeo u zivotu,gledaj sta ti vozis ako ista i vozis , vidi kakve su tvoje ribe bile a kakve su njegove manekenke a sto je najgore ti si intelektualac a on zavrsio osnovnu i tesko daa ces ikada ziveti kao on
Ako ti je za utehu niko od nas nece imati toliko para
сад си ме с овим стварно разочарао размишљање ти је до бола
Смиљанић је ретардирани дебил који нема грам мозга
нисам желео да коментаришем његову изјаву али си ме натерао
упоређујеш бабе и жабе а ако су теби једино паре важне у животу онда имаш озбиљан проблем
шета манекенке стварно си ме насмејао данас свака будала која има мало више пара може да шета манекенке ја се за разлику од тебе дивим оним људима који немају пара а шетају добре рибе сад одо у  :OFF али морао сам

jeca87

E, smejala sam se danas kad sam gledala konferenciju! Ali, kad malo bolje razmislim mene je uvek predhodnih godina bilo sramota kad smo ubedljivo prvi, a izgubimo od Zvezde, tako da ima tu necega... :)

Ma, CAREVI SU! Ti klinci su juce ostavili dusu na terenu. Jeftini su, neiskusni, ali znaju za sta se bore! Bravo i za Grobare, radio je adrenalin juce na jugu!


Dirk

Lola Smiljanic LEGENDA
Nemam recei odusevljen sam
A poraz ume da boli 0:9 Ma svaka mu cast
A i taj novinar sto ga je prekino mora da je neki ucen covek aha
Al ga je mali napusio svaka mu cast

Phenomenon

@ mikele: Nisi u pravu, jer je velika vecina onih koji pored toga sto vole Partizan, ne podnose zvezdu. Mladje kategorije Partizane su dominantne u odnosu na zvezdu i Smiljanic spada u generaciju onih koji nisu imali poraz u mladjim kategorijama od zvezde, a mislim da ni u prvom timu nije imao poraz od zvezde.
Tako da je on fakticki samo javno rekao ono sto je mislio. E, sad druga je stvar sto si se iznervirao posle derbija, a izjava Smiljanica je kap koja je verovatno prelila casu. Nhf...Poz

Dirk

Ja volim Smiljanica a imam mozga
A sto niko ne kaze sta je pevao slindza i balavac pantelic posle osvojene titule pre neke godine Ja cu da podsetim pevao je pus... ga Grobari
A jel to lepo Robi da te pitem jel to ok a pantelic je tada imao oko 27 godina i uopste nije bio klinac

Roben

#128
Quote from: Phenomenon on 25-02-2007, 18:32:37
@ mikele: Nisi u pravu, jer je velika vecina onih koji pored toga sto vole Partizan, ne podnose zvezdu. Mladje kategorije Partizane su dominantne u odnosu na zvezdu i Smiljanic spada u generaciju onih koji nisu imali poraz u mladjim kategorijama od zvezde, a mislim da ni u prvom timu nije imao poraz od zvezde.
Tako da je on fakticki samo javno rekao ono sto je mislio. E, sad druga je stvar sto si se iznervirao posle derbija, a izjava Smiljanica je kap koja je verovatno prelila casu. Nhf...Poz
генерација Декија Станковића и Марка Пантелића је у млађим категоријама драла Партизан чини ми се да је на једној утакмици било 9:0 за Звезду па нигде од њих нисам видео онакво понашање а то што ви то подржавате више говори о вама него о њему  :hm :hm :hm

====================

Quote from: Dirk on 25-02-2007, 18:37:58
Ja volim Smiljanica a imam mozga
A sto niko ne kaze sta je pevao slindza i balavac pantelic posle osvojene titule pre neke godine Ja cu da podsetim pevao je pus... ga Grobari
A jel to lepo Robi da te pitem jel to ok a pantelic je tada imao oko 27 godina i uopste nije bio klinac

а јеси видео негде да сам ја то подржавао о томе се ради  :hmm :hmm :hmm
ти њега подржаваш у томе је проблем

Pedja

Quote from: Dirk on 25-02-2007, 15:38:45
Vampiru pa kako te nije sramota da Smilanica nazivas pederkom
Pa on za razliku od tebe je vec uspeo u zivotu,gledaj sta ti vozis ako ista i vozis , vidi kakve su tvoje ribe bile a kakve su njegove manekenke a sto je najgore ti si intelektualac a on zavrsio osnovnu i tesko daa ces ikada ziveti kao on
Ako ti je za utehu niko od nas nece imati toliko para
Alo decko,jesi ti intelektualno zaostao?  :B

mikele

Ко год је читао моје постове могао је да види да сам ја увек реалан и објективан.А могли бисте и ви мало да будете,а не одмах летите у небеса.То је прво.
Друго уопште се ја не нервирам због пораза јер ко год ме познаје,зна да нисам више страствени навијач као што сам некада био.Мене је изнервирала његова изјава.Јер то није изјава једног спортисте.Јер треба бити велики у поразу,али и у победи.Он је тамо дошао само да провоцира и ништа више.Сви остали су дали нормалне изјаве,само је он нешто курчевит.
А веруј ми ја млађе категорије Партизана знам боље од свих вас јер сам пратио њихове мечеве из разноразних разлога и од увек сам говорио да је то највећа предност Партизана у односу на Звезду,јер Партизан праве играче.
И лепо сам написао да сте потпуно заслужено победили и свака част на томе,али не могу да схватим да подржавате изјаве оног слепца.Али добро,још сте ви клинци и још се нешто ложите око дербија и више сте у фазону да мрзите Звезду,него што волите Партизан.Ја нисам такав тип,мени је драга свака победа Партизана у међународним такмичењима,чак и идем да гледам многе мечеве.
Quote from: Dirk on 25-02-2007, 18:37:58
Ja volim Smiljanica a imam mozga
A sto niko ne kaze sta je pevao slindza i balavac pantelic posle osvojene titule pre neke godine Ja cu da podsetim pevao je pus... ga Grobari
A jel to lepo Robi da te pitem jel to ok a pantelic je tada imao oko 27 godina i uopste nije bio klinac

Дирк ти немаш мозга и то добро знају сви на форуму :wave: :wave: :wave:
А и твоји претходни постови то показују
QuoteVampiru pa kako te nije sramota da Smilanica nazivas pederkom
Pa on za razliku od tebe je vec uspeo u zivotu,gledaj sta ti vozis ako ista i vozis , vidi kakve su tvoje ribe bile a kakve su njegove manekenke a sto je najgore ti si intelektualac a on zavrsio osnovnu i tesko daa ces ikada ziveti kao on
Ako ti je za utehu niko od nas nece imati toliko para
А за Пантелића си у праву,он је сељак ултра-мега-гига и то сви знамо,ниси ти рекао ништа ново. 

Vampire 666

ponovo se sokiram primitivnoscu buducih akademskih gradjana ove zemlje....

@Dirk...kakve sam ja ribe shetao ti nemash pojma tako da nisi kompetentan da o tome raspravljas...jedna stvar je sigurna...ja sam sve svoje ribe dobio na neku dubru zvaku i lokne, a ne na kesh i besan auto...ako je to uspeh u zivotu onda nek ostanem do smrti neuspesan...

mikele

Djukiæ: Smiljaniæ je pogre¹io
(http://www.putfile.com/pic.php?img=4858344)

Miroslav Djukiæ potvrdio je na "veèitom derbiju" da je trener velikog potencijala, a nakon ¹to se slegla pra¹ina pokazao je i da je prava liènost, èovek odmerenog stava, ba¹ onakav kakav je neophodan srpskom fudbalu.

Djukiæ je uzeo u za¹titu mladog vezistu Milana Smiljaniæa, ali mu je istovremeno predoèio svu neispravnost njegovog nastupa na konferenciji za novinare posle meèa. Podsetimo, Smiljaniæ je rekao da je trebalo da bude 9:0 za Partizan i poruèio crveno-belima da "sad osvoje titulu ako ih nije sramota".

"Veæ sam razgovarao sa njim i uèiniæu to ponovo. Treba ga u neku ruku shvatiti. Lola je dete Partizana, on ove utakmice ba¹ srcem prihvata, a veæ sada je svestan da je pogre¹io. Prihvatam na sebe krivicu za njegov nastup, jer mora da nauèi da se bolje kontroli¹e, da fudbalsko znanje na terenu ne kvari izjavama posle", rekao je Djukiæ, prenose "Veèernje novosti" u izdanju od ponedeljka.

Trener crno-belih i selektor mlade reprezentacije smatra da bi fudbaleri, kao javne liènosti, morali da daju mnogo opreznije izjave.

"Vuèemo za sobom masu ljudi, dajemo primer deci i morali bismo da u nastupima mnogo vi¹e po¹tujemo protivnika. Nekada nije dobro izjavljivati sve ono ¹to èovek oseæa. Ja volim Partizan, ¾ao mi je ¹to nismo postigli devet golova, ali Zvezdu do¾ivljavam samo kao sportskog neprijatelja. Kada se meè zavr¹i, moramo jedni drugima da pru¾imo ruku", poruèuje Djukiæ.

©ta reæi, osim - svaka èast!

(MONDO, foto: MN Press)
Пошто не схватате неке ствари,човек вам је сада све лепо објаснио.
Прави господин,свака част :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes:

Roben

џаба се трудиш неким људима не вреди говорити  :nene:

Dirk

Mikele kako mozes da mi kazes da nemam mozga
Pa ja tebe necu da uvredim e u tome je razlika izmedju mene i vas